Сирожено_пирожено• 14 октября 2024
Зимове взуття де купити
Дівчата де купити черевики на зиму хорошої якості, щоб всередині було натуральне хутро, саме в інтернеті
Сирожено_пирожено
• 14 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
я покупала в вито росси. по акции была цена
А якість цієї марки хороша?
Мядуза аля моргонер• 14 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А якість цієї марки хороша?
мені подобається. вже рокив 7 купую там взяття
Мандолина Бу• 14 октября 2024
SOLLORINI понравился, покупала кроссовки, сейчас присматриваю зимние, есть варианты на цигейке.
Червона рута• 14 октября 2024
Ответ дляМандолина Бу
А як носяться ? Дійсно є цікаві зимові варіанти. У них магазин тільки в Харкові ?
Мандолина Бу• 14 октября 2024
Ответ дляЧервона рута
Я онлайн заказывала. Носятся отлично, удобно, комфортно, кожа добротная и пошив отличный. Я до этого заказывала в Одессе кроссовки так вообще разное качество, У них намного качественее.
Червона рута• 14 октября 2024
Тут теж якось читала гарні відгуки про харківське взуття ’Zozulya’, теж цікаві моделі, шкода, що все тільки онлайн.
Качка в тапцях• 14 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А якість цієї марки хороша?
А какой размер?