Тирамісу на терасі• сегодня в 14:13

Знайомство через інтернет … в шоці

Познайомилась на Тіндері з чоловіком.
Мені 38, йому 36. Попросив тг щоб поговорити. Телефонує і говорить, що 38 у нього грань по віку жінки, початок 25. Я кажу, чого ти мені тоді звониш?! Перевів тему, подумала що здалось, а виявляється шо ні. Коли розмовляли, я була в авто, він запитав, чи давно вожу, яка модель авто. Потім ким працюю, з ким живу і вишенька на торті… Чи зможу я завтра до нього приїхати на район на побачення. Бо він боїться тцк.
Приїхати мала на своєму авто, щоб на мене подивились і купили чаю. Коли сказала, що підходить нейтральна територія, він взбісився. Такий, в 25 річні їздять))
Я поклала трубку, поки зашла в квартиру. Кучу сповіщень, що я старе лайно, тварюка, вихлопна яма і тд
З виду , з фото адекватний. Розумію, що по переписці, він би себе адекватно вів.
Як таких вичислити, щоб потім не отримувати цю ноту негативу?
Пупс• сегодня в 14:14
Какой-то стремный
Ні грама• сегодня в 14:15
тмндер изначально помойка. прибежище для УО.
Брюлик в стразах• сегодня в 14:16
Ух ты, как кукуха поехала у чувака от страха тцк и недотраха.
К сожалению, никак не проверите.
Айпишница• сегодня в 14:16
Никак
Есть больные на голову везде
Айболитная• сегодня в 14:17
Ужас, к нему и 25 летние не ездят , раз такой злющий .
Заблочьте его.
Автор а вы не боитесь на убийцу натрапить?
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 14:20
Ответ дляАйболитная
Заблочьте его.
Тому нейтральна территория для зустрічі, людне місце.
Але, неадекватних там вистачає.
Крем для арбуза• сегодня в 14:21
Ответ дляАйболитная
Заблочьте его.
А вы не боитесь ?
Девальвация• сегодня в 14:21
Вичислити лише через спілкування, як же інакше?
Алина-1240• сегодня в 14:21
У вас кнопка блока не работает? Или в чем смысл разговор с психами размусоливать
КошкинДом• сегодня в 14:22
Послали, заблокировали и забыли, всё.
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 14:22
Ответ дляБрюлик в стразах
К сожалению, никак не проверите.
Сама в шоці. Це нормально так говорити?! Розумію, що зараз ті хто без броні, хочуть біля свого дому зустрітися.
Хочеш щоб приїхала на район, кидай на бензин гроші. Мені з одного кінця Києва туди і назад їхати. Жлоб, ще й з кукухою
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 14:23
Ответ дляАлина-1240
Та вже заблокувала. Ще тоді, коли смс почав строчити. Я думала що він і так зрозумів, коли я сказала, все давай пока
Айболитная• сегодня в 14:24
Ответ дляКрем для арбуза
А вы не боитесь ?
Я не знакомлюсь через интернет, мне 42
Біток чи ефір?• сегодня в 14:26
Нафіг з ним зустрічатись уже після фрази ’порог віку’. Мужик, який Вам підходить такої х-ні би не ляпнув. Ви самодостатня на авто, з роботою не никаєтесь по кущам від ТЦК, ще якесь чмо будет Вам виставляти свої тупі маніпуляшки.
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 14:30
Від імені усіх 25-річних: ми до таких не їздимо.
Папобус• сегодня в 14:30
А у него машины нет?
Готова до другої• сегодня в 14:31
Зачем вы номер телефона каждому бомжу с сз раздаете?
Леди Г• сегодня в 14:32
Спермотоксикоз стадия агрессии. Пакет говна он вышлет на любую женщину которая отказывает, самую молодую и самую красивую
Леди Г• сегодня в 14:32
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так ему никто и не даёт, поэтому агрессия
Алина-1240• сегодня в 14:32
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну то смысл размусоливания, нет ума у человека, точка
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 14:33
Ответ дляГотова до другої
Ник в тг дала, номер прихований
Ответ дляЛеди Г
Та розумію, там вавка
lilul990• сегодня в 14:34
Автор,якшо вже каже про порог віку, або як мені колись - жінка повинна то і то і ще бути незайманою.

Люди інфантіли без емоційного інтелекту. Шукають обслуговуючий персонал замість мамки. Вік чи незайманість взагалі не мають відношення до кохання. Але малим дітям як цей хлоп, того не понять
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 14:34
Ответ дляПапобус
А у него машины нет?
Не знаю, напевно ні.
ПодругаМужа• сегодня в 14:36
Зачем идти на тиндер, такие комменты под каждым первым постом любой рандомной девушки в тредс
Форс мажор• сегодня в 14:37
Ответ дляТирамісу на терасі
Эх, надо было сказать «закрой рот или передам тебя тцк»
Помеха справа• сегодня в 14:39
То он так специально говорил, чтобы понизить вам самооценку. Давний трюк, проверенный годами. Придурок одним словом
Тоскующая• сегодня в 14:52
А вас не смутила грань от 25? Изначально это говорит о том,что ему молодые нужны,а вас зацепил из-за безрыбья

Я бы закончила разговор сразу после этого,а не рассказывала ему про себя по пунктам как вы
графиняВишенка• сегодня в 15:09
Юлія Делакруа• сегодня в 15:37
Причина 100 відсотків не в Вас, шукайте далі