Позаземний розум• 15 марта в 09:21

Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится?

Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится в своей школе и получить полное школьное образование 11 классов?? Это последний класс,который идет по старой программе, остальные уже нуш. И вот из-за реформы детей теперь просто выкидывают на улицу в 9м классе. Нужно переходить в другую школу в 10й класс, в который даже не всех возьмут т.к. нет места для всех.....
Мамин тріль• 15 марта в 14:25
Ответ дляГомосноб
знаете глядя на школьников средних классов и даже читая тут темы на советчице, в которых жалуются, что дети не хотят учиться, сидят в телефонах, им ничего не интересно, то зачем мучать детей и держать их в старших классах?
А те, кто хотят учиться - будут учиться, и учителям легче будет
И да, учителям старых классов легче не будет. Их ставки в школах, где не будет 10-12 класса, порежут ввиду отсутствия занятости. Это ж тоже очевидно. Нет уроков - нет зарплаты.
Поміркована думка• 15 марта в 14:29
Ответ дляШотуткоїться?
Я не думаю, я знаю, що на позняках,як і всьому пох колосальна проблема з місцями у школах. А у вашу Нову зміну конкурс був, як у кращі ВНЗ країни. Бо вона одна, а дітей море. Тому сотні дітей з пох, а може й тисячі, щодня каталися на правий берег. Далеко не всіх катали батьки, більшість самі на демократичному метро. Де на зупинці тебе ’заносять’ і можуть придавить.
Більшість батьків все ж працюючих, а не з паралельного світу Порадниці.
Що значить Наукова зміна одна, а дітей море?
Ми живемо 15 хвилин пішки до Наукової зміни, і мій син там не вчився.
Тому що це дуже рейтингова школа і багато хто хоче саме туди, а не тому, що вона одна.
Мамин тріль• 15 марта в 14:30
Ответ дляПоміркована думка
Там с логикой у человека совсем беда. Из ее основных аргументов ’А от на Советчице ж пишут’ и ’А от у нас в Киеве дети ездят и из села значит смогут ездить’
Коленная ложечка• 15 марта в 14:31
Ответ дляШотуткоїться?
Я вибачаюся, у Києві з однієї точки міста до іншої можна їхати 1,5-2 години в одну сторону. Це без заторів. І діти так їздять, уявляєте?
Зачем?
Редисочка• 15 марта в 14:32
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ждём огромную корупцию в колледжах, так как после 9 класса нет ДПА или чего-то подобного.
з наступного року буде ДПА
Коленная ложечка• 15 марта в 14:33
Ответ дляЖирафовое варьенье
У нас 9 класс и у нас уже НУШ, сын учится в одном из ста експерементальных классов. Так что продолжаем учиться в своей школе, только ещё 3 года. С 11 класса будет профелирование. А дальше обещают 3-х годичный бакалаврат в ВУЗах.
Я не поняла,ваш сын будет 12 классов оканчивать?
МУСЯкомарова• 15 марта в 14:34
Ответ дляМамин тріль
Плохо только тем, что техникумы и колледжи так и не подготовили к такому объему детей. И в итоге в этом году будет пробное месиво, а в следующем полномасштабное. И дети пойдут не ’по призванию и к чему руки стоят’, как планировалось в идеале, а куда впихнутся.
Я Вам більше скажу, моя донька в 9 класі, Ха. Те, що буде йти після 9 в коледж, було вирішено ще в минулому році, на бачу сенсу сидіти 2 роки онлайн. Коли почала дізнаватися про ті коледжі, де їй подобається, то вжахнулася. Бюджет закрили зовсім після 9 класу, і для коледжів, і для деяких училищ. Сплачувати за онлайн навчання 20 тис, я в шоці. І це в прифронтовому місті
Шотуткоїться?• 15 марта в 14:34
Ответ дляSvitlo_
Володимирець
По вашому району:
Загальну середню освіту надають 43 загальноосвітні навчальні заклади, в яких навчається 11,6 тис. учнів, у тому числі у сільській місцевості 37 закладів і 9,3 тис. учнів. Працює 4 заклади нового типу та вище професійне училище № 29.

Таким чином у Володимирці навчається близько 2тис дітей. Для цього є 3 школи, ще є 1 ПТУ. Невже 1школи із 10-12 класами недостатньо? Всі діти з села мріють вчитися у ВНЗ і докладають для того зусиль? Хто хоче вчитися - така можливість є. Хто не хоче - піде в ПТУ чи педколедж, чи виявиться на тракториста, водія - такий заклад у вас теж є. Це те, що затребуване. І воно є.
Шотуткоїться?• 15 марта в 14:38
Ответ дляПоміркована думка
Так а чому хочуть саме в НЗ, а не в іншу школу ПОХ? Бо школа такого рівня на пох лише одна. Тому і конкурс, море бажаючих, тому і не можуть вступити. Бо беруть тих, хто буде вчитися, а не протирати штани, аби лише прилаштований був.
Мамин тріль• 15 марта в 14:38
Ответ дляШотуткоїться?
По вашому району:

О, ЖПТ чат пошел в ход. Но с математикой так и не помог)))
Шотуткоїться?• 15 марта в 14:39
Ответ дляМамин тріль
Не всім потрібен GPT. Хтось таки вчився в школі і після школи.
Гомосноб• 15 марта в 14:41
Ответ дляМамин тріль
Так проблема же не держать их в старших классах. Проблема в том, чтобы получить полное среднее образование (обязательное по закону на минуточку) в принципе. Потому что 10-12 класс упразднить то упразднили. А базу колледжей и техникумов не расширили, а тоже сократили на данный момент
а зачем? если можно поступить в колледж и там получить и полное среднее, и специальное образование, и в 19-20 лет можно идти работать?
Залізний занавіс• 15 марта в 14:41
Ответ дляШотуткоїться?
Насправді не так. Коли забудовник затверджує план будівництва, то там є і школа, і садок. Це не працює як ’заплатив податок’. Це працює як ’виконав план забудови’. Він його не виконав.
Насправди забудовнык не строит гос школы,не сочиняйте
МУСЯкомарова• 15 марта в 14:41
Ответ дляШотуткоїться?
Якщо середня освіта буде обов´язковою до 18 років, то звичайно збільшать. Нікуди не подінуться. Але є нюанс. Якщо є потреба у будівельних спеціальностях, а дитина хоче на ’бухгалтера’, то треба буде визначитися: або ми вчимося й йдемо на бухгалтера за конкурсом, або йдемо туди, де залишилися місця - на маляра, наприклад.
Не збільшать)) дізнавалася для доньки в минулому році, у багатьох коледжах і училищах після 9 класу закрили бюджет, тільки контракт, або взагалі ліцензії забрали на навчання після 9 класу
Мамин тріль• 15 марта в 14:44
Ответ дляГомосноб
Потому что не открыли новых колледжей, неужели не понятно? Не достаточно тех, что в наличии, чтобы принять всех выпускников 9 классов следующего года. Потому что это будет не стандартных 60 человек от школы, а 150-180.
Школ 30, из них 4 останутся лицеями. Техникумов и колледжей - 9.
МУСЯкомарова• 15 марта в 14:45
Якщо вже хочуть, щоб діти йшла навчатися після 9 класу, то бюджетні місця треба збільшити, а не закривати те, що є. Тим більше в Ха, і де підтримка? Де можливість дітям навчатися не в школі, за власним бажанням
Гомосноб• 15 марта в 14:45
Ответ дляМамин тріль
тут согласна, да
не знаю как вопрос будут решать, наверное все таки оставят старшие классы в каких-то школах
ЛеньГуглить_правда• 15 марта в 14:45
Ответ дляМамин тріль
Це більш за все працівник освіти, яка цю реформу і пропагандує.
Шотуткоїться?• 15 марта в 14:46
Ответ дляМУСЯкомарова
Значить доведеться обирати або іншу спеціальність, або інший навчальний заклад. Не можуть бути всі юристами чи медсестрами (це умовно), якщо потреба у будівельних чи слюсарях (теж умовно). Державою фінансується те, на що є потреба. Нема потреби - нема бюджетних місць. Можна скільки завгодно обурюватися, що на стоматолога нема держзамовлення. Але якщо його нема, то значить нема. Можна або йти на медицину безкоштовно, або на стоматолога на контракт. Так само й з середньою освітою.
Мамин тріль• 15 марта в 14:47
Ответ дляГомосноб
тут согласна, да
Никак не будут решать. Это ж не вопрос одного дня. И не одного года. Это строительство новых зданий, оборудование их под потребности получения проф-тех образования, новые учебники опять же. Это колоссальные деньги.
ЛеньГуглить_правда• 15 марта в 14:48
Ответ дляШотуткоїться?
Ні, з середньою освітою не так. Станом на 2026 рік чи збільшилась кількість місць у коледжах? За перехідний період скільки нових коледжів з´явилося?
МУСЯкомарова• 15 марта в 14:50
Ответ дляШотуткоїться?
Так проблема в тому, що вона не хоче на медсестру, а на кравця) в місті було 2 коледжі і 3 училища після 9 класу, все з минулого року бюджет закрито, перукарі після 9 теж. Знайома працює в училищі де випускалися автослюсарі, то теж забрали бюджетні місця після 9 , то нам одразу в двірники??? Причому хай би одне училище, але ВСІ забрати
Мамин тріль• 15 марта в 14:54
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та работники образования сейчас тоже в некотором шоке. Потому что их положение на данный момент тоже довольно шаткое и неопределенное.
Это скорее всего обычная советчица без детей соответствующего возраста, которая ’чула дзвін та не знає де він’. А поговорить хочется.
Это видно даже по фразе ’ну підуть на тракториста вчитись’. Вона трактор Джон Дір бачила взагалі? Який, по-перше коштує дорожче Майбаха. А по-друге як вона собі це уявляє, почитав у книжці, сів у трактор за хуліон тисяч доларів і просто собі поїхав?
Шотуткоїться?• 15 марта в 14:50
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я не працівник освіти, а мама. Але я розумію логіку цієї реформи. Насправді вона давно назріла і потрібна. Я думаю,вона обурює тих, хто планував перетримати дітей до 18 років у школі, а там ’ми вступимо у ВНЗ у філіал у райцентрі і будемо здавати сесії якось’.
То не навчання, в незрозуміло що. У результаті ’фахівець ’ є, а працювати нікому. І всі з ВО) Так втрачається сенс і вартість цієї ВО.
Зам. зав. Анонима• 15 марта в 14:51
Ответ дляКопуша
А что вы планируете?
10й класс, без вариантов.
МУСЯкомарова• 15 марта в 14:52
Ответ дляШотуткоїться?
Що фінансуються? Чи держава хоче щоб я зі своєї кишені профінансувала навчання онлайн на звичайну швею в училище?
Мая твая не панимать• 15 марта в 14:53
Ответ дляКапуста Маша
В 15 лет.
Вьі в таком маленьком городе живете? И единственньій колледж - аж в другом городе?
В Киеве одногруппник сьіна с левого берега ездил в колледж, єто тоже час.
Это небо и земля, ездить по Киеву и ездить по межгороду.
Жили в области и сейчас живём в Киеве. Могу сравнить.
Начать с того, что в Киеве рейсы регулярные и частые, плюс можно ехать разными путями и разными видами транспорта. И едешь как белый человек А по межгороду, бывает например, 4 рейса маршрутки за день - и все. Опоздал - больше ехать просто нечем. Ну такси ещё разве что, но оно за город стоит в 2 раза дороже. И не всякий водитель поедет.
МУСЯкомарова• 15 марта в 14:55
Ответ дляШотуткоїться?
Ви давно цікавилися місцями в коледжі і училищах? Бюджетом там? Я монітор останній рік або більше, у це в Ха, де діти на онлайн вже дуже давно. І це для дітей, які самі БАЖАЮТЬ піти зі школи після 9 класу. Але куди???
ЛеньГуглить_правда• 15 марта в 14:55
Ответ дляШотуткоїться?
Потрібно розуміти, що якщо у школі умовно 20 дітей рідного віку, то до школи доведеться їздити в інший населений пункт. Тому батьки мають вирішити: або жити в населеному пункті зі школою (переїжджати), або возити дитину щодня. Для молодшої та середньої школи є довоз. Але є і незручності: дитина має чекати поки уроки закінчаться у всіх дітей. Тобто, 1 класник буде повертатися о 15:00 замість о 12:00.
Теоретично, молоді родини переїжджають у село зі школою. Яка доля села без молоді? Ми робимо з України рашку, де маленькі населені пункти перестають фінансувати, перетворюючи їх на населені пункти-привиди, і всі мріють про столицю. Йде поділ суспільства на верстви населення за доступністю благ із порушенням конституції щодо отримання освіти.
МУСЯкомарова• 15 марта в 14:56
Ответ дляШотуткоїться?
А нам кравці, перукарі, будівельники, автослюсарі вже не потрібно?))