А_мій_самий_самий• 15 октября 2024
Скільки коштують операціі на розщіленій губі та щелепі?(Заяча губа, вовча пасть)
Для немовлят.
Борода• 15 октября 2024
а разве не бесплатно? Моей племяннице, что глухой родилась, имплант бесплатно вживали. А это вообще должны бесплатно...
А_мій_самий_самий
• 15 октября 2024
Ответ дляБорода
не знаю, тому і цікавлюсь, бо в інтернеті немає інформаціі.
Я супер-пупер• 15 октября 2024
Безкоштовно. У Києві в щелепно-лицьовій дитячій на Печерську чудовий хірург Коротченко Геннадій Максимович. Оперував мою дитину з цією вадою. До нього з усієї України їдуть. Дуже рекомендую
Хома з пастою• 15 октября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
По идее бесплатно, но если договариваетесь с хоршим специалистом, то скорее всего нужно платить.
Хома з пастою• 15 октября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Йому вже ж біля 70, він ще практикує? Плюсуюсь, був класний спеціаліст.
Я супер-пупер• 15 октября 2024
Ответ дляХома з пастою
Так, практикує
Я супер-пупер• 15 октября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
А як закривають отвір у небі?
Пластична хірургія, власними тканинами
Пупс• 15 октября 2024
Автор, это не безумные деньги, только специалиста найдите сначала, а там , как решите, 500-1000 евро, сколько сможете