Идууу--уууу блин• 15 октября 2024
Це багато на догляд за собою?
Дівчатка, Ви скільки витрачаєте в місяць на догляд за собою? Я десь 2000-2500. Як думаєте, це багато?
Я тертий жук• 15 октября 2024
Я не покупаю уход ежемесячно, вот сейчас заказала на 140€ несколько средств, мне их хватит на год. Это для лица.
Потом я вспомнила, что ещё 250€потратила на дсд🫣
Но все равно, скорее всего следующие пару месяцев мне ничего не понадобится
побольшомусекретику• 15 октября 2024
Хто на мінімалці - багато, хто отримує 20 тис плюс... - тому нормально.
ЭтаваНиМожетБыть• 15 октября 2024
Я вот одно средство за 11 тыс собираюсь покупать… много или мало зависит только от дохода. Если зп 10 тыс, то купить косметики на 2, это много….
Тирамісу на терасі• 15 октября 2024
я трачу больше, поэтому для меня не много. но это зависит и от ваших доходов и потребностей
Stepa_nida• 15 октября 2024
В мене щомісяця іде дуже різна сума, тому що купити активи - це значно дорожче, ніж придбати щось із бази.
Цього місяця придбано 2 сироватки (по 2300 кожна), це десь на 2,5 місяці. Ще в кінці місяця планую купити новий випуск крема, якщо звісно встигну придбати.
ВсеЧетко• 15 октября 2024
А що включається в догляд за собою? Тільки косметика чи ще масаж, спорт, косметолог і тд?
Кринжова баба• 15 октября 2024
Та по різному, від 500 грн і до 10 000 грн, якщо раптом весь догляд закінчився. А 10 000 - це дві сироватки, умивалки дві (ранок і вечір) і два креми (нічний і спф). Але таке буває рідко, щоб все і одразу.
Ще раз на півтора місяця фарбування волосся + стрижка - це 4 800 грн.
І це я ще до косметологів не дібралась, все ніяк не наважусь.
Кукусики• 15 октября 2024
Думаю це не багато. Я витрачаю +\- так само, якщо в середньому рахувати. Не вважаю це дорогим доглядом абсолютно. У мене тільки засоби для обличчя і волосся сюди входять, волосся і нігті не фарбую, до косметолога не ходжу
ЛюблюДевчонок• 15 октября 2024
У мене немає догляду.Миюся господарським милом,антиперспірант Гарнієр,зубна паста Клолгейт, шампунь 1л.-Домашній доктор,прокладки Олвейз.Фарбуюся хною.От і все.Косметикою не користуюся, манікюр ніколи не робила.