KROX@• 15 октября 2024
Ви користуєтесь професійною косметикою? А саме
1. Фарба для волосся
2. Догляд за волоссям
3. Догляд за шкірою обличчя
Які марки порадите?
2. Догляд за волоссям
3. Догляд за шкірою обличчя
Які марки порадите?
БезникаЯ• 15 октября 2024
Для волос лакме пшикалку когда-то использовала
Для лица биодерма сейчас сказали, не знаю проф это или нет
Не заздріть тьоті• 15 октября 2024
Мене фарбують кьоне. В догляді їх шампунь, кондиціонер. Решта для волосся брае
Обличчя в мене солянка. А основному професійна, але для домашнього догляду
Я такая - жду трамвая• 15 октября 2024
1. Игора безаммиачная
2. Olaplex
3. Natura bisse, Sesderma, DMK.
2. Olaplex
3. Natura bisse, Sesderma, DMK.
интайм_не_предлагать• 15 октября 2024
Для волосся у мене Палет.
А для обличчя - babor, ланком, іс клінік
Замріяна• 15 октября 2024
Пользуюсь, все проф. советовать нет смысла, так как у всех своя кожа и своя реакция. Мне даже рекомендованное косметологом не все подходило
Лялька в колисці• 15 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
біодерма це аптечний масмаркет, міцелярка в них класна
Лялька в колисці• 15 октября 2024
проф. це те шо не можна купити в магазині , все інше маркетинг за оверпрайсом
Розвідка Маші• 15 октября 2024
Ну не знаю, як радити, коли все індивідуально?
Професійно користуватися брендами, це ж в розумінні відвідань салону, де порадять засоби, що підходять саме вам?
Наприклад, фарба в мене професійна, Матрікс.
Догляд для волосся також радила перукар, MOOD та Inebrya
А догляд за обличчям - перейшла з Сесдерми та українську лінійку МyIDi, мені на сайті підібрали повний догляд, а не один чи два продукти, як я брала у Сесдерми. Догляд складає всі етапи від очищення до живлення. Мені подобається
Добродійка• 15 октября 2024
Все кроме краски, т к на нее аллергия. Для волос брае больше всего нравится. Пробовала многое.
Для лица пока я на медик8. Пробовала тоже много, восторга нет ни от какой марки. Хочу попробовать циркадией закупиться.