Викачую яйцями• 15 октября 2024
Книги о подростках
Посоветуйте мне, маме, книги о подростках, о психологии детей в этот переходной период
Дочке всего 11, но уже типичный подросток
Тяжело, сложно
Спасибо
Тяжело, сложно
Спасибо
Белая котичка• 15 октября 2024
Я курс у Карпачова купувала по підліткам. Все зводиться до того, що треба любити дитину і розуміти, що гормони - то капец. Типа ми були підлітками, а вони не були ще дорослими. Треба допомогати їм знайти себе, розвивати комунікацію, допомагати з самооцінкою. Як наказувати ще не дослухала.
Викачую яйцями
• 15 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Спасибо
Викачую яйцями
• 15 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Роберта Байярд «Ваш неспокійний підліток»
Спасибо