Ананомчикус• 15 октября в 15:37
Сон і робота
Ваші колеги сплять на роботі? І як ваші колеги реагують на те, якщо ви закрите очі, ну ніби замріяно і щось собі думаєте, аналізуєте, але вам зразу кажуть в кабінеті, от дивись спить, а ваш сусід, то він просто вирубається😂
Не подумайте, що ми всі такі работяги року, але коли хтось зайде, то той колега, що любить поспати зразу включає активну діяльність і щось читає вслух. Це якийсь каламбур.
Сметчица• 15 октября в 15:40
Працюю з дому, ще з часів ковіду. Якщо є потреба подрімати, то роблю це
Але це буває дуже рідко
Ананомчикус
• 15 октября в 21:09
Ответ дляКаваЗМолоком
А шо це за робота, де платять за сон і читання вслух?
Та роботи дуже багато, я сьогодні одне запланувала, але комп´ютер не робив, злетіли настройки, потім якесь оновлення і півдня в ульот , я половину заплановано не встигла.