Мэри Попкинс• 15 октября 2024
Різниця в зрості між хлопцем (195 см) і дівчиною (155см)
О мені цікаво,як такі пари сходяться? Звісно зрозуміло,що не за зріст,зовнішність і т.д кохають, але з боку це так виглядає не суразно і смішно(нікого не хочу образити)... Наприклад, чомусь дівчина з ростом 180 см не буде зустрічатися з хлопцем 160 см )
Мэри Попкинс
• 15 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Зато как ему удобно ее на х** вертеть
а ту що вище,не зручно?
Позаземний розум• 15 октября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
а ту що вище,не зручно?
Там самому вертеться нужно
Мэри Попкинс
• 15 октября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
У вас таке нудне життя
не можу так сказати)
Одні думки• 15 октября 2024
Саме така пара - вона 176, він 164 - співробітниця з чоловіком. Давно і щасливо одружені. І їм начхати кому там що несуразно
Парова машина• 15 октября 2024
Очень много знаю таких пар.
Мои один бабушка и дедушка такие.
И когда женщина выше тоже знаю. М
Мои один бабушка и дедушка такие.
И когда женщина выше тоже знаю. М
Мэри Попкинс
• 15 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Там самому вертеться нужно
ха,ото ліниві чоловіки пійшли
Мааарковная• 15 октября 2024
Мені теж) але мене тут не розуміють і фейспамлять, коли про це мова заходить.
Я не хочу дивитися на когось знизу вгору дотягуватися щоб щось сказати чи поцілувати, для мене, дівчини зростом 172, оптимально, коли чоловік максимум на 15 см вищий, інакше я відчуваю себе гномом.
Парова машина• 15 октября 2024
Ответ дляОдні думки
У меня такие друзья. Она 180, он 165 где то
20 лет женаты.
Одні думки• 15 октября 2024
Родичі він 184, вона 163. Щасливі. Двоє дітей. Тільки важко проходили вагітності - великі дівчатка для такої мініатюрної мами
Мэри Попкинс
• 15 октября 2024
Ответ дляПарова машина
Очень много знаю таких пар.
Мои один бабушка и дедушка такие.
И когда женщина выше тоже знаю. М
Мои один бабушка и дедушка такие.
И когда женщина выше тоже знаю. М
я також знаю багато таких пар, нормальні відносини і т.д,але просто цікаво у кого які думки
Стетоскопуло• 15 октября 2024
У мене всі чоловіки завжди були мінімум 180+ см, я 160 см.
Зараз чоловік 198 см, перед ним був хлопець 193 см.
Подобаюся я їм, що тут сказати😍 Ніхто ж спеціально не шукає таких велетнів
Сусідка зверху• 15 октября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
і що?
’Суразно’?
Та нічого))
Ой, вибачте, ’танічого’))
Та нічого))
Ой, вибачте, ’танічого’))
Лика-прилипка• 15 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Зато как ему удобно ее на х** вертеть
Ну да. Але як він зверху то вона в пуп дихає
Мэри Попкинс
• 15 октября 2024
Ответ дляМааарковная
от і у мене така думка,все таки більш гарно виглядають такі пари разом
Сарафанное радио• 15 октября 2024
Да, девушка ростом 180 см вряд ли будет встречаться с парнем ростом 160. Но это потому, что парень должен быть выше девушки
Будьте так ласкаві• 15 октября 2024
Думаю, що різниця у зрісті - це не найбільша проблема у шлюбі. І взагалі, навіть не тягне на проблему
Мэри Попкинс
• 15 октября 2024
Ответ дляОдні думки
о,це ви написали доречний коментар. От саме при пологах не раз чула подвібні історії,що мама маленька ,а плод великий (в батька)
Самоучка• 15 октября 2024
У мене син 180 зустрічається з дівчиною до 160, візуально це дуже не красива картина але не засуджую
Мэри Попкинс
• 15 октября 2024
Ответ дляСусідка зверху
’Суразно’?
Та нічого))
Ой, вибачте, ’танічого’))
Та нічого))
Ой, вибачте, ’танічого’))
за собою слідкуйте, ми не в школі щоб писати ідеально і без помилок!
Сусідка зверху• 15 октября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Удалено администрацией...