Боневтікла• 15 октября 2024

Хто тут ниє, що малі зарплати? Подивилась пару сторінок лише ворк.юа

Продавець-консультант мобільних телефонів та аксесуарів
24 000 – 30 000 грн
Менеджер з продажу товарів для електрики та енергетики
25 000 – 45 000 грн
Швачка в Одесу
25 000 – 50 000 грн
Менеджер з продажу мережі інтернет-магазинів
15 000 – 45 000 грн
Менеджер із збуту агрохімії (ЗЗР, МКД, насіння)
25 000 – 70 000 грн
Менеджер з продажу сантехніки та обладнання
30 000 – 40 000 грн
Мерчандайзер, торговий представник
17 000 – 30 000 грн
Обвалювальник м´яса
35 000 грн
Промоутер, продавець техніки
15 000 – 40 000 грн
КокошинЭль• 15 октября 2024
Ответ дляБоневтікла
а сенс їм писати такі вакансії? така ви швея значить (зараз напишуть)
Это типо маркетинговый прием.
Как написано огромными буквами скидка 80 %
А маленькими написано слово ’до’
А по факту пару штук барахла по скидке нормальной, а все остальное до 25 процентов на поднятые за день до этого ценники.
Ну и подобными обьявпми так же

КокошинЭль• 15 октября 2024
Ответ дляБоневтікла
А ещё там есть обьявы помощник руководителя за 5 тысяч долларов.
Девушкам без опыта от трёх тысяч баксов.
Работа на дому перебирать бисер так аще за сто тыщщ предлагают))
Погуляйте по сайту и не такое найдете)))
О_Юми• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Епюру моментів намалюєте?)
Ну то слухайте, в архітектурі і будівництві 45 це не супер зарплати.
КокошинЭль• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бо люди не хочуть працювати або реально тупі
В нас зараз 2 вакансії, було 8. Від 45 тис. Ніяких %. Те, що я бачила на співбесідах це жах. З нульовими знаннями, а гонору)
Де?
Без образів• 15 октября 2024
Сейчас все специалисты среднего звена хотят 25-30 тыс. Продажники и рабочие специальности все таки меньше имеют.узкие специалисты от 50 тыс. Портрет среднестатистической советчицы - это бухгалтер-продавщица оператор ПК, конечно там 25 хорошее зп
Ноунэйм• 15 октября 2024
Ответ дляБоневтікла
важче, ніж в декреті?
Выйдите на пару часов и попробуйте. Сдохнете на месте
из_под_тишка• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Епюру моментів намалюєте?)
А ну ясно, вакансія від 100тис+
А ви вирішили похвалитися, що у вас дають аж 45 і від дзвінка до дзвінка.
В темі про звичайних продажників.

Ну і ви явно з іншого відділу, де про епюру випадково дізнались тільки з вакансії))

Трусиковед• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Кого искали и это чистыми 45 или на руки уже 36??
Кров з молоком• 15 октября 2024
А по факту 6200 в прошлом месяце получила
Аноним с кешбеком• 15 октября 2024
Навіть якщо зп реально 25тис, то це 19.6тис після податків(скоро буде ше менше), а 19.6тис це оренда середньої квартири + комуналка, всього-навсього, це мало, як би вам не хотілось всім розказувати протилежне
Цикавенная• 15 октября 2024
Завидую вашей наивности )))
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляТрусиковед
Кошторисника, інженера втв, тех нагляд
Чистими
Цикавенная• 15 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Так это раздельщик, наверное. А в чем обваливают?
Надеюсь, вы прикалываетесь или тролите ))) не думаю, что можно быть такой глупой
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А ну ясно, вакансія від 100тис+
В темі про звичайних продажників.

Я про епюру дізналася , як ви виразилося, ще під час навчання, це перше
Друге - тема про різні вакансії
Є з/п і від 100, але про нього я не писала
Кошторисники це не з/п від 100
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляО_Юми
Я написала від 45
Але тут краще нічого не писати
Бо для порадниці 25 це шикарна зп
Так то так
Цикавенная• 15 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Пусть вас еще поразит то, что я в глаза не видела ни одного обвальщика мяса. Другое у меня окружение, уж простите.
И в магазин не ходите, и на рынок? На Луне живёте? Ваше окружение - инопланетяне? )))
из_под_тишка• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Друге - тема про різні вакансії
Кошторисники це не з/п від 100
Те, що ви про неї дізналися під час навчання не оначає, що ви її зможете намалювати.
Це перше.
І до чого тоді ваше питання про епюру в темі про продажників? Де логіка? А значить і про епюру ви тільки і чули. І тепер тулите її всюди, де хочеться показатись розумною. А виходить навпаки)
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Це перше.
З якого хрена ця тема про продажників?
Хоча з ким я говорю. Ідіть обвалюйте мясо. А потім продасте
из_под_тишка• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
З якого хрена ця тема про продажників?
Ідіть краще завершуйте прибирання офісу
І про епюру наступного разу краще підготуйтесь

В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ідіть краще завершуйте прибирання офісу
Удалено администрацией...
из_под_тишка• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Удалено администрацией...
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ідіть краще завершуйте прибирання офісу
Але про епюру можемо продовжити
І про зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва
І про настанову з визначення вартості будівництва
І про договірні ціни. Тверду чи динамічну?
Про дбн про інклюзианвсть будівель і споруд
Чи краще теплоізоляція будівель і споруд?
І ще багато про що?
Потягнете цю розмову?
Чи тільки обсирати навчилася?
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Удалено администрацией...
Так ви просто хворі
Трусиковед• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Кошторисника, інженера втв, тех нагляд
Чистими
Наверное, 1000 евро мало для такого специалиста, хотя я не в этой теме, но таки да, умных профессиональных да еще и желающих работать днем с огнем
Невидимка• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Кошторисника, інженера втв, тех нагляд
Чистими
инженер втв - это инженер по водоснабжению и водоотведению? или инженер-проектировщик ВВ?
автор Боневтікла • 16 октября 2024
Ответ дляБритоножка
я нашла первую вакансию из вашего списка. вы читать умеете? или сами в деекрете уже лет 10? прямым текстом пишут, что зп зависит от процента:

Готовий до нових можливостей? Приєднуйся до нашої команди, і ми тобі гарантуємо:
Найвищі зарплати на ринку — ваш дохід необмежений!
Оплачуване стажування — 200 грн.
Бонус за старт — 3 000 грн в перший робочий день після успішного стажування.
Гарантована зарплата — від 15 000 грн за 21 робочий день.
Середній дохід — 22 000−24 000 грн, а максимальний залежить тільки від вас!
Тьоть, ти знаєш, що таке гумор?
автор Боневтікла • 16 октября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Мені швачкою теж обіцяли 18-20 тисяч зарплату. В середньому отримували 10-12 в кращі місяці і 6 в гірші)))) ви правда така наївна чи це сарказм?
сарказм звичайно
автор Боневтікла • 16 октября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Я майже рік! шукала на ворк.юа, так як за спеціальністю вдома не було куди піти працювати (скоротили), переїзжати не могла. То з усього цього великого списку реально була тільки одна вакансія, типу менеджер по продажам в інтернет магазині, але не інста, а досить великий ресурс, де дійсно був величезний асортимент всякого барахла, досить дешевого, а твоїм завданням було переконати, що є можливість придбати кращий товар і трохи дорожчий (але отримає те саме), а потім ще додатково шось впарити, інакше буде мінімалка.
Зміни по 12 год, тебе слухають і контролюють, не все сказав - штраф, перерви між дзвінками - 1 хв, інакше штраф, тобто 12 год (1 год перерва) ти сидиш і говориш. На вечір набрякший, все болить, голос сів і ненавидиш все і всіх.
Тобто 1.важко, 2.етичний момент, бо це хоч і не відкрите шахрайство, але все одно обман. Витримала міс 1,5.
Всі інші - або зайняті, або три роки досвіду, англійська та інш., або лохотрон, де спочатку ти щось маєш купити, щоб потім типу заробити, або сам будеш розводити людей.

Ну а на обвалювальника м´яса я не влаштовувалась, то тут не знаю)
А зараз як склалось? Десь же працюєте?
автор Боневтікла • 16 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
А ким працювали?
буреЛОМКА• 16 октября 2024
Ответ дляБоневтікла
А зараз як склалось? Десь же працюєте?
Так, знайшла поряд в смт за своєю освітою, отримала ще одну спеціалізацію, яка була необхідна саме там і тепер працюю. Спочатку їздила щодня на роботу, а потім мій н.п. розбили, то перебралась сюди на зйом.

До речі, син студент теж шукав онлайн роботу, але крім того, що описала я, знайшов лише продаж курсів з англійської, але пропонувати треба рандомним громадянам. Ну а все інше так чи інакше було пов´язано з шахрайством, найчастіше йому пропонували роботу ’офісніком’