Боневтікла• 15 октября в 16:21
Хто тут ниє, що малі зарплати? Подивилась пару сторінок лише ворк.юа
Продавець-консультант мобільних телефонів та аксесуарів
24 000 – 30 000 грн
Менеджер з продажу товарів для електрики та енергетики
25 000 – 45 000 грн
Швачка в Одесу
25 000 – 50 000 грн
Менеджер з продажу мережі інтернет-магазинів
15 000 – 45 000 грн
Менеджер із збуту агрохімії (ЗЗР, МКД, насіння)
25 000 – 70 000 грн
Менеджер з продажу сантехніки та обладнання
30 000 – 40 000 грн
Мерчандайзер, торговий представник
17 000 – 30 000 грн
Обвалювальник м´яса
35 000 грн
Промоутер, продавець техніки
15 000 – 40 000 грн
24 000 – 30 000 грн
25 000 – 45 000 грн
Швачка в Одесу
25 000 – 50 000 грн
15 000 – 45 000 грн
25 000 – 70 000 грн
30 000 – 40 000 грн
Мерчандайзер, торговий представник
17 000 – 30 000 грн
Обвалювальник м´яса
35 000 грн
Промоутер, продавець техніки
15 000 – 40 000 грн
Каяспер• 15 октября в 16:23
Маня, спасибо! Сейчас только вынесу покупки из своего Феррари и почитаю.
Принцепесочка• 15 октября в 16:23
Ну? Відніміть поки що 19 відсотків, а краще вже відразу 23.
Податків
ТигрЛьвович• 15 октября в 16:24
А ви зайдіть на сайт центру зайнятості. Там зарплати більше відповідають реальності.
Пакувальник - 9000
Двірник - мінімалка
Санітарна - мінімалка
І т.д.
Пакувальник - 9000
Двірник - мінімалка
Санітарна - мінімалка
І т.д.
Мэри Попкинс• 15 октября в 16:25
Вакансии для швей, это я обожать, тк сама швея)))
Ни разу за все время я даже не сталкивалась с теми, кто получает максимум из объявления))) обычно это тысяч на 5-7 выше минимума, но не более.
Исключение, это скорняки, но там нужно огромный опыт иметь и скорость, чтоб выйти на этот максимум.
Но и на минимум не все потянут по факту, потому что это смены и там физически очень тяжело
TANYA 0 0 0 0• 15 октября в 16:25
В нас постійно шукають в копієчку і автору, пишуть що зарплата 12-15 тис , це в смт, тобто для нашої місцевості це гарна зарплата, так от, щось міняються там постійно і довго ніхто не тримається. Тобто не так все класно як написано
Боневтікла
• 15 октября в 16:26
Ответ дляМэри Попкинс
а сенс їм писати такі вакансії? така ви швея значить (зараз напишуть)
В шоколаде• 15 октября в 16:26
Ответ дляБоневтікла
Вы работы первый раз ищите и никогда не были на таких собеседованиях?
В моїй хаті моя правда• 15 октября в 16:26
Бо люди не хочуть працювати або реально тупі
В нас зараз 2 вакансії, було 8. Від 45 тис. Ніяких %. Те, що я бачила на співбесідах це жах. З нульовими знаннями, а гонору)
Боневтікла
• 15 октября в 16:26
Ответ дляДама с заначкой
ви уявляєте роботу обвалювальника? це дуже важко
важче, ніж в декреті?
Мэри Попкинс• 15 октября в 16:27
Ответ дляБоневтікла
Пишут, чтоб людей набрать)
Дама с заначкой• 15 октября в 16:27
Ответ дляБоневтікла
важче, ніж в декреті?
декрет то взагалі санаторій, як це порівнювати
Летала_НаМетле• 15 октября в 16:27
17000-30000, это обычно и есть 17) так завлекают работать просто. Но и в правду работу с зп +- 20к не сложно найти даже без опыта
Сито для думок• 15 октября в 16:28
А по факту, ставка мінімальна + % який в нашій реальності не так просто заробити. Бо буває план продажів і тп. І робочий день по 10-12годин, про лікарняні я мовчу
Завтра не пью• 15 октября в 16:29
Ви різницю між очікування і реальність знаєте. Ворк юа, компанія в якій я працювала розмістили ванасію ризик менеджер ставка 50 000 + бонуси, в реальності там ніхто стільки не отримував ніколи, але вакансія стабільно оновлюється.
Губка Боб• 15 октября в 16:30
Звичайно що заманюють, багато хто так робить, ставлять зп більшу, на співбесіді, блабла бла, що після випробного буде така, а по факту людина яка лишилася так на ту зп і фігачить, бо якщо піде за останній місяць не заплатять
Сиджу тихенько• 15 октября в 16:30
Ответ дляДама с заначкой
Кстати, а что это за работа? В чем мясо обваливают?
Я могу только отбивную в панировочных сухарях обвалять, так это вроде не труд..
Мэри Попкинс• 15 октября в 16:31
Ответ дляСиджу тихенько
Расчленяют тушу коровы или свиньи, а не в сухарях панируют
Мольфарочка• 15 октября в 16:32
Ответ дляМэри Попкинс
Ну да. У швей хорошая зарплата. Единственное что график тяжеловат но платят им не меньше 1000 в день
Дама с заначкой• 15 октября в 16:35
Ответ дляСиджу тихенько
людина стоячи всю зміну з ножем та в напівкольчузі ріже мїясо, відділяє кістки, розрізає тушу. і не просто ріже - а виділяє певні частини - балик і т.д. старається щоб було менше відходів а куским мали привабливий вид для покупця, або відповідали стандартам виробництва пф та ковбас
Ненька наша• 15 октября в 16:37
Вы мне кого-то напоминаете, со скумбрией по 7 грн.. И ник у вас что надо...
Муркамурковна• 15 октября в 16:34
посмотреть і сходити на ті співбесіди і ще хоча б місяці 4 попрацювати там ото були б показники статистичні, а так)
менеджери з продажів мають оту саму маленьку першу цифру. а то і не завжди, що б мати більше треба мати своїх клієнтів постійних і обсяги продажів. за перші місяці роботи нічого такого не буде
про фізично важку роботу..то вважаю, що має оплачуватись дорожче
Сиджу тихенько• 15 октября в 16:34
Я помню у нас шеф решил раздать ставку и процент. Народ реально намолотил. На следующий месяц он сообщил, что ни хрена, не от продаж процент, а от прибыли предприятия. А кто ж ту прибыль показывает, ее даже для налоговой сильно оптимизируют, не то что для сотрудников. Короче, эксперимент провалился. Народ забил. Есть нормальная ставка, а жопу сам рви, раз такой умный.
TANYA 0 0 0 0• 15 октября в 16:34
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А уточніть будь ласка який графік роботи ? Щось я дуже сумніваюся що з 8-9 до 18. Не всі можуть позмінно працювати
В моїй хаті моя правда• 15 октября в 16:35
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мольфарочка• 15 октября в 16:35
Ответ дляСиджу тихенько
Точнее было бы назвать розробник бо він розробляє тушки