Боневтікла• 15 октября 2024
Хто тут ниє, що малі зарплати? Подивилась пару сторінок лише ворк.юа
Продавець-консультант мобільних телефонів та аксесуарів
24 000 – 30 000 грн
Менеджер з продажу товарів для електрики та енергетики
25 000 – 45 000 грн
Швачка в Одесу
25 000 – 50 000 грн
Менеджер з продажу мережі інтернет-магазинів
15 000 – 45 000 грн
Менеджер із збуту агрохімії (ЗЗР, МКД, насіння)
25 000 – 70 000 грн
Менеджер з продажу сантехніки та обладнання
30 000 – 40 000 грн
Мерчандайзер, торговий представник
17 000 – 30 000 грн
Обвалювальник м´яса
35 000 грн
Промоутер, продавець техніки
15 000 – 40 000 грн
24 000 – 30 000 грн
25 000 – 45 000 грн
Швачка в Одесу
25 000 – 50 000 грн
15 000 – 45 000 грн
25 000 – 70 000 грн
30 000 – 40 000 грн
Мерчандайзер, торговий представник
17 000 – 30 000 грн
Обвалювальник м´яса
35 000 грн
Промоутер, продавець техніки
15 000 – 40 000 грн
Муркамурковна• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бо люди не хочуть працювати або реально тупі
В нас зараз 2 вакансії, було 8. Від 45 тис. Ніяких %. Те, що я бачила на співбесідах це жах. З нульовими знаннями, а гонору)
що за робота? які вакансії?
Сиджу тихенько• 15 октября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Расчленяют тушу коровы или свиньи, а не в сухарях панируют
Так это раздельщик, наверное. А в чем обваливают?
TANYA 0 0 0 0• 15 октября 2024
Ответ дляДама с заначкой
декрет то взагалі санаторій, як це порівнювати
От всім той декрет спокою не дає)))) Сидять, робити не хочуть))
Бритоножка• 15 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Кстати, а что это за работа? В чем мясо обваливают?
Я могу только отбивную в панировочных сухарях обвалять, так это вроде не труд..
я иногда поражаюь над уровнем развития населения...хоть бы загуглили перед тем как писать...
Та не реву я• 15 октября 2024
Посмотрите не Киев. Моя вакансия в Киеве 40, в Харькове 14-18. И обязанностей больше хотят
TANYA 0 0 0 0• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
45 тис? А віддалено можна працювати??? Я піду
Мэри Попкинс• 15 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Вы сейчас серьезно? Обвалка мяса, это отделение его от костей с дальнейшей обработкой под конечного потребителя
Бритоножка• 15 октября 2024
Ответ дляБоневтікла
а сенс їм писати такі вакансії? така ви швея значить (зараз напишуть)
я нашла первую вакансию из вашего списка. вы читать умеете? или сами в деекрете уже лет 10? прямым текстом пишут, что зп зависит от процента:
Готовий до нових можливостей? Приєднуйся до нашої команди, і ми тобі гарантуємо:
Найвищі зарплати на ринку — ваш дохід необмежений!
Оплачуване стажування — 200 грн.
Бонус за старт — 3 000 грн в перший робочий день після успішного стажування.
Гарантована зарплата — від 15 000 грн за 21 робочий день.
Середній дохід — 22 000−24 000 грн, а максимальний залежить тільки від вас!
Оплачуване стажування — 200 грн.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 октября 2024
У нас пишуть 45 по факту більш ніж 35 не виходить ніяк. Починають що повинні бути сертифікати’гондураса’ не більше ніж 2 місяці терміном і тп. І опускають до 20-25 так ’з можливістю росту’
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
що за робота? які вакансії?
Я не шукаю тут ким закрити вакансії)
Тим паче мій напрямок вже закрили
Спеціальності технічні
Тим паче мій напрямок вже закрили
Спеціальності технічні
дама_из_декрета• 15 октября 2024
Мені швачкою теж обіцяли 18-20 тисяч зарплату. В середньому отримували 10-12 в кращі місяці і 6 в гірші)))) ви правда така наївна чи це сарказм?
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Не можна
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Епюру моментів намалюєте?)
Муркамурковна• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я не шукаю тут ким закрити вакансії)
Тим паче мій напрямок вже закрили
Спеціальності технічні
Тим паче мій напрямок вже закрили
Спеціальності технічні
так я і не пропоную нікого
хочу просто дізнатись куди ходять гонорові і тупі
КонхфЭдкаТузик• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
фантазерка.
TANYA 0 0 0 0• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Епюру моментів намалюєте?)
Так це вузьке коло спеціалістів, а не люди не хочуть працювати.
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Вузьке коло, це коли на вакансію немає відгуків чи їх мало. Тут інше
буреЛОМКА• 15 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В нас постійно шукають в копієчку і автору, пишуть що зарплата 12-15 тис , це в смт, тобто для нашої місцевості це гарна зарплата, так от, щось міняються там постійно і довго ніхто не тримається. Тобто не так все класно як написано
Я майже рік! шукала на ворк.юа, так як за спеціальністю вдома не було куди піти працювати (скоротили), переїзжати не могла. То з усього цього великого списку реально була тільки одна вакансія, типу менеджер по продажам в інтернет магазині, але не інста, а досить великий ресурс, де дійсно був величезний асортимент всякого барахла, досить дешевого, а твоїм завданням було переконати, що є можливість придбати кращий товар і трохи дорожчий (але отримає те саме), а потім ще додатково шось впарити, інакше буде мінімалка.
Зміни по 12 год, тебе слухають і контролюють, не все сказав - штраф, перерви між дзвінками - 1 хв, інакше штраф, тобто 12 год (1 год перерва) ти сидиш і говориш. На вечір набрякший, все болить, голос сів і ненавидиш все і всіх.
Тобто 1.важко, 2.етичний момент, бо це хоч і не відкрите шахрайство, але все одно обман. Витримала міс 1,5.
Всі інші - або зайняті, або три роки досвіду, англійська та інш., або лохотрон, де спочатку ти щось маєш купити, щоб потім типу заробити, або сам будеш розводити людей.
Ну а на обвалювальника м´яса я не влаштовувалась, то тут не знаю)
Залетна Я тут• 15 октября 2024
Ответ дляБритоножка
чему вы удивляетесь, я не понимаю? А тема: от 0 мерять или от 1, думаете, сама по себе возникла?
буреЛОМКА• 15 октября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Вы работы первый раз ищите и никогда не были на таких собеседованиях?
Думаю, автор теоретик, тот кто искал, такую хрень не напишет
TANYA 0 0 0 0• 15 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
До чого відгуки? Це коли попит роботодавців перевищує пропозицію
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
той хто написав ’Хто?’))
Ви розумієте хоч якими обмеженими критеріями ви керуєтеся?)
Якщо для вас 15 тис ок, просто знайте, що є інша реальність
из_под_тишка• 15 октября 2024
Ответ дляМольфарочка
Це вони пишуть максимум який можливий при супер продажах
1 раз на рік)
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
У слова відгук не одне значення
І якщо чесно я не розумію, що саме ви хочете мені доказати?
Сиджу тихенько• 15 октября 2024
Ответ дляБритоножка
Пусть вас еще поразит то, что я в глаза не видела ни одного обвальщика мяса. Другое у меня окружение, уж простите.
Бритоножка• 15 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Я кенгуру в глаза тоже не видела, но знаю об их существовании. У человеческого мозга может развиться дивный навык - чтение и иногда им можно пользоваться не только на советчице.
Огірок та Помідорчик• 15 октября 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
17000-30000, это обычно и есть 17) так завлекают работать просто. Но и в правду работу с зп +- 20к не сложно найти даже без опыта
В Киеве или в Украине?
Сиджу тихенько• 15 октября 2024
Ответ дляБритоножка
Пройдите мимо, развитая вы моя.