Ms. Искренность• 15 октября 2024
Вы ходите к бровисту?
На коррекцию, покраску, ламинирование бровей?
Результат:
вже голосів:
52 (52.53%)
Не хожу никогда
16 (16.16%)
Раньше ходила, теперь нет
14 (14.14%)
Регулярно
14 (14.14%)
Редко
3 (3.03%)
Свой вариант/результат
Майданщица• 15 октября 2024
Раз на три тижні фарбую. Раніше ламінувала, але останній раз зробила це сама. Це брови
Вії ламіную раз на 2 місяці
Счастье_же_вот_оно• 15 октября 2024
Не часто, інколи, от може через місяць піду на фарбування і корекцію.
Дадосвидания• 15 октября 2024
Сама крашу, хожу раз в полгода форму подправить. Ламинирование вобще не понимаю, веера те дурацкие
Майданщица• 15 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Якщо ви чогось не розумієте, то не обов´язково це обгаджувати.
Пешеходик• 15 октября 2024
Так ходжу, корекція форми, фарбування. Але на нігті перестала, зимою буде рік
Яйцеголовая• 15 октября 2024
Роблю собі вдома сама,10 років тому отримала в подарунок сертифікат на урок до бровиста і от зекономила дуже багато грошей
Пешеходик• 15 октября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ця сфера постійно розвивається те що було актуально 10 років тому то зараз ні
Дадосвидания• 15 октября 2024
Ответ дляМайданщица
Навзаєм
Яйцеголовая• 15 октября 2024
Ответ дляПешеходик
Люди теж не деградують і вміють стежити за актуальними трендами;)