Кукарачка• 15 октября 2024
Дiвчата, якщо вам при першiй зустрiчi, мч не зацепив.. Буває таке що сподобаєть
сподобається на іншій зустрічі чи пізніше ?)
Кукарачка
• 15 октября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Бывает. Но чаще наоборот: спичка сгорает быстрее третьего свидания
До 3 го влюбляетесь ?)
Кукарачка
• 15 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Не знаю, понятно, обычно ху из ху сразу.
Зразу очі мають загорітися ?) Чи аналізуєте якості ?приемне спілкування, вихованість, розум
Мусик Пусик• 15 октября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Буває. Мій чоловік тому доказ🤷♀️
І в мене так само. Спершу не розгледіла, а тепер щаслива, що не впустила його
Рання пташка• 15 октября 2024
Мне мой муж не особо понравился, замужем 18 лет, познакомились на сайте знакомств
Кукарачка
• 15 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мені одразу зрозуміло так чи ні, друге побачення не чекаю.
Зразу закохуєтесь з 1 го побачення ?
Кукарачка
• 15 октября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Других не було тоді ? Чи закохалися ?
КапитанльнаЯ• 15 октября 2024
Ответ дляКукарачка
Зразу закохуєтесь з 1 го побачення ?
Не те щоб закохуюсь, просто розумію, що ми на одній хвилі і разом може бути добре.
Крошка Енот• 15 октября 2024
Ответ дляКукарачка
До 3 го влюбляетесь ?)
Нет. Наоборот сначала нравятся, загораешься, а на втором свидании понимаешь что это все тоже унылое г..о с мизогинией. Хорошо, конечно, что быстро делают каминг аут
Кудесница_с_пургеном• 15 октября 2024
Ответ дляКукарачка
Це все видно одразу
Кудесница_с_пургеном• 15 октября 2024
Ответ дляКрошка Енот
В мене таке один раз було, ще й образився))
Мусик Пусик• 15 октября 2024
Ответ дляКукарачка
Других не було тоді ? Чи закохалися ?
Другі були. Другі візуально подобалися, а цей - своїми мізками і почуттям гумору. А от візуально не зачепив взагалі
Да будет так• 15 октября 2024
Зависит от типа человека. Вот я такой человек, что мне оооочень мало кто нравится сразу (пол не важен). Т.е. если человек по какой-то причине попадает в мою близкую зону общения, неважно: офис, кампания, свидание, то моя реакция-настороженность и желание держать дистанцию (для самой удивительно, потому что если речь просто о смол-ток в очереди или подобное, то я легко и с радостью треплюсь минут 5), но если хоть чуть серьезнее, то все, я -ежик )). Понятно, что свидания с незнакомыми людьми для меня всегда неудачны, так как чтобы привыкнуть к человеку и почувствовать к нему симпатию, мне надо недели , иногда месяца))
Так, мій чоловік 😂. На першій зустрічі точно знала, що ця зустріч остання. Потім вмовив поїхати в парк на історичний фестиваль. Ну, думаю, ок, це вже точно остання зустріч. На третю довелось погодитись, бо треба було у нього забрати флешку із фотографіями з парку…Четверту зустріч вже чекала з нетерпінням 🤷♀️ Вже троє дітей