Труп нареченої• 16 октября 2024

що там на Майдані сьогодні?

за що стоять?
_Homyak_• 16 октября 2024
Сходіть спитайте.

Targarian• 16 октября 2024
За то чтобы депутаты шли в окопы и их дети ( надеюсь )
LudaSHS• 16 октября 2024
Чекають порадниць
автор Труп нареченої • 16 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Сходіть спитайте.
от деяким аби ляпнуть в кожній темі
LudaSHS• 16 октября 2024
Ответ дляТруп нареченої
от деяким аби ляпнуть в кожній темі
В мене теж тема політична
Щось в мережі зріє, чи то імітація
автор Труп нареченої • 16 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Чекають порадниць
то йдемо?
LudaSHS• 16 октября 2024
Ответ дляТруп нареченої
то йдемо?
А якже
Дізнатися мету і хто веде
автор Труп нареченої • 16 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
А якже
Дізнатися мету і хто веде
Удалено администрацией...
Мариша_84• 16 октября 2024
там матері та дружини безвісти пропавших з акцією вийшли нагадати всім про своїх рідних.

автор Труп нареченої • 16 октября 2024
Ответ дляМариша_84
дякую!
ProstoKoschka• 16 октября 2024
Ответ дляМариша_84
А тут деякі шавки, що не мають ні синів, ні чоловіків, ще й підтримують мобілізацію. Бо своїх рідних і їх дупи то не стосується
Remensa• 16 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
А що ви пропонуєте?
golublexa3• 16 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
В мене теж тема політична
Щось в мережі зріє, чи то імітація
фальшстарт, як з Залужним було...
Natasja22• 16 октября 2024
Ответ дляRemensa
А що ви пропонуєте?
А ви? До останнього?
ProstoKoschka• 16 октября 2024
Ответ дляRemensa
А що ви пропонуєте?
Я пропоную таким воювати самим, а не посилати чужих чоловіків. До того ж в країні купа воєнних за фахом. Вимагати з них. З поліції. А не з простих людей
Remensa• 16 октября 2024
Ответ дляNatasja22
А ви? До останнього?
Путін - хуйло?
Natasja22• 16 октября 2024
Ответ дляRemensa
Путін - хуйло?
Для мене тут знак оклику зайвий. Ще спитайте чий Крим
Remensa• 16 октября 2024
Ответ дляNatasja22
Крим наш. В мене там будинок лишився
123zaq• 16 октября 2024

Хіба немає за що?
tkop• 16 октября 2024
Ахтунг! Зеленський здає Україну! Єврей у ньому взяв угору над українцем!

Прийнято рішення про продаж титанових Гірничо Збагачувальних Комбінатів що входили до державної Об´єднаної гірничо-хімічної компанії.

Замість контролю стратегічної сировини (що значно поширюється по всьому світі) із якої виготовляють найважливіші деталі для авіа-космічної промисловості (у тому числі лопатки для ракет, якими Московщина знищує українців), розвитку ВПК ведеться розпродаж за безцінь цих активів.

Причому продається навіть не на Захід, а азербайджанському олігарху Насибу (Г)Хасанову (який по панамським паперам є представником статків клану Алієвих, власником «Vodafone Україна», SOCAR). Азери вступають у БРІКС та активно комунікують із Х-лом!
Навіть після анексії Криму збагачена титанова руда ішла до Росії (Кримський ГЗК) де виплавлявся титан, який у тисячі разів дорожчий за руду. Це були схеми через підставні європейські фірми!
Підводні човни, літаки, ракети використовують його у собі та несуть смерть українцям!
Замість того, щоб організувати виплавку титану в Україні і дістати гроші для економіки наші корупціонери у уряді вирішили розпиляти.
Також це вже розглядалося як козир у Євроінтеграції.

У передачі Фельдмана (посіпаки Арестовича, але тут у нього соло вийшов класний матеріал) експерт каже, що кожен ГЗК налаштований тільки на «своє» родовище, і спроектований для іншого родовища ГЗК не зможе руду обробити. Тобто продаж «до Європи» - це значить обробка буде 100% на Кримському комбінаті, і виплавка в Росії!

Також цю тему піднімає Юрій Швець у №831

У 2013 році майдан виник через набагато менш значні речі. А тут війна, а ми буквально продаємо зброю своїм ворогам, замість захисту нею!
Де ж ті студенти, «патріоти», антикорупціонери тепер?
На Майдані все спокійно, спокійно, спокійно…
Як і тоді, коли Яник підписував Харківські угоди, коли Крим віджимали. Це ще раз доводить, що Євромайдан - це буржуазний переворот олігархів із метою залишитися при статках та впливі.
anutaw• 16 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
деякі і бурята чекають в хату з зеками зет,дітей своїх віддати на сутки оркам
ProstoKoschka• 16 октября 2024
Ответ дляanutaw
Своїх дітей мають захищати їх батьки і влада, а не чужі діти і чоловіки.
anutaw• 16 октября 2024
Ответ дляtkop

У передачі Фельдмана https://youtu.be/AkSVcaWAwhA?si=_JKpHPenYmxFbOQT (посіпаки Арестовича, але тут у нього соло вийшов класний матеріал) експерт каже, що кожен ГЗК налаштований тільки на «своє» родовище, і спроектований для іншого родовища ГЗК не зможе руду обробити. Тобто продаж «до Європи» - це значить обробка буде 100% на Кримському комбінаті, і виплавка в Росії!

https://www.youtube.com/watch?v=5eSsSDxoUf8&t=936s

на цю х ю і цих експердів ютубівських ведуться тільки чокнуті
Alienmoon• 16 октября 2024
Родные тех , кто пропал безвести на Донбассе
anutaw• 16 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Удалено администрацией...
Дождливая• 16 октября 2024
Паанеслось г...но по трубам. Прибежала ботяра с влажными фантазиями про бурятов, щас тема превратится в помойку
fishcka• 16 октября 2024
Ответ для123zaq
фото
нажаль stop war і повернення полонених мало залежить від України :(
хуйло навіть на своїх срочників поклав болт великий і не хоче їх міняти
Киев_Елена• 16 октября 2024
Ответ дляМариша_84
А толку?
Блискавка• 16 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Это вы , про многодетных?