Чемодан-Вокзал-Майами• 16 октября 2024

Как пользоваться такими дисками для умывания?

это типа чтобы не рукой возюкать воду по лицу, а взять и таким умываться? это их надо штук 15 наверное чтобы дважды в день умываться и стирать все раз в неделю. Удобная вещь вообще?
Ясамаякрасивая)• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Миється , не хвилюйтеся
Та я не хвилююся.
Мені колись знайома лікар розповідала, що вичитала в інтернеті що не можна щоб на кроваті лежали телефон і дістанційка, бо на них багато бактерій.
Так що в кожного свої причуди.

Ясамаякрасивая)• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Згідно з дослідженнями, у звичайній мочалці багато бактерій, які можуть стати причиною шкірних висипів і подразнень.Для щоденного миття не обов´язково терти мочалкою усе тіло, митися можна долонями.Якщо ж ви ніяк не хочете розлучатися зі своєю мочалкою, її потрібно регулярно дезінфікувати, щоразу ретельно сушити після використання і замінювати раз на тиждень .Зберігати варто у приміщенні, де сухо і постійно провітрюється. Натуральні мочалки схильні до утворення цвілі.
Відкрию таємницю:
згідно з дослідженнями, на всіх речах , що нас оточують, багато бактерій, які можуть стати причиною шкірних висипів і подразнень, а також викликати різні захворювання.
Ми живемо не в стерильних умовах. Кожного дня зустрічаєм багато бактерій, вірусів та грибів, серед яких наприклад збудники туберкульозу та інших тяжких захворювань.
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Відкрию таємницю:
Це не таємниця 😂ми говорили тількі на рахунок мочалок
Бочка порохУ• 16 октября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ой они как по мне жесткие....
Они офигенные
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 16 октября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Они офигенные
о а где вы такие взяли?
Бочка порохУ• 16 октября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
о а где вы такие взяли?
Муж в эпицентре купил
Упаковку выбросила, не знаю производителя
В след. раз куплю несколько рулонов
Ответ дляБочка порохУ
Муж в эпицентре купил
В след. раз куплю несколько рулонов
Эти классные да) как в салонах
Видящие_помогите• 18 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Як без мочалки? Що за миття таке?
Підтримую. І як людство, яке користувалося мочалками, вижило , хто зна.... але я за просушування мочалок, щоб не кисли мокрими