Вишневий цвіт• 16 октября 2024

Помните тему, где девушка просила занять 300 грн до зарплаты?

Ту тему удалили, не могу в ней отписаться, но считаю, что нужно.
Так вот, там тогда на автора кучу гадостей и оскорблений писали, а зря!
Девушка вернула одолженные 300 грн в оговоренный срок, еще вчера, только времени у меня вчера не было написать об этом
Так что, случаи разные бывают
Огірок та Помідорчик• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Більшість радили працювати. Варіанти заробітку пропонували.
Ана, 2 мешка яблок))

Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ана, 2 мешка яблок))
Два мішки яблук доречі вже 450-500 грн. Ви вважаєте не варто, людині які їсти немає що? На ринку 30 грн кілограм. Але це ж дупу треба підняти. Моя подруга 45 кг ваги, на велосипеді возила яблука здавала. Скажу їй хай на порадниці просить наступного разу.
Заліковий троль• 16 октября 2024
Я також тут позичала невелику суму, навіть не так, запропонувала без повернення. Але форумчанка наполягла і повернула навіть швидше, ніж обговорювалось.
Огірок та Помідорчик• 16 октября 2024
Автор, спасибо, что помогли ей! Пусть вам встречаются только добрые и порядочные люди!

Советчицы как обычно показали свое гавняное нутро. Но статистика железная, 5 процентов адекватных таки заходят в темы.
Синди Кроуфорд• 16 октября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Какие? Сиськи показать в личку?
Окна вымыть в Ивано-Франковске?
Показать сиськи во время мойки окон в Ивано Франковске - вобще двойной профит можно заработать
Впораюсь зі всим• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не знаю чи це та тема, скоріш за все інша, я одній такій жінці 500 грн скинула бо мені так захотілось. То мені 10 сторінок писали купу гадостей і для чого я це зробила і що краще мені слід було зробити з моїми грошима
Это не вы случайно мне на до 500 скинули 🫣
Огірок та Помідорчик• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Та для кого-то и третью штурмовую обслужить тоже работа. Можете тоже подруге предложить.
Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Поясніть який зв´язок. Між яблуками і третьою штурмовою.
Язвочка• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Я не розумію вашого питання. Спитайте якось інакше.
Питання у стилі вашої відповіді, що не зрозуміло?

Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Питання не зрозуміле. Сформуйте його інакше. Що саме ви намагаєтесь мене спитати?
Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
А який стиль моєї відповіді?
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Звичайними волоськими. В нас люди на них заробляють. Ще насіння гарбузове, яблука, бузина, картопля, багато чого.
У на это нипочём. Бузина 6грн /кг. Орехи 15
Губи до вух• 16 октября 2024
Я тоже ей хотела просто дать 300 грн. Но отвлеклась, потом забыла. Противно было читать эти гадости. Я вот сейчас вышла купила две бутылки воды, два мороженого, тортик маленький кусок. 260 грн. Та я бы просто один вечер с сыном без приколов просидела, но помогла бы. Думала про эту тему. Хорошо что вы помогли.
Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Нє в нас бузина було по 20 кг. Горіхи 20 навіть нечищені. Мішками люди здають. Вчора питала. Чищені на багато дорожче.
Белоснежко• 16 октября 2024
Автор, откройтесь)
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Це справа виключно індивідуальна. В селі можна заробити на допомозі комусь і на землі, якщо людина не працює офіційно на роботі. В нас в сезон, люди на малині заробляють десятки тисяч, їздять навіть пенсіонери. Лохину також збирають.
Мы выкорчевали малину и крыжовник. Невыгодно
Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
В нас фермерські хазяйства, поля. Фермери наймають працівників. Люди задоволені. Щодня дома і автобуси возять.
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
У нас нет рынка сбыта. Раньше все шло на росию, донбас и Харьков. За сбор малины платят 6грн за банку, а оптом её принимают по 12. Крыжовник 18, как и семь лет назад. Выгодно, если свое хозяйство, установка по заморозке и на экспорт
Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Де ви географічно знаходитесь?

Уси Пуси• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
6 грн... Это смешно за труд(
А я потом под 100 на рынке за неё заплачу 😱
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Де ви географічно знаходитесь?
Харьковская. 30км до границы
Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Харьковская. 30км до границы
Зрозуміла, да зараз у вас тяжко, біда. В нас садять, багато йде на Київ продукції. 180 км до Києва це недалеко.
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
6 грн... Это смешно за труд(
До рынка 100км, через блокпосты, ездят или пенсионеры или инвалиды, таких мало
Natalia505• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Собі щось вирощуєте? Є змога?
Гл. Амурная• 16 октября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик

Ви всім вірите? Всім форумчанам готові гроші дати, в коробочку біля метро типу на лікування, вуличним музикам-наркоманам?
Якщо вірити порадницям, то в усіх є золоті прикраси, їх можна закласти в ломбард і не ставити себе в незручне становище і людей, яких просиш.
Пік Антна• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Почему тогда на рынке дешевле 150 за 1 кг малины летом не было?
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
В полтавской те же 6грн за кг бузины
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Собі щось вирощуєте? Є змога?
Себе -да, на продажу -нет. Посчитать сколько нужно вложить, то оно того не стоит
Некомильфо• 16 октября 2024
Ответ дляПік Антна
Где 150?
Пік Антна• 16 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Где 150?
Какая разница где. Если принимают по 6 (ладно, по 12, в банке там с полкило).
А заморозка и вовсе 200 + круглый год