Все буде• 16 октября в 23:09
Де купити на зиму картоплю домашню не дорого? Київ/обл
Одні перекупи з баз. Хочеться нормальної смачної, а не кота в мішку. Привезуть а яка вона хтозна. Да і ціну нормальну до 30грн
Живу в Києві, на ПОХ.
Десь 400кг.
Живу в Києві, на ПОХ.
Десь 400кг.
Все буде
• 16 октября в 23:10
Ответ дляНа циголках
на ярмарке купите
Там одні оптовики, домашньої немає (( перекупи. Беруть десь на базах оптом по 20-22 реалізація 28-35.
Брали в минулому році, порченої багато і тп.
Я така бойова• 16 октября в 23:12
Выедете в ближайших пригород и в любом селе вдоль трассы продают. Только это плюс транспортные расходы
Все буде
• 16 октября в 23:14
Ответ дляЯ така бойова
Їздили по справах 30км по варшавці нікого вздовж траси не було. Треба мабуть далі їхати , в селі куди їхали взагалі по 35 було
Иванка Бур• 16 октября в 23:14
Біля метро Лісова, на мурманській, є оптовий ринок з машин, вони там з раннього ранку, о 10 вже всі розходяться, гляньте там.
На циголках• 16 октября в 23:15
Ответ дляВсе буде
на прошлой недели была картошка в мешках по 20-22 уже в продаже
Кумедний ґудзик• 16 октября в 23:15
странненькая вы. и дешево, и домашняя. домашняя ж всегда дороже.
Все буде
• 16 октября в 23:17
Ответ дляНа циголках
На Ревуцького, сама дешева в суботу після 15 була 28 і тільки Гренада, вона дрібна, і половина в сітках зелена, практично у всіх. Мабуть з однієї бази.
Щедрик• 16 октября в 23:17
Картопля не вродила. Вже хто хотів домашню розпродав. Попитайте в групах. У нас в чаті осбб і м´ясо і картоплю періодично пропонують.
Все буде
• 16 октября в 23:18
Ответ дляКумедний ґудзик
Так видно що не домашня. Я сама колись вирощувала. Проросшу, в´ялу чи зелену як я бачу зараз купляти за 35грн не збираюся. Бо вона гнити почне. Одна картоплина гнила а півмішка з нею згниє. В минулому році так купили, два мішка тупо викинули.
Підмітайло• 16 октября в 23:19
Ответ дляВсе буде
А домашня не гниє чи шо?
Все буде
• 16 октября в 23:19
Ответ дляЩедрик
Знаю що не вродила в цьому році багато чого не вродило.
Все буде
• 16 октября в 23:19
Ответ дляЩедрик
В нас нажаль таке не пропонують. Тільки на початку літа ягоди
Все буде
• 16 октября в 23:20
Ответ дляПідмітайло
А домашня не гниє чи шо?
Ви не зрозуміли. Ті хто беруть на базі, беруть не дивлячись. Що там в сітках.
Гниє, але не півмішка порченої продають
Щедрик• 16 октября в 23:20
Ответ дляВсе буде
Ми в Житомирі ще в середині вересня ледве навибирали кг 120. І то три сорти взяли.
Підмітайло• 16 октября в 23:21
Ми домашню купили, а по факту стали перебирати, то поїденої дротянкою купа - вже багато обрізати треба, мундірку не звариш, по-селянськи не зробиш((Краще б в атб взяла рівненьку гарненьку, там жовта смачна є
неДоПриличий• 16 октября в 23:22
Ответ дляВсе буде
А де ви хочете дешевше домашню? В цьому році неврожай
Карамбулкул• 16 октября в 23:22
Ответ дляВсе буде
У мене сестра вирощує на продаж і тітчині сусіди також. Але в цьому році у них ледве вистачить собі на зиму. Тож, ймовірно, домашньої ви не знайдете
неДоПриличий• 16 октября в 23:24
Ответ дляКарамбулкул
Ми теж для себе ледь накопали
Лівий Локіть• 16 октября в 23:26
Ответ дляПідмітайло
Я вже давно відмовилась від закупок картоплі на зиму.Половина проросте, погниє і викидаємо. Тому купуємо по п´ять кг в магазині.Закінчилась - купили ще п´ять.
МаксХмара• 16 октября в 23:27
Ответ дляПідмітайло
А домашня не гниє чи шо?
У нас домашня, вирощена нами , гнилої повно цього року.
На циголках• 16 октября в 23:31
Ответ дляВсе буде
на лесном на шолом алейхема была ярмарка, там цена была такая как вам написала, и средняя, не мелочь, вам не повезло(
Запароленое одеяло• 16 октября в 23:37
О автор, мне тоже надо кг 150-200, раньше возле дома привозили, а в этом году только раз были и я не успела.
На циголках• 16 октября в 23:40
Ответ дляЛівий Локіть
аналогично, 5 кг на месяц хватает
Місячне Сяйво• 16 октября в 23:42
Ответ дляМаксХмара
Боже 400 кг.де ви її будете зберігати?
В погребе?
Тріль!• 16 октября в 23:47
Ответ дляЛівий Локіть
І я так. Купиш-а вона не смачна,або зіпсована, зберігати немає де. .
66сезон666серия• 16 октября в 23:47
400 кг - ви її щодня їсте по 3 рази на день?
Не уявляю, навіщо так багато.