Все буде• 16 октября 2024
Де купити на зиму картоплю домашню не дорого? Київ/обл
Одні перекупи з баз. Хочеться нормальної смачної, а не кота в мішку. Привезуть а яка вона хтозна. Да і ціну нормальну до 30грн
Живу в Києві, на ПОХ.
Десь 400кг.
Живу в Києві, на ПОХ.
Десь 400кг.
Ашолюдискажуть• 16 октября 2024
Ответ дляНа циголках
аналогично, 5 кг на месяц хватает
ну да - а там уже молодая пошла! 400 кило та и 200 - это наверное на большую семью
Все буде
• 16 октября 2024
Ответ дляМаксХмара
Боже 400 кг.де ви її будете зберігати?
На дачі в підвалі.
Ашолюдискажуть• 16 октября 2024
Ответ дляВсе буде
На дачі в підвалі.
и 400 кг сколько людей ест?
Все буде
• 16 октября 2024
Ответ дляНа циголках
аналогично, 5 кг на месяц хватает
5кг це нам на два-три дні.
Просто звязда• 16 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
и 400 кг сколько людей ест?
400 кг це 8 мішків
От від зараз і до березня цієї картоплі на родину з 4 чоловік - на суп і пюре періодично
Все буде
• 16 октября 2024
Ответ для66сезон666серия
400 кг - ви її щодня їсте по 3 рази на день?
Не уявляю, навіщо так багато.
По 100кг кожній ( свекруці і бабусі чоловіка, і нам на 4х 200кг). На день якщо посмажити/варити/тушкувати і зварити суп йде 1.5кг
Ашолюдискажуть• 16 октября 2024
Ответ дляВсе буде
каждый день картоху вредно - ещьте гречку - она не дорогая и полно и не гниет
На циголках• 16 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
нам двоим 5 кг этих хватает, да и особо не по ней, мясо плюс овощи, рыба плюс овощи, как-то так. На большую семью, любителей картошки, наверное нет, не хватит))
На циголках• 16 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
или тот же булгур, вкусно)
Ашолюдискажуть• 16 октября 2024
Ответ дляНа циголках
3 взрослых за прошлую зиму съели 3 мешка по 20 кг...
Все буде
• 16 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Фу. Гречку я не їм. Взагалі каші не їм. Тільки рис і то у вигляді плову. Макарони іноді. А так картоплю)))
На циголках• 16 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
едоки вы)
Все буде
• 16 октября 2024
Ответ дляНа циголках
или тот же булгур, вкусно)
Не їм я таке .. і в родині теж ніхто тей ьулгур не їсть. Може бабусі або свекруха ті більше по кашам.
Ашолюдискажуть• 16 октября 2024
Ответ дляВсе буде
ясно! я купила 2 вида розовой по 20 кг - отличная по 25 гр в конце сентября пока хватит
Ашолюдискажуть• 16 октября 2024
Ответ дляНа циголках
едоки вы)
а макарошки а гречка а артек...не картошкой единой
Катруся 777• 17 октября 2024
Сестра теж шукає, Київська обл., так на базарі вже по 30, і 35 навіть є. Подзвонили знайомим одним, іншим, вони в селі - сказали картопля гниє просто жах. Тому, авторе, не факт , що ви через пару місяців половину того що купили не викинете. І всеодно прийдеться купляти ще, бо до літа не вистачить. Тому подумайте, бо навіть домашню в мішках можуть і гнилої накидати. У нас теж в цьому році цибуля вся цвіте під шелухою, морква вже згнила, хоча зазвичай до весни лежить. А вже немає... Мабуть помаранчеві ’бурі’ не зря пройшли, полюбому мені здається, щось ззовні на урожай вплинуло... Не природнє
Бриджит_Фрикандо• 17 октября 2024
У мене є знайомі, які продають, але це Полтавщина, Вам не вигідно буде за нею їхати... ЯК на мене, на Дарницькому базарі багато простих людей зі своїм товаром.
Тарабарщина• 17 октября 2024
А цены на нее растут. В позапрошлые выходные на Героев Днепра была по 25-28 грн крупная в мешках, разная, на эти - 30 и выбора никакого, у частников 35-40.
Пасти Ла• 17 октября 2024
Ответ дляВсе буде
5кг це нам на два-три дні.
Мои тож картоху только и жрут,суп,пюре,жареная,парена,по селянски,в мундирках,зразы,запеканка с картохи, вареники с картошкой,драники задраники и тд.....
Пасти Ла• 17 октября 2024
Ответ дляНа циголках
или тот же булгур, вкусно)
Мне вкусно,а мужу и детям нееее
Неваляшкина• 17 октября 2024
Ответ дляПасти Ла
а можно рецепт задраников ?
Кукусик• 17 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Картопля не вродила. Вже хто хотів домашню розпродав. Попитайте в групах. У нас в чаті осбб і м´ясо і картоплю періодично пропонують.
Хотіли докупити мамі картоплі, у продавця з с.Воронькіа, кожен рік купуємо , а вже немає... Враховуючи, що минулого року в нього врожай був 5т і ми ще докуповували після Нов Року, то можна зробити висновки , що неврожай картоплі суттєвий
Кукусик• 17 октября 2024
Ответ дляПідмітайло
А домашня не гниє чи шо?
Ну, ту що я купувала, не гниє, в погребі в мене ще в серпні було два відра.минулорічної
Щедрик• 17 октября 2024
Ответ дляКукусик
Весна холодна, потім спека, засуха((