Shokolad55• 17 октября 2024

Порадьте шампунь , пористе волосся

Пористе волосся, сухе, ...ЯК взагалі шампунь обирати , по типу волосся чи шкірі голови? Я незнаю яка вона у мене. Взяла відомий бренд, а тепер шкіра свербить і голова наче не мита, ніколи такого не було(
nataangel• 17 октября 2024
Спробуйте інший відомий бренд. Треба експериментувати
Катруська• 17 октября 2024
Мне нравится шампунь и кондиционер Matrix Food For Soft Hydrating. У них ещё есть линейка именно для пористого Total Results Mega Sleek, но мне больше первая нравится.
Солнечная-17• 17 октября 2024
Тут важко щось порадити, у самої така сама проблема…і я в пошуку шампуню… , а ось бальзам лореаль в фіолетовій пляшці ( бальзам- філер) сподобався, волосся більш шовковисте і гладеньке. Думаю буду пробувати і шампунь такої ж серії.
shandy10• 17 октября 2024
З усього поки шампунь комекс і іноді паста сульсена після шампуню бо на інші шампуні, зуд, лупа, рани
--Shopik--• 17 октября 2024
Ответ дляКатруська
Теж маю таке волосся, спробувала багато різних, останній час перейшла теж на Matrix Food For Soft Hydrating, все ок, подобається ефект, волосся стало слухняним, зволоженим, шкіра голови не свербить.

Зуд до речі виникав в мене майже на всі безсульфатні шампуні, в доньки також.
І навіть після Лореалівських шампунів в мене почалася себорея((
Сульсена добре цю проблему вирішила.

Єдине, що хочу сказати , шампуні потрібно змінювати, який би він класний не був. Стараюсь в основному брати для зволоження.
автор Shokolad55 • 17 октября 2024
Ответ дляshandy10
Доречі, бренд комекс скажу що багато чого брала і враження хороші, а от до шампунь ще не дібралася, як він взагалі? Я так розумію головна функція- очищати,щоб після миття голова була свіжа, а от бальзам відповідає саме за волосся?
shandy10• 23 октября 2024
Ответ дляShokolad55
Мені подобається хоча трохи більше йде шампуню при митті голови, промиває все.