Лукава_Кiшка• 26 декабря 2024

Постійно жирна голова

Мию волосся через день. Що ж це таке? Були і дорогі шампунь і дешеві. Ті, що для жирного роблять на волоссі солому. Що можна допомогти? Якийсь засіб купити?
ДА да да• 26 декабря 2024
Я під час карантинів просто перестала мити через день. Якийсь час перетерпіла і жирність зникла. Тепер мию два рази на тиждень, бо в місті багато пилу.
Научительница• 26 декабря 2024
Мити щодня. Я така ж. Це вже щоденний ритуал
Пампушечка• 26 декабря 2024
У мене так само. Ніякі засоби не допомагають. Теж пробувала через 2 дні, але треба хвіст зав´язувати. Голова не жирніла під час вагітності і це був кайф, а потім все знову стало як завжди. Так і мию через день
Тішуся неперетішуся• 26 декабря 2024
В мене перейшло, я почала мити кожного дня для чутливої шкіри голови
Экспертиза• 26 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Ой, ну такой миф...
Ща как дам• 26 декабря 2024
А на вашем шампуне написано, что он для жирных волос?
harmyder• 26 декабря 2024
Просто мию щоранку, обожнюю, коли волосся свіже.
Доль Чекомбана• 26 декабря 2024
Мити раз в тиждень потрібно
Русланка з гілки• 26 декабря 2024
Мию щодня з 13 років. Це моя норма, маю жирну шкіру, нічого з цим не зробиш.
Сухою вона була тільки коли лікувала акне системними ретиноїдами, бо вони впливають на активність сальних залоз.
Тоді могла мити голову раз в 3 дні, і то, тому що вже якось дичкомфортно було від думки про немиту голову, а фактично волосся виглядало чистим.
Всі намагання в юності ’перевчити шкіру’, не миючи голову так часто закінчувалися лише себорейним дерматитом.
Тому мию кожен день підходящими шампунями і маю здорову шкіру голови.
Замулена ріка• 26 декабря 2024
Я кожного дня мию. Лише якщо прикореневе гофре зроблю або сухим шампунем збризну волосся, то можу на 2-3 дні не мити голову.
Доль Чекомбана• 26 декабря 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Я на роакуратні мила раз на місяць
tereska• 26 декабря 2024
Тільки мити щодня, змиріться з цим, але будете мати завжди чудовий вигляд волосся, а не робити ті хвости сосульчаті на брудне волосся.
Русланка з гілки• 26 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я на роакуратні мила раз на місяць
Ви серйозно?
Це ж жах, у вас там воші не завелися?
tereska• 26 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Мити раз в тиждень потрібно
Раз на пів року, нє?)) скільки тої зими, пів року і шапку знову зняв...
Не цілуюсь з бодуна• 26 декабря 2024
Гормоны гулять начали и тоже так было
Вероятненько• 26 декабря 2024
Я теж мию через день. Але якщо їм солодке (цукор), то взагалі потрібно кожен день мити, бо вже під кінець дня волосся жирніє
ДА да да• 26 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ой, ну такой миф...
Можливо, сперечатися не буду. У мене спрацювало.
Первая ласточка инфляции• 26 декабря 2024
Потрібно мити по мірі забруднення ( за призначенням трихолога), себорейний дерматит скоріше за все, там вище писали, що на ретиноїдах зменшується виділення шкірного сала
Чучало яблуні• 26 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Мити раз в тиждень потрібно
Ви пропонуєте ходити з заселеним волоссям цілий тиждень? А може ще й підмишеи мити раз на тиждень? То яка вже різниця
После 18• 26 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
У меня тоже так было. Всю жизнь жирные волосы,а при беременности хорошо отросли и не так жирнились. Видимо,это связано с женскими половыми гормонами
Липка-прилипка• 26 декабря 2024
Мой е каждый день, если через день не подходит. Нет таких шампуней, все зависит от типа кожи. У вас такая 🤷🏻‍♀️
Липка-прилипка• 26 декабря 2024
Ответ дляДА да да
То вы просто привыкли, а не жирность пропала
Липка-прилипка• 26 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Мити раз в тиждень потрібно
А чего не раз в месяц?
ДА да да• 26 декабря 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Та ні, до жирних коренів не звикнеш, особливо під шапкою.
Доль Чекомбана• 26 декабря 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А чего не раз в месяц?
Мила і раз в місяць
Міні-бікіні• 26 декабря 2024
И у меня такая проблема. Только бывает и 2 раза в день приходится мыть
Дуже дуже вумна• 26 декабря 2024
Больна тема, реально. Ніякі шампуні (модні/не модні) не допомагають. Просто тупо йдеш і миєш кожен день. Ну, або не миєш 😄і ходиш з головою на якій яєшню можна смажити. Колись я ще й повелась на рекламу сухого шампуня, ох і діч виявилася. Ледь волосся розплутувала, солома суха стала на голові. Може, звичайно, то в мене так, не знаю
Чарівне зіллячко• 26 декабря 2024
Мити щодня. Я так з підліткового віку роблю. Це гормони. Деякі гормональні контрацептиви допомагають, але приймати їх лише, щоб рідше мити голову - глупо.
Простецкая• 26 декабря 2024
Моє особисте відкриття року бренд MIMARE. Мию голову 2 рази на тиждень замість щоденного миття раніше.
Мусик Пусик• 26 декабря 2024
Это гормоны и генетика. Пила таблетки, голова не жирнилась 6 дней. Я была в шоке. Перестала пить, приходится мыть каждый день