Кнопус• 17 октября 2024
Як би Ви провели тиждень відпустки?
ДваДваВісім• 17 октября 2024
На Мальту бы злітала
Зараз квитки по 50 євро 🙈але тільки повернулась з Іспанії
Большой секретик• 17 октября 2024
хотілось би пролежати тиждень у ліжку. Але пришлось би кудись їхати - вигулювати дітей
Не рахую, а вважаю• 17 октября 2024
А який бюджет і побажання?
Поїхала б або в санаторій, або з подругами в алкотур
Позаземний розум• 17 октября 2024
На Західну поїхала б,де все включено,з їдою і екскурсіями(десь 2-3),чанами, басейнами
Дона Ко Ко• 17 октября 2024
Ответ дляУгадайс
З початку ковіду відпустку проводжу вдома, граючи в Сімс
У вас до сих пір карантин?
Угадайс• 17 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
У вас до сих пір карантин?
Алло. В країні війна. Чоловік з дому боїться виходити
Кнопус
• 17 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Далеко мені до Західної, тільки 2 дні на дорогу. 1000 км від мене.
Кнопус
• 17 октября 2024
Ответ дляdulenok
устроила бы ’тюлятник’ на берегу теплого морюшка с бокалом вкуснятинки какой -нибудь
Планую, але не закордон. А в нас море вже холодне
Позаземний розум• 17 октября 2024
Ответ дляКнопус
Мені також,але ввечері сіла,вдень вже в готелі.
Назад так само,можна правда з поїзда на роботу одразу,в понеділок.
Ошеламиссимо• 17 октября 2024
Ответ дляКнопус
Всі пишуть про мандрівку, але хіба тижня хватить на переліт?
З Києва 14 годин з перельотом вийшло
Фото, вам скинула вище, ще поки тут
KristinkaCute• 17 октября 2024
Сняла бы себе квартиру в своём же городе... Набрала бы продуктов... И не вылазила бы оттуда неделю.. И телефон бы выключила...
осень харашо• 17 октября 2024
Хотіла б дві відпустки - одну на тиждень за кордон, іншу на тижень за кордон.
задумчивая мордочка• 17 октября 2024
Я би лежала тиждень у ліжку, готувала мінімально чи доставку. Дуже втомилася, нікуди не хочеться їхати, просто відіспатися і не поспішати.