Злюсь до кипіння• 17 октября 2024
діти і батьки
Чому діюти часто їдуть в інші міста, країни, шукають там себе?
Батьки - рідні люди. Це так добре, якщо вони поруч, якщо можна приїхати, поговорити, попити чаю, з´їсти якусь смачну мамину страву?
Чому ті ж психологи кажуть, що жити потрібно подальше від батьків?
Але хіба ок бачитись пару разів в рік?
В світі насправді ніхто нікому не потрібен. Ніхто не допоможе по-справжньому, не зрозуміє. Тільки батьки, рідні люди, віддадуть останнє, по-справжньому люблять, допоможуть?
Чому зараз дівчата/жінки виїжджають за кордон, будучи в повній самоті, а рідні, тепло дому - все залишається дуже далеко
Але хіба ок бачитись пару разів в рік?
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Перечитайте свій стартпост. Там же головна думка - що тільки батьки допоможуть та віддадуть останнє, допоможуть і ще про те, що до мами можна приїхати на шару смачного поїсти)
І тільки в останньому реченні про родинне тепло.
От і робіть самі висновки, що для вас важливіше і чому ви хочете біля батьків жити)
а так не можна?
тобто ну реально - так не правильно?
треба обовязково собі якісь кидати виклики - і якщо істинне бажання таке, то треба йти в некомфортні умови?
часто думаю про ці некомфортні умови, про модне ’йти в страх’ - щоб що?
все одно всі помремо, просто хтось жив затишно в теплі, а хтось мучився і зводив кінці з кінцями
тобто ну реально - так не правильно?
ГейТуда• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
так не правильно :-(
тобто в мене все перекошено? справа зовсім не в любові чи теплоті, а в банальному егоїзмі?
і з такою риторикою краще їхати далеко окремо, щоб робити все самій?
Але я часом думаю, а хіба це прям так круто - робити все самій?
Щодо того, чи круто робити все самій:
Подрузі доньки в Україні кавалер подарував машину. Класно.
Донька сама на зароблені гроші купила свою першу машину. Ви б знали, як вона цим пишається) вона вважає себе крутою, пишається, що САМА це зробила, і таки ця ситуація дуже позитивно вплинула на її самооцінку і бажання далі розвиватися, ставити перед собою цілі і добиватися їх.
ГейТуда• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
а так не можна?
тобто ну реально - так не правильно?
По всякому можна.
Хтось вибирає плавати на мілині в теплому звичному болоті, хтось - боротися і плисти проти течії заради цілі.
А ще в вас якісь крайнощі - з батьками класно, а окремо, це значить ’ мучитись і зводити кінці з кінцями’.
В житті ж не тільке чорне/біле, з батьками добре/без батьків смертні муки і бідність.
Ответ дляЗлюсь до кипіння
а так не можна?
тобто ну реально - так не правильно?
Вы так и не ответили - вы мама, от которой дети уехали?
Престидижитатор• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ви праві.
а точно ’з дозволу сторони’ - якщо батькам це приємно?
як жінка стає бабусею - хіба не щастя для неї якось помогти дитині чи внучці?
Можливо і щастя допомогти, але є ’але’. Дуже часто ця допомога йде в збиток собі (наприклад, бабуся після нічної зміни біжить дивитися за дитиною, бо вона їх любить і доці з внучкою треба допомогти). Як гадаєте, довго бабуся так потягне? І таких прикладів є купа
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
ні
KROX@• 17 октября 2024
Ответ дляБува і таке
Я живу с родителями в одном дворе, считай что в одном доме мы все.
Мы с мужем работаем а мама занимается детьми.
Но сейчас модно нанимать няню а маму под хвост
І ви приходите з роботи і готуєте, кормите дітей, чи мама про все подбає?
Хтомолодець? Я!• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
комфортне місто. комфортні умови життя, зп.
батьки, родичі, які завжди підстрахують.
і людина їде далеко (пів країни, інша країна, пів світу) ... щоб що? за х років досягти такого рівня, як було дома?
тобто покласти своє життя в самотності, щоб не факт чи досягти 50% того, що мала? може хіба діти вже досягнуть.
Але ті ж діти можуть поступати у вуз за кордон
Стоп. Если дети женщины уедут учиться, то опять возникнет вопрос ’А почему дети уехали от родителей?’ Замкнутый круг.
Ещё раз повторюсь, раз человек уехал, значит условия не были комфортными.
А по поводу достигнутого уровня. Одно дело это семейный бизнес, который разделяют дети. А квартира/дом, огород и ЗП или пенсия мамы с папой это совсем другое. Про людей, которым некомфортно сидеть на всем готовом, а идти своим путем тоже не забываем
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
не зовсім замкнутий.
в мене питання якщо ті ж жінка не дуже хоче їхати, але їде заради різних причин.
а коли дитина їде - то вона цього хоче, і це інше питання.
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
У вас каша какая-то в голове
ВИ сказали про ситуацію, де дитина в 16 років хоче почати нове життя далеко. це одне.
а жінка з дітьми, яка їде далеко і ....рачить заради чогось це інше.
ну і розуміння важливості батьків, затишку - воно приходить не в 16, не в 20 і часом навіть не в 30, а пізніше
Хтомолодець? Я!• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
не зовсім замкнутий.
Что-то вы начали про одно, а сейчас уже и ехать не очень хочет, и смешали мягкое со сладким. Какой-то винегрет
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Да это её дело! Нужно ей - значит едет! При чем здесь родители, их любовь и супы-борщи?
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
вінегрет це смачно
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
я просто думаю, от мучитись все життя щоб що...
це як в книжці Робін Шарма, коли головний герой повернувся в свою вихідну точку, пройшовши купу всього
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А вы не допускали мысли, что может родители её так достали, что она готова ..ерачить, только бы подальше от них?
Эта_Шикарна)• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
а скільки? приїжджають і поселяють в табір. де нема власної кухні
И что? Вас сразу после совершеннолетия поселили в огромный и красивый дом и дали прекрасную высокооплачиваемую работу бесплатно? Да, иногда чтобы что-то получить, надо приложить усилия
Тирамісу на терасі• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
але при виборі міста/країни не варто і зважати на той фактор, на ті плюси, які є від життя поруч з рідними, з батьками?
А які плюси в житті поряд з батьками в селі де немає роботи, дозвілля, перспектив і взагалі?
Тирамісу на терасі• 17 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
Семейные обеды )
В нищете это не обеды, а попойки.
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
а якщо навпаки, є інші фактори, а батьки поруч - це плюс (якщо не єдиний)
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
це крайнощі)
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
Зато все вместе, в одном селе )
ну є речі очевидні.
виїзд з окупації.
глухе село.
а є не очевидні і не обов´язкові. як просто тікати від війни, але не з Херсону чи Миколаєва, маючи при цьому батьків поруч. а в іншому випадку - людина просто сама з дітьми в чужій країні чи через пів країни, з жахливою медициною і таке інше
виїзд з окупації.
глухе село.
Бува і таке• 17 октября 2024
Ответ дляKROX@
Когда я прихожу уставшая я ничего не делаю,
Я не готовила уже лет 5 вообще, я работаю и содержу полностью родителей пенсионеров и они мне полностью помогают.
Может для кого-то я плохая мать но всем так удобно
Ответ дляЗлюсь до кипіння
ну є речі очевидні.
виїзд з окупації.
глухе село.
виїзд з окупації.
глухе село.
И что? Мораль сей басни какова?
Какого она туда поехала? Захотела - и поехала. От родителей подальше.
Злюсь до кипіння
• 17 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
И что? Мораль сей басни какова?
може ця жінка ще не поїхала, а лише думає ?
А ось і я• 17 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Вы пьяны? )