from Ukraine• 17 октября 2024
Як відноситесь до вакцини проти вірусу папіломи для дівчат?
Згідно з даними ВООЗ, 99% випадків раку шийки матки спричинено ВПЛ. Тому в більшості країн світу вакцинація проти ВПЛ входить до календаря щеплень. Найбільш ефективною вона є в підлітковому віці, до початку статевого життя. На жаль, в Україні ця вакцинація наразі належить до рекомендованих, тобто може бути виконана власним коштом пацієнтів.
Результат:
вже голосів:
256 (42.81%)
Зіичайно так треба робити !
135 (22.58%)
Результат
111 (18.56%)
Сумніваюсь
96 (16.05%)
Категорично ні
Ответ дляМоже ще третю?
В побочках неможливість завагітніти. Це придумали для стерилізації жінок. Вводили і експериментували на в´єтнамських дівчатках. 90 відсотків через десять років були безплідні . Читала в науковому медичному журналі
А в більшості українців є доступ до інтернету, є можливість написати запит на інформацію і отримати офіційну відповідь.
Шукай інформацію, вивчай, роби свідомий інформований вибір. Ні! Будемо довіряти лікарям-вакцинаторам. Вакцинація - це питання віри, а не знань.
Забрызжу ядом• 17 октября 2024
Ответ для-Ань-
Вакцинація- це не про віру а про науку
KROX@• 17 октября 2024
Проблема в том, что рак шейки матки это заболевание которое встречается преимущественно после 35 лет. А вакцину от ВПЧ начали применять в 2006 году, при чем идеальным для эффективности считается возраст в 12-13 лет. Несложно посчитать, что что девочкам которым тогда было 12-13 сейчас всего 30. Т.е. проверить гипотезу о том, насколько эта вакцина эффективна именно от рака шейки матки пока просто не было возможности.
Есть исследование из Шотландии ,которое выяснило
что в группе девушек 1988-1996 вакцинирование в возрасте 14-22 года дало снижение случаев этого рака ’Women vaccinated at age 14 to 22 with three doses had a significantly lower rate of cervical cancer than unvaccinated women (3.2 cases per 100,000 people; 95% confidence interval [CI], 2.1 to 4.6) versus 8.4 per 100,000 (95% CI , 7.2 to 9.6)’
Однако это снижение с 8 до 3 случаев на 100 000 это не гарантия не заболеть. К тому же самым старшим из вакцинированных сейчас всего 36 лет, а на момент сбора данных явно было еще меньше, поэтому неизвестно, что там будет дальше.
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вакцинація- це не про віру а про науку
Стільки років брехати людям, позиціонуючи небезпечну жижу як рятівний препарат - то дійсно наука.
За посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
’Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики’
Курочка-чубаточка• 17 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Так, вивчала і дуже змістовно. Правда, нажаль
В яких саме офіційних медичних джерелах ви вивчали цю інформацію?
Курочка-чубаточка• 17 октября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
То така кліника
Така,це яка? Клініка into-sana
Курочка-чубаточка• 17 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Та то було років 20 тому. Я навіть про таку вакцину нечула. Журнал лежав щ іншими науковими виданнями, я не медик, але вирішила перелистати,почала читати взагалі шо то таке, а там про дослідження і з якою метою. Нічого доказувати небуду, я не антипрививочник і цієї інфи ви в неті не знайдете.
Це ви 20 років тому вивчали питання дуже змістовно по журналу,який десь там валявся?
Ответ дляКучерявочка
а если папилломы уже есть, есть ли смысл делать эту вакцину?
Є вакцини від двох штамів ВПЛ, а є вакцини від чотирьох штамів ВПЛ. У вакцинаторів дві точки зору:
*якщо вже є в організмі цей штам ВПЛ - то не варто вакцинуватись;
*треба вакцинуватись завжди і постійно, і пабільше-побільше; зайва доза ніколи не буває зайвою.
Але якщо ви турбуєтесь про своє здоров´я - не варто колоти вакцину від ВПЛ. Скільки б років вам не було, які б болячки ви вже надбали.
Від щеплень буде тільки гірше.
Ответ дляпостою_послушаю
Там не в возрасте больше дело, а в начале половой жизни. Мы в Канаде, я вместе время удивлялась, почему регулярные профосмотры здесь женщинам делают только начиная с 25 лет. Доктор мне объяснила, что благодаря почти полному охвату вакцинацией девочек, риск рака шейки матки в молодом возрасте стремиться к нулю
В Канаде подростки имеют право принимать решение относительно прививок самостоятельно, не советуясь с родителями.
Пример такой самостоятельности. 14-летняя Аннабел Морин согласилась на прививку Гардасилом, ничего не сказав родителям. Через 16 дней последовала тяжелая поствакцинальная реакция, о природе которой девушка также умолчала. Когда она выздоровела и пошла в школу, там отмахнулись от осложнения и привили ее Гардасилом во второй раз. Через 15 дней Аннабел скончалась, и только тогда родители обо всем узнали. Ее мать вообще была не в курсе, что подростки имеют такое право...
А тем временем, у соседей в штате Нью-Йорк предложен законопроект, согласно которому дети с 9 лет сами могут решать, прививаться им Гардасилом или нет.
Крем для арбуза• 17 октября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А 40 - це пенсія?
Смотря для чего.
Для деторождения , очевидно, что возраст не юный и даже европейки стараются уложиться до.
Забрызжу ядом• 17 октября 2024
Ответ для-Ань-
Захищаючи дітей від щеплень, я захищаю їх і від онкології, і від поствакцинальних реакцій і ускладнень.
Про онкологію смішно ( про впч зараз )
Хіба ваші дітки цнотливими залишаться
СвітланкаОК• 17 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Смотря для чего.
Для першої дитини хіба що.
Ответ дляЗабрызжу ядом
Клієнтів :)) особливо коли вакцина безкоштовна , то ті « клієнти « тільки витрати
За все треба або платити, або розплачуватись. За ’безкоштовну’ вакцину (куплену з ваших податків) ви розплачуєтесь власним здоров´ям - стаєте постійними клієнтами аптек і лікарень.
Здорові люди нікому не потрібні. На здорових людях не заробиш, продаючи їм ліки і медичні послуги.
Вигідно все життя працювати не фармацевтичну мафію і померти, не доживши до пенсії.
Є книга ’Фармацевтична і продуктова мафія’. Автор: Луї Броуер.
Про наслідки діяльності фарм. мафії: дискредитація алопатичної медицини і серйозні проблеми стану здоров´я населення Заходу.
Крем для арбуза• 17 октября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Для першої дитини хіба що.
А разница какая в очередности?
Яйцеклетки, заложенные до рождения, одинаково стареют с любым ребенком по очереди, все риски потерять трудоспособность до совершеннолетия ребенка сохраняются тоже независимо от того, первый он или 5й.
В чем конкретно разница?
Разве что роды не первые проще обычно.
В чем конкретно разница?
Разве что роды не первые проще обычно.
Крем для арбуза• 17 октября 2024
Ответ для-Ань-
У Антона Амантоніо є розділ про вакцини від папіломовірусу:
По цих статтях вийшла книга ’Прививать или не прививать? или Ну, подумаешь, укол! Мифы о вакцинации’
А вы против всех вакцин вообще или конкретно только этой?
Вот дифтерия в 30х убила детей почти в каждом доме, летальность 50% от нее.
Тоже вакцина от неё - зло, потому что 1 из 100000 детей, действительно, может отреагировать на неё с тяжёлыми осложнениями?
KROX@• 17 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
’Вот дифтерия в 30х убила детей почти в каждом доме, летальность 50% от нее.’ пруф приведете?
Ответ дляКрем для арбуза
Я проти всіх профілактичних вакцин. Вакцини - абсолютне зло. Статистика не на користь вакцинації. Ось статистика по дифтерії:
Просто красавица• 17 октября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вы в курсе какоя процент женщин имеет рак шейки матки?
Я в курсе что такое вакцины. В свое время и ковидные вакцины говорили что спасение. И что? Вакцинированные болели всё равно и побочки со временем появляются.
Бабця в мештах• 17 октября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Там, де я зараз з дітьми, ця вакцина безкоштовна. Я вагаюсь... Тому, що мало знаю, важко довіритися, хоча вже багато років пройшло і всі робоять
ничему людей грабли не учат...
не забудьте 4 раза уколоться. а лучше 6.
у нас есть такая родственница, 6 раз файзером ширнулась.
Ответ дляКрем для арбуза
Щеплені хворіють частіше, ніж нещеплені.
Діагноз ’дифтерія’ ставлять за клінічними ознаками: лікар заглядає в горло і бачить дифтерійну плівку. Це якщо пощастить з лікарем, сучасні лікарі дифтерію ніколи не бачили. Є упороті лікарі, які щепленим ніколи не напишуть діагноз дифтерія.
Щеплення може змазати симптоми, а значить захворівший не отримає правильний діагноз, не отримає правильне лікування - і в результаті щеплений від дифтерії помре від дифтерії. А перед цим буде скрізь ходити і заражати оточуючих.
Вакцинатори обіцяють легкий перебіг хвороби.
А спочатку обіцяли, що щеплені не захворіють.
Зараз, коли ми бачимо, що щеплені вмирають від хвороб, від яких зробили щеплення - наступною рекламою вакцинації може стати обіцянка ’’Щеплені легко вмирають, а нещеплені будуть помирати в муках і попадуть в ад.’
Крем для арбуза• 18 октября 2024
Ответ дляKROX@
Какой именно?
Что летальность от дифтерии в различных детских группах составляет 20-50%?
ВОЗ статьи модно почитать.
По данным Управления главного врачебного инспектора в течение 25 лет (с 1886 по 1910 гг.) было зарегистрировано 5 787 263 случая дифтерии. До конца 19-го столетия смертность от дифтерии в России нередко превышала 50%. Снижение смертности в большинстве стран было отмечено после введения сывороточного лечения и составило в 20-е годы 5-10%.
Полно статей в интернете, почти все ру, да.
У моей прабабушки умерли 2 сына в конце 20х годов, 2 и 4 года.
Она рассказывала, что в каждом доме были умершие дети.
Белгород.
ВОЗ статьи модно почитать.
Белгород.
Ответ дляКрем для арбуза
По дифтерії по результатам минулого українського спалаху в середині 90-х було (цитую дослівно): ’Встановлено переважання щеплених серед обстежених хворих на дифтерію, відсутність різниці перебігу хвороби та її ускладнень у щеплених і нещеплених’:
Дослідження щодо спалаху дифтерії в Україні. Висновки з нього звучать для вакцинаторів невтішно.
’Встановлено переважання щеплених серед обстежених хворих на дифтерію, відсутність різниці перебігу хвороби та її ускладнень у щеплених і нещеплених, що є наслідком низького взаємозв´язку між кратністю, строками вакцинації, рівнем антитоксичного імунітету та свідчить про недостатньо обгрунтовану тактику вакцинації дорослих у період епідемії.’
KROX@• 18 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Какой именно?
ВОЗ статьи модно почитать.
Белгород.
ВОЗ статьи модно почитать.
Белгород.
Так, ну уже не 50%. а какая была вообще детская смертность до открытия антибиотиков?
Крем для арбуза• 18 октября 2024
Ответ для-Ань-
Вам очень повезло, что вокруг вас огромное число привитых людей, это сдерживает развитие эпидемий во многом и антипрививочники могут радоваться под защитой коллективного иммунитета.
Остаётся надеяться, что большинство останется здравомыслящими и далее.
Ответ дляКрем для арбуза
’Згідно офіційних даних МОЗ, в Україні серед померлих від дифтерії в 1998 р. щеплені особи становили 80%.’
Анастасій Ігор Анатолійович. Перебіг дифтерії у щеплених: Дис… канд. мед. наук: 14.01.13 / Національний медичний ун-т ім. О.О.Богомольця. – К., 2002. – 121арк. – Бібліогр.: арк. 104-121.
Завантажити автореферат роботи можна тут: