Katya Zaitseva• 17 октября 2024

Як знайти шпалери по фото ? Або може у когось є такі шпалер ?

Вітаю.
Можливо хтось будь ласка підкаже
Шпалери купляли декілька років тому, зараз потрібно доклеїти як знайти взагалі немаю розуміння…
всемВсёИмного• 17 октября 2024
Попробуйте через Гугл объектив найти

Шикаю і викаю• 17 октября 2024
Хай щастить в пошуках
Обнемашечка• 17 октября 2024
Найпростіше підійти де купляли і запитати продавця
Леді Душка• 17 октября 2024
А переклеивать не хотите?
Обои сейчас не дорогие ,и тренды другие ,есть очень красивые.снчть старые один день ,наклеить новые два дня
Зоряний Шлях• 18 октября 2024
Сделайте акцентную стену.
Она не обязана быть яркой. Можно тот же бежевый, но без рисунка.
Налогообложу• 18 октября 2024
Схоже Слов´янські шпалери. Сходіть в любий будівельний в них повно тип брошур з шпалерами, може хочаб знайдеться залишки чи будете мати назву
неДодекаэдр• 18 октября 2024
мне такие не нравятся
Помеха справа• 22 октября 2024
Едьте на Обойный рынок,там подскажут