Дівчата, всім привіт. Отримала травму плеча. На мрт побачили тендинопатію, та запалення капсули суглоба. З болями ходжу вже місяць. Сьогодні ортопед зробила ін`´єкцію кортизолу у суглоб. Не знаю наскільке це було доцільне і добре (альтернатива - пити кортизол у таблетках). Хоче потім зробити гіалурон у суглоб. Знайома дуже відрекомендувала це і сказала, щоб я спочатку почитала відгуки ще. Можете щось порадити в цій ситуації. Чи насправді це не дуже гарний варіант і чи є альтернативи?
Дякую за Ваші поради і увагу.
Вам зробили блокаду гормоном, доцільно чи ні-вирішувати тільки вам по відчуттям свого стану. Біль має зняти на деякий час. Але ним не можна зловживати, хоча деякі лікарі це роблять. Гіалуронка буває ну дуже різна і це допомагає змащувати суглоб, таким чином він наче ’ковзає’ а не треться. Я би вам порадила вибрати правильний препарат і уколоти. Я колола коліно, то мені реально допомогло продлити строк його активності. І препарат був не самий найкращій, але назву не згадаю, у 2016році 3 шприца коштували 2400грн. Лікар казав що є якийсь за 12000грн на той час, колиться один раз на рік і дуже ефективний. Але мені допоміг і лайтваріант. Знайома колола вдвічі дешевший, то викинуті гроші. Тому порадьтеся з декількома незалежними лікарями.
Ответ дляMellisa
Мне делали в колено и его и еще брали кровь и делали сыворотку крови в машине и снова вводили, была травма колена, перелом, операция и т.д.
Cпівчуваю((((
Про варінт з плазмою знайома сказала, але лікар того не пропонував. У Вас все нормально пройшло? В мене просто аутоімунне захворювання є,десь знаходила інформацію, що при цьому радять не вводити препарати з плазми.
Ответ для25Lida
Так, мені трошки краще - майже не болить в спокійному стані. Хммм - я думала, що вона вводить кортизол для того, щоб зняти запальний процес.
Про гуалуронку сказали, що вона потім як в систему входить - наче кожні півроку треба колоти і то не добре. Планую зараз купити Zeel - це гомеопатія. Наче і відгуки є.
Дякую за те, що поділилися інформацію - через тиждень до лікаря - напевно, поговорю з нею про альтернативи і які препарати вона пропонує, щоб я могла вивчити все.
Ответ дляMariyaT
Cпівчуваю((((
Да, все хорошо, делала в Киеве в 2021 году, колено быстро восстановилось после операции и реабилитации. Выздоравливайте