Сиренькая• 17 октября 2024

А якщо сьогодні купити страховку, а завтра до лікаря?

За кордоном. Страховка закінчилась. Відчуваю, що завтра прийдеться йти до лікаря. Чи спрацює, якщо сьогодні застрахуюсь чи так не можна?
Летала_НаМетле• 17 октября 2024
Дивлячись який діагноз

Котогосподиня• 17 октября 2024
Купуйте і йдіть.
Вумна, аж страшно• 17 октября 2024
Мне так отказали, мотивировав, что я специально купила страховку. При чем она у меня была на 2 месяца, вышла в понедельник, я в понедельник заболела, но во вторник среду вижу труба, надо аб пить, так как началось гнойное воспаление. Купила новую в четверг, в пятницу она заработала, и в пятницу позвонила и мне отказали даже выписать аб, в грубой форме. WINIARY никому не рекомендую
Не рахую, а вважаю• 17 октября 2024
Читайте условия страховой, но навряд ли сработает.
Жена аллигатора• 18 октября 2024
Звідки нам знати в якій країні і яку страховку ви збираєтесь купувати. В різних країнах різні умови виплат по страховкам, деякі послуги починають покривати через пів року активних внесків
Летала_НаМетле• 18 октября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Умови виплат не залежать від країни, а від конкретного договору страхової компанії, потрібно добре читати, що покривається, бо часто хронічного і хвороби в планові звернення в базові пакети не входять
Жена аллигатора• 18 октября 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я маю на увазі що в різних країнах страхові та умови погашення різні. В мене наприклад бельгійська страхова компанія, є певні послуги за які я можу отримати відшкодування після 6 місяців від початку укладеного договору.
Летала_НаМетле• 18 октября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Ну це не від країни залежить, автор може в в українській компанії зробити, а користуватися за кордоном