из желе я• 18 октября 2024
Питання всередині
От в мене питання , що роблять чоловіки які виїхали за кордон, вони ж там нелегально, як вони там працюють, де живуть ?
Знайомий виїхав, і розказує таке що роботи нема, бо ніхто не бере без документів, паспорт продовжити і все таке, всюди тепер в консульстві через військовий квиток.
Просто стало цікаво
Мая твая не панимать• 18 октября 2024
Чого це вони там нелегально? Отримуюють прихисток, працюють або отримують допомогу. Й роботи в Чехії більше, ніж бажаючих працювати, не вірю, що хтось не може знайти роботу
Деловитая• 18 октября 2024
У меня сын в 16 лет .8 месяцев выехал. Сейчас ему 20 - учится в КПИ онлайн
из желе я
• 18 октября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Для чехів вони там легальні.
Каже знайомий що роботу нормальну не знайти, бо всюди треба документи
Аноним_1859• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
А куда делись его документы?
Мамзелькіна• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Щось він підбріхує. Навіть ті хто лісами легалізуються
Мая твая не панимать• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
В кожного своє уявлення про нормальну роботу.
Бджолина королева• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
А де його документи?
из желе я
• 18 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
А куда делись его документы?
Документи є, а коли паспорт закінчується, не може продовжити бо треба військовий чи щось в тому роді
Бджолина королева• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Він не знав, що в нього паспорт закінчується? Міг давно зробити ще один. А ні, то подається на біженство і має документи.
Фокус-Покус• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
загран выдают на 10 лет, с чего б ему вот прям щас заканчиваться? а даже если так- несчастливая его судьба, основная масса легально работает и не парится
Аноним_1859• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Так сейчас же есть, то почему он не может найти?
из желе я
• 18 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Я не знаю всіх нюансів, лише з його слів , от і вирішила поцікавитись
Аноним_1859• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Ну так у него сейчас есть все документы.
Значит на работу его не берут не из за документов, а потому что он них..а делать не умеет
Аноним_1859• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Нет никаких нюансов.
99% украинских мужчин которые сейчас заграницей - все легально.
А тот теоретический 1% которые могут быть нелегально найдут как легализироваться.
Бджолина королева• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Нема ніяких нюансів, перед тим як тролити, потрібно краще готуватися
Патріотка з дивану• 18 октября 2024
Ответ дляиз желе я
то такий мужщіна, що в нього все погано, документів немає, роботи йому немає, вишліть йому грошей.
Хай повертається.
Khmelnichanka• 18 октября 2024
Звідки інфо про ’ виїхали нелегально’? Всі Тису перепливали? Насправді, чоловіки закордоном на тих же підставах, що і жінки. Отримують захист, мають дозвіл на працю і ні в чому не дискриміновані приймаючими країнами.Тимчасові проблеми є лише в тих чоловіків, в яких вийшов термін дії паспорту, і які не оновлені в додатку ’ Резерв+’., та це проблеми саме з боку України.