Кров з молоком• 18 октября 2024
Чи буде правильно мовчки втекти від чоловіка поки його немає вдома? Терміново
Мені 22, в шлюбі рік, вчора випив сильно, на ранок сьогодні підняв двічі руку. Сильно вдарив по обличчю з інтервалом в годину
2 години тому прийшла в себе, написала мамі, мама сказала вже зібрати речі і приїхати до неї і не вертатись вже в його квартиру, решту речей потім заберемо разом
Маю маленьке житло подарункове від мами яке здали в оренду зараз, а жили в чоловіка
Чоловіку 26
Прийде з роботи після 18;00
Чоловіку 26
Прийде з роботи після 18;00
Советчица Года• 18 октября 2024
Забирайте все сейчас, что нужно и можете забрать. Он может поменять замки и вы ничего уже не заберете позже.
Масяня Я• 18 октября 2024
Ответ дляMurzeelka
Оригиналы все доков не забудьте!
Да, и свидетельство о браке обязательно.
ЧупакабраЗеБест• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Просто і подумати не могла що на таке здатен, він не пив ніколи до цього
все автор, ваш брак закончен.
чт оименно вы хотите после его рихода? извинений? выяснений, обещаний.
их будет много. только все они пустые.
А шо сталося?• 18 октября 2024
Заинька, уходи и не думай возвращаться, чтобы он не говорил.
Насилие нужно пресекать сразу. Прощания там не работают.
Масяня Я• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Год прошел. Пришло время показать психопату себя.
И это начальный этап того, что он может показать.
Простите, мама может и дочки лишиться.
Свидетельство о браке не забудьте. Подавайте на развод и не сомневайтесь. С него человека не будет, как и с другими женщинами он точно также себя поведет.
Простите, мама может и дочки лишиться.
Begi -d913• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Буду знати тепер, ми навіть до весілля зустрічались тільки 7 міс
Автор, это вообще не показатель, мы с мужем живём больше 20 лет, а заявление подали через 2 месяца встречаний.
ПуГоФФка• 18 октября 2024
До мами швидко і на розлучення
22 роки - все життя попереду
Тікайте !
22 роки - все життя попереду
Тікайте !
Тримаю свічку• 18 октября 2024
Ответ дляЗалатавая
Странно выскочить замуж и не пожить до этого. Бегите
Моя мама заміжня за батьком була три роки, потім аж народила мене, їй було 28.
Випив і вдарив молотком по голові.
А до того так кохав, так кохав...
Дали лише 15 діб йому.
Добре, що сусіди швидку викликали зразу і міліцію.
Випив і вдарив молотком по голові.
А до того так кохав, так кохав...
Дали лише 15 діб йому.
Подмигашка• 18 октября 2024
Автор, да, это правильно .И знаете - почему тихо ? Чтобы избежать еще большего избиения, унижения и многого другого.Вы молоды, не привязаны детьми ( но с детьми уходят ). Это тот случай когда медлить нельзя. И предупреждать о своих действиях - тоже нельзя.
Чорнобаївка• 18 октября 2024
Я про’бала своє життя зі своїм чоловіком,тому вам пораджу тікати і подавати на розлучення.Життя одне і молодість не вічна.Удачі!
Подмигашка• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
это уже не играет никакой роли. Не оправдывайте его.
Сірничок• 18 октября 2024
Нужно уходить и без сомнений от такого человека. Если он поднял на Вас руку один раз, поднимит и второй, а там и третий, дальше это будет уже постоянным.
Викупана• 18 октября 2024
Мою маму чоловік бив до втрати свідомості, потім вимолював прощення, там ще свекрух вічно на жалість давила, який він гарний і як шкодує. Працював в органах, то бив так, що слідів не було, тільки потім тижнями кров’ю пісяла та плювалась. Але моя бабуся казала мамі - вийшла заміж, терпи. Мама втекла від чоловіка, коли він їх дворчіну дитину взяв за ногу та жбурнув об стіну.
Мама тоді в чому була втекла, сусідка дала гроші на літак, а мама їй віддала свої золоті сережки. Мама їхала в одному платтячку з маленькою торбинкою, де була змінна одежа для дитини з воркути до Львова. А де чмо приїхало через тиждень, вимагало повернення дружини. Баба хотіла її вигнати до чоловіка назад, заступився ВІТЧИМ, сказав що вона до того садюги не повернеться.
Ось такі матері бувають, автор. Так що цінуйте свою мамусю і тікайте від тго чмошника. Вдарив раз, вдарить ще раз. Таке пробачати не можна, як би не благав. Слава Богу дітей ще нема у вас, то вирвіть цю сторінку свого життя безжально.
Кров з молоком
• 18 октября 2024
Я в мами, все добре, лише трохи одягу лишилось на його квартирі, бо великих пакетів не було а там курток зимових штук зі 5, але то вже дрібниці
Всім дякую
Госпожа_тамагочи• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Всім дякую
Не повертайтесь до нього і не вірте його словам. Хай вам щастить. Напишить , чи шукав вас, і що казав.
Кров з молоком
• 18 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Буде напевно надзвонювати коли прийде з роботи, надіюсь що не буде під нашим будинком караулити( бо опозорить перед всіма сусідами, я вже не здивуюсь цьому бо як виявилось я і не знала справжню його особистість
Упругая попка• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
це не впливає ніяк, скільки місяців зустрічались. Ми зустрічались 2 місяці. І вже 15 років живемо душа в душу.
Сплюшка• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Опозорить? Що за дурні слова. Чим позорить?
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Головне що ви в безпеці.
Піднімайте самооцінку і не витрачайте більше життя на гівнюків.
Просто болталка• 18 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Він себе буде ганьбити, а не вас
Кров з молоком
• 19 октября 2024
Ответ дляВикупана
Автор, ну що там у вас?
Прорущених на моєму телефоні було 73 дзвінки від нього і різних номерів, 50 пропущених на телефоні моєї мами
Дзвонив в дзвінок до нас в квартиру, стояв, стукав, потім пішов і коло дверей лишив мої куртки які я лишила в нього і для чогось облив їх олією 🤦🏽♀️ викинули.
Зранку дзвонив 2рази сьогодні, теж не відповідала
В соцмережах заблочила його тому не міг писати
Набрала його сьогодні сама і сказала що між нами більше нічого немає і не буде
Сказав «пошла нах» і кинув трубку, більше не дзвонить
В цій ситуації мені шкода себе і куртки, бо були досить не дешеві
Але думаю ті куртки і так містили стару енергію, а в мене я рахую що вже нове життя то й нові речі будуть, ше й стрижку вирішила нарешті зробити, я мріяла про каре 4 роки, тепер вирішила точно)))
І на диво настрій хороший дуже, прям сильне таке передчуття нової сторінки життя🩵
Викупана• 19 октября 2024
Ответ дляКров з молоком
Ото воно кончене.
Радійте, що Бог відвів.
Тепер буде нове життя у вас
Радійте, що Бог відвів.
Тепер буде нове життя у вас