Застряла• 19 октября 2024
Для вас цены на овощи
Результат:
вже голосів:
439 (77.56%)
Дорого
127 (22.44%)
Нормальные
Виниловая пластинка• 19 октября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Я в цьому році заклала дві гряди полуниці. Це не про що. Посадковий матеріал, агротканина, крапельна стрічка , крани, заглушки, добриво, фільтр, транспортний шланг, запорні крани. Все вийшло в 10 тис.грн. Це тільки початок. З весни ще будуть вкладання , поки ягода визріє. То мені її задарма роздавати?
Ні в якому разі. Але виключно за ті гроші, які вам будуть платити. А то назвуть баригою)))
Виниловая пластинка• 19 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Та да много насадиш, когда одной 89 лет, второй 56, спина болит, поясница не разогнутся, а ещё заплатить чтобы перекопать или поорать тот огород, удобрения купить, семена, розсаду и тд, а в конце привезти с того огорода, машины нет и мужика тоже никакого.
У мене дві сусідки панянкам трошки навіть більше. Вчора по теплу ще колоди пиляли біля хати. У них, вістимо, спини не болять. Так вам шашечки чи їхати? Як жаль спину то треба трусити гаманцем.
Коли мовчу- приємна жінка• 19 октября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Видите ли. Колхозникам тоже нужно где-то учиться, лечиться, покупать продукты, получать услуги. Не всем повезло работать землеробами😂
А вы пойдите и попробуйте поменять свою картошку например на пломбу в зубе, или на проезд в транспорте, или на стрижку. Какой толк с вашей картошки, если вы ничего другого не умеете, кроме как в земле ковыряться
Если не будет продовольствия, той же картошки, которую в селе наковыряли, так смысл в пломбах? Да и вообще в зубах.
Есть будет нечего.
И толк с картошки есть.
Она ее может продать и оплатить пломбу.
Вы как то некрасиво пишете.
Если бы вы хоть пару раз вырастили ту картошку, то вам бы и по сто гривен было мало что бы продать. С картошкой очень много работы.
Хотя да, цены очень выросли на все(((
Есть будет нечего.
И толк с картошки есть.
Она ее может продать и оплатить пломбу.
Вы как то некрасиво пишете.
Хотя да, цены очень выросли на все(((
Пез Году Неделя• 19 октября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Вы можете ее и за миллион продавать. Вопрос - купят ли ее за такие деньги.
Пусин Кукин• 19 октября 2024
Дорого, але купую.
Хоча і купую значно менше, ніж раніше.
Банани, груші, персики, хурма - свято
Хоча і купую значно менше, ніж раніше.
Банани, груші, персики, хурма - свято
Горня капучіно• 19 октября 2024
Ответ дляЗастряла
Хорошо, что вы при деньгах.
Большинство - наоборот
по суті, якщо порівнювати з минулим роком осінь-зима, то ціни на овочі на тому ж рівні. Але якщо брати відношення ціна - зр, то звісно дорого.
МеняАЖтрусит• 19 октября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тобто пиляти колоди в 90 + це нормально ?
А може ненормально що пенсіонерам все життя відпрацюй і щоб з голоду не вмерти ще щось пиляй у віці під 100 років ?
Козяка-маляка• 19 октября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Купить той , хто має кошти.
сЛАдКОежКА• 19 октября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Относительно моей и Мужа зарплат норм… зарплата чистыми 2500-2700*2 работающих, на еду 1000-1200 на 5 + кот и собака…. Не шикуем, хватает базово
Зачем вы это пишете в Украинском форуме? Мы обсуждаем наши цены, а не ваши. Задрали уже лезть со своими ценниками.
Советничаю тут• 19 октября 2024
Дорого, звісно! Я заробляю дуже гарно (а чоловік ще більше), але і мене вже іноді жаба душить такі ціни платити за овочі. Десь їду на ринок і купую там (та ж гранда на ринку коштує майже вдвічі дешевше, ніж в магазині), але часто і на ринку ціни - космос.
Виниловая пластинка• 19 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ненормально. Але як є. Вчора мужик мені гуму на машині міняв. Йому сорок, спина зірвана теж. Що йому з цього приводу, можна не працювати? Ну так щоб по справедливості вашій. Ви ж хочете щоб за вас хтось спину рвав, а оплачувати чужу працю чомусь не хочете. Теж якось не дуже, вибачте
Ответ дляМадам Подлинник
Обсосётесь. Кораблями-пароплавами нам доставят дешевые турецкие овощи и раскидают по супермаркетам, а вы так и останетесь гнить вместе со своей капустой😂
Почему дёшево будут турецкие овощи, фрукты.??
В Турции цены очень выросли за пару лет.
И овощи/ фрукты там так же взлетели в цене
МеняАЖтрусит• 19 октября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Між 40 років і глибокою старістю зовсім немає різниці ?
Звідки ви знаєте що я хочу і що оплачую
Але вважати що у 90 років це ок , то якось не дуже вибачте
Звідки ви знаєте що я хочу і що оплачую
Пез Году Неделя• 19 октября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Купить той , хто має кошти.
Дай вам бог. Знаю, что арбузы в этом году выбрасывали машинами, например. Это ж не первой необходимости продукты.
Мадам Подлинник• 19 октября 2024
Ответ дляКрим мій
Ось, головне. Потрібно заплатити за пломбу, лікуватися, вчити дітей, зробити стрижку. Ціни пішли в гору на все і лише селяни повинні продавати по цінах п´ятирічної давності. Ви можете теж зайнятися вирощуванням городини і так само нарешті в люди вийдете. Може заздрити перестанете.
А с чего бы мне завидовать? Каждый должен заниматься своим делом. Любой честный труд в почёте. Вы если бы следили за нитью ответов, то догадались бы к чему я ответила именно той советчице именно в такой форме.
Мадам Подлинник• 19 октября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
К ценам на клубнику у меня как раз претензий нет. Она не существенно подорожала относительно прошлогодних цен. И учитывая новую реальность (отсутствие света, генераторы, удорожание топлива, удобрений, расходников) цена на ягоды в этом году справедливая.
Мадам Подлинник• 19 октября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
В якому сенсі не платять? За землю їм ви платите?
Все ответы на ваши вопросы в податковом кодексе расписаны.
СамавиховуюКота• 19 октября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
після того,як розвелися слимаки ті роки ..,то якось клубніки вже мало хочеться. Пооблизують,щось кусне - і все,тільки термообробка.. ((.
Під агротканиною вони чудово себе почувають, а волога від каплі- то взагалі райські умови.
Лімацид усіх не знищить, хтось та виживе і по новому.((
Кайдашева дочка• 19 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Дорого, но... Лук по 14, морковка по 19, буряк по 15, картошка по 24, яблоки по 27, капуста по 30, цветная по 50 - что я, не смогу купить? Не по 150 грн же лук и по 240 картошка. Оно всегда дорожает, потом идет на спад, лук с морковкой не так давно намного дороже были, потом подешевели. А капусту всю весну и лето по 4-8 грн ели, шось тут никто не радовался.
Вау!!!Это где такие сладкие цены?Николаевская обл.Цены на рынке:картошка 35-40,морковка и свекла -40 грн,яблоки от 50 грн ,лук-40 грн,капуста простая 45 грн /кг.
Телячі ніжноСті• 19 октября 2024
Ответ дляЗастряла
Это базовые продукты, они растут в нашей стране в любом регионе, и да, они должны стоить соответственно
В этом году не растут. Все у нас сгорело на огородах. Много денег потрачено и труда, а в итоге все покупаем в супермаркетах.
Кайдашева дочка• 19 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
А почему же вы не понимаете, что у бабульки пенсия 3000 грн, а может и меньше, и она заработать на жизнь пытается?
У неё вся жизнь была на жизнь на пенсии заработать.Раньше чуть ли не с 16 лет работали .Жилье многим бесплатно,кумуналка дешёвая,школы садити за 3 рубля.Никаких репетиторов и прочих трат особых на детей.Но почему то к пенсии пришли многие голые и босые ,без копейки за душой.
Виниловая пластинка• 19 октября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Викидали. На сонці попеклися. Кондиційний продукт щоб викидали не чула імен бачила. Хоча було в якомусь році таке з огірками, що дешевше було викинути, ніж зібрати. В минулому році майже така ж ситуація була з картоплею. То ви якось вбачаєте зв´язок з поточною чи ц досі ні? Якщо вона в цьому році щось викине, ви в наступному то будете за великі гроші купувати.
Козяка-маляка• 19 октября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Я яким боком до тих кавунів ? Наприклад , картоплю в цьому році буду докуповувати. 3 мішки посадила для себе, 4 викопала. Розраховувала на 1:5. Мене ціни не дивують , розумію тих хто заробляє на картоплі. З нашого села ніхто не продає в цьому році картоплю . Неврожай , тому і дефіцит, тому така ціна.
МеняАЖтрусит• 19 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А період коли всі накопичення « згоріли « памʼятаєте ? Розвал совка і купони ? Вічні революції
Плюс у людей у віці проблеми зі здоровʼям а медицина у нас безкоштовна тільки в Конституції
Дійсно , де ці олігархи - пенсіонери
Кайдашева дочка• 19 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дійсно , де ці олігархи - пенсіонери
Не все пенсионеры тратиться на лекарства.Згорели деньги в 90-х годах.А уже сколько времени прошло?Дети выросли у них,люди ещё работали.Куда деньги девали?Может на детей тратили и дальше?Свадьбы,квартиры,машины деточке надо ?О себе нужно думать
МеняАЖтрусит• 19 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Надумаєш про себе з середньою зарплатою 200 дол
В темі он картоплю працюючим важко купити , мабуть через відкладання мільйонів на пенсію на картоплю не залишається
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Все дорого, очень. Молочка вообще страшно подорожала.
В тому й справа, що здорожчало все.То чому овочі мають бути дешевими.