Вумна, аж страшно• 19 октября 2024
Мда. З’їла на ніч 2 шоколадки.
Весь день тримала себе в руках, ех….
Вумна, аж страшно
• 19 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А что у вас дома так много шоколада делало? ))
Назапасалась всего вдруг что
СвітланкаОК• 19 октября 2024
Я двічі кекс відкусила. Лежу - слухаю як стінки шлунка труться 😵💫 Скоріш би заснути, голоднооол
Скромняшка• 19 октября 2024
Я сала навернула, друзі в вересні ще привезли,от з морозили дістала і з цибулею грам 150 точно зжерла, ні про що не шкодую
Звоночек• 19 октября 2024
Ответ дляСкромняшка
Мне аж сала захотелось))
Чумачечая_• 19 октября 2024
Сухого вина зверху і не відкладкться на боках. Але це одноразова акція
Скромняшка• 19 октября 2024
Ответ дляЗвоночек
Мне аж сала захотелось))
У мене то дефіцит і супер смаколик, я 6 років закордоном живу, то завжди сала нашого прошу привезти родичів і друзів))) тут лише копчене, жорстке, не таке смачне як в нас))
Natal_ka91• 19 октября 2024
Тю, ну то відпрацюйте завтра ці 1000 калорій. Толку себе мучити тим що вже зроблено)
ДаЗдраПерма• 19 октября 2024
На ужин, на тощак есть сладкое очень хорошо (но без фанатизма, небольшой кусочек) и полезно для организма-это на самом деле и есть правильное питание.А для того чтобы есть все что угодно и при этом стройнеть, так для этого существуют эффективные, экологичные эзотерические практики.
Міняйловна• 19 октября 2024
вже почистила зуби, почитала вашу тему і пішла зʼїла велику пачку кабаносів 🤦🏼♀️
Скромняшка• 19 октября 2024
Ответ дляЛизочек
Засолите сами
Тут інший сорт свинини, пробували, не те. Я в Чорногорії. От панчета для жарки дуже смачно, сира не те, дуже жорстка виходить, шкірка дуже гумова, прожувати неможливо, сама сланіна не та, не смачна(як солити). В Боснії(Требіньє)купляли вск копчене (димлене), жорстке і дуже копчене в в птяці. В Мостарі взагалі онріал купити, в Хорватії те ж саме, що і в Чорногорії, навіть пів свині купляли, не те. Лише для смаження смачно
useruseruser• 19 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Если фигура позволяет то почему бы и нет
А даже если и не позволяет
useruseruser• 19 октября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Ко мне и без шоколадки ночью
Уже +2 прилипло((
Так то отёки
useruseruser• 19 октября 2024
Ну і що тут такого? Зате порадували себе.А якщо худнете,то за 1 раз нічого не станеться,окрім набряків,і то вони виведуться швидко