Чекаю завтра• 19 октября 2024

Карпати. Де купити будинок?

В якій частині клімат краще? Де купити будиночок?
Непереможна• 19 октября 2024
Вы с машиной и с мужчиной? Там тяжело жить

Сирожено_пирожено• 19 октября 2024
Сначала определитесь с концепцией и бюджетом.
Кривая спроса• 19 октября 2024
А що ви очікуєте від нового місця проживання?
Кошка Мурка• 19 октября 2024
Може краще десь в передгір´ї? Вижниця, Косів тощо. Там і інфраструктура налагоджена, і в гори - шапкою кинути.
автор Чекаю завтра • 19 октября 2024
Ответ дляНепереможна
Так
Кривая спроса• 19 октября 2024
Прикарпаття та Карпати в основній більшості своїй це сільська місцевість. Практично всюди є газ. Але сільська місцевість особливості світогляду культури дає певні нюанси
автор Чекаю завтра • 19 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
Згодна

Свій варік• 19 октября 2024
Для чего конкретно? Сколько денег?
Кривая спроса• 19 октября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Якщо автор з центральної України, і звикла до цивілізації то ще більш менш їй підійде Коломия, далі в гори там вже потрібно більш зважати на мінталітет
Непереможна• 19 октября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Так
Тогда в принципе справитесь везде. Без мужчины там делать нечего. Все ломается а ремонтировать некому , мужчины те кто остался дорого просят , долго ждать, хотя качество так себе работ.
Джинци на Флісі• 19 октября 2024
Однаковий клімат, для комфортного життя там нема умов
Украиночка• 19 октября 2024
Купили землю в Ялинкуватому . Збудували будинок, живемо з 2019 року.
Кривая спроса• 19 октября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Згодна
Я живу в Коломийському районі. Як для мене ідеальна місцевість. Дороги гарні, всюди газ. Чудове транспортне сполучення. В місті є епіцеентр, лікарні, атб, транспорт у всі куточки Європи, в Буковель, по Україні. І тут же сів в авто, пів години Яремче, 10 хвилин ліс з грибами. , година - Іванофранківськ
Кривая спроса• 19 октября 2024
А от була в Космосі, там селище загублене серед гір. Там ледве ледве розумію про що люди говорять. Якісь СТО, інфраструктура - ні.
Ну але ж і природа там. Саме сердце Карпат.
Success2013• 19 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
А прикиньте,какая медицина в этом сердце Карпат?На отдых поехать это кайф,но жить там - не-не,нам и в Киеве неплохо.
Фізик-ядерщик заочно• 19 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
Де були???
Кривая спроса• 19 октября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Де були???
В Космачі 🤣 навіть мій телефон затупив
Кривая спроса• 19 октября 2024
Ответ дляSuccess2013
Дивимось пункт - світогляд.
Є трави настоянки, є мольфари.
автор Чекаю завтра • 19 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
Порадьте які саме галерейні пункти дивитися?

Кривая спроса• 19 октября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Передмістя, саме місто. Шепарівці - 5 км від міста, ліс, краєвиди.
Раківчик - на трасі як на Франківськ Їхати, Пядики.
Це все села супутники. За 7 км від коломиї Княждвір , там вже заповідна зона, гориста місцевість.
Нижній Вербіж, Верхній Вербіж. Теж дуже гарні села неподалік міста.
Украиночка• 19 октября 2024
Ответ дляSuccess2013
В Києві тривоги по пів доби. А медицина всюди однакова.
Success2013• 19 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Тревоги?Ну вы сейчас серьезно?Я на них даже не реагирую.А насчёт врачей даже не смешно.
Кривая спроса• 19 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Відверто кажучи це проблема Місто- Село
А не Київ - Карпати
Украиночка• 19 октября 2024
Ответ дляSuccess2013
І тривоги і вибухи. А тут навіть не чути.
З Києва виїхали багато лікарів, а швидка однаково що там що тут
Фізик-ядерщик заочно• 20 октября 2024
Автор, НЕ ПОКУПАЙТЕ дом в тех селах, что территории относятся к природным заказникам/ заповедникам.
Приняли законы, что нельзя собирать ягоды, грибы, травы, нельзя сухую палку с леса взять. Штрафы
И это будет ужесточаться
Смотрите по карте свободные территори сел от нац.парков/заказников/заповедников, далее смотрите наличие Воды ( обязательно!) так как вода уходит с колодцев, наличие подтезда, електричеста и адекватность соседей.
Проверяйте в доме стены на предмет наличия грибка, отсутствия шашеля ( древесный червь, что разрушает дерево). Наличие/исправность печки.
Также проверяйте внимательно документы.
Верить на слово можно ТОЛЬКО СЕБЕ))).
автор Чекаю завтра • 20 октября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
И это будет ужесточаться
Также проверяйте внимательно документы.
Верить на слово можно ТОЛЬКО СЕБЕ))).
Спасибо большое за совет. Электричество и газ? А лучше, электричество, газ и свет
Фізик-ядерщик заочно• 20 октября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
В горной местности много сел не газифицированы.
Фізик-ядерщик заочно• 20 октября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Будет электричество, будет и свет)