Глаголиця• 19 октября 2024
Який колір ролетів вибрати- дайте плз пораду
Дякую вам за думки
Мені подобається третій колір- під стіну
Пупуговка• 19 октября 2024
А ще можна 1-й білий, під колір тюлі і стелі, або 4-й, по відтінку підлоги.
Бабуся мороз• 19 октября 2024
буде виглядати все як суцільна стіна, наче в коробці без вікон живете 👀
Вероятненько• 19 октября 2024
А не хочете щось контрастне?
Кімната по- модному нудна, її б якимось акцентом розбавити.
Лінива, не каюсь• 19 октября 2024
В мене були ролети різних відтінків, прийшла до висновку, що кращих за білі нема. В рулоні вигляд один, а на вікні зовсім по-іншому. Особливо сірі колись були, це жах, як в тюрмі.
Глаголиця
• 19 октября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я вибрала білі під вікно і жодного разу не пошкодувала
Не мурзаються?
Глаголиця
• 19 октября 2024
Ответ дляВероятненько
А не хочете щось контрастне?
Акценти роблять декором
Все буде
Молода і нерозважлива• 19 октября 2024
Ответ дляГлаголиця
Не мурзаються?
По-перше нема чим, їх чіпати руками не треба. По-друге, вони миються.
Редисочка• 19 октября 2024
В мене така ж пастельна кімната і велика стіна з вікнами, купила яскраво жовті. Краса! Зразу настрій піднімають, і кімната весела. Але ще маю яскраві кольори в інтер´єрі
Глаголиця
• 19 октября 2024
Ответ дляРедисочка
А можете сфоткати
ПотеряласЯ Я...• 19 октября 2024
Девушки, а вы вон той хернёй, треугольники из полотенец, тоже заморачиваетесь?
И пододеяльники так складываете?
Если конечно это не ’похожее фото моей комнаты’, на комнату в гостинице
И пододеяльники так складываете?
Бабуся мороз• 19 октября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
И пододеяльники так складываете?
нє, я навіть ліжко не заправляю, в мене кубло з ковдри і плєдів. нема коли трикутниками страждати
ПотеряласЯ Я...• 19 октября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Кубло у меня после ребенка
Я максимум на одеяло могу плед кинуть.
А тут посмотрела и подумала, может то я одна засранка, ленивица и тупица, а все давно геометрией занимаются в спальне
Фух, не одна :)))))
Я максимум на одеяло могу плед кинуть.
Фух, не одна :)))))
Бабуся мороз• 19 октября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Кубло у меня после ребенка
Я максимум на одеяло могу плед кинуть.
Фух, не одна :)))))
Я максимум на одеяло могу плед кинуть.
Фух, не одна :)))))
я сплю разом з дитиною, і в нас кубло)) особливо зараз це тепло і затишно