Хто віддав ядерну зброю? Усі віддали? Та х-й там. Хто зараз воює? Україна яка віддала ядерну зброю. Ви нам бл-ть не нато, ні ядерну зброю.
Готуйте свої резерви, які замінять наших хлопців.
Я би ще додала: хто довірився заходу і його обіцянкам підтримати війну - той в ж-пі повній, як Афганістан. Ви с-ки хочете убивати молодих українців під обіцянки чого? Трьох танків і двох бредлі. Ідіть ви нах-й. Самі воюйте і умирайте, а не жінок українських на захист Європи. Ваша політика обережності - до п-зди, що показала друга світова війна. Усе тільки більше розгорається, кончені ви п-дараси. У Польщі вже сказали, що наше покоління змушене буде взяти в руки зброю. Так може раніше взяти ніж пізніше?
Короче, ці дорогі партнери вже в печінках.
Ответ дляРеверанс
Тоді все зрозуміло.
Партнери погані?
А нащо Зеленський з армію прибрав найкращих спеців зразу по приходу в тюрму попали генерали Марченко (який звільнив Миколаїв),Павловський та інші..
Звільнив без рапортів ідеолога ССО генерала Кривоноса,Залужного та ще 20 найкращих генералів України.
Фактично обезголовивши українську армію.
Повністю знищив розвідку прибравши Бурбу та Червінського.
Нащо волею Зеленського розстріляли розвідгрупу Шведа?
Партнери погані?
Зеленський не українець і для неї він нічого не буде робити тільки на словах, те що він творить це вбивство цілої країни, і як йому спиться після цього ще й гроші заробляє на людських життях
tanysha777• 20 октября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
А воєнний стан в Україні був ?
Агресія з боку росії почалася в лютому 2014 р
Яка стаття Конституції або закон України забороняє вибори президента під час воєнного стану?
Vlada-Maria• 20 октября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
А воєнний стан в Україні був ?
тобто. і війна була, і воєнного стану не було, і вибори проводились... отакий ’барига’ був. Не те що нинішні
Mariya Prokhorova• 20 октября 2024
Ответ дляtanysha777
tanysha777• 21 октября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Де відповідь на питання?
Те, що конституцію зґвалтовано і поставлено на паузу, це я і без ручних юристів знаю
Але ж назвати заборону на проведення виборів президента не можете, бо її немає, як немає дозволу на продовження воєнного стану безкінечно, бо він вводиться один раз на чітко визначений строк
Насправді, існує беззаконня, бєспрєдєл і вакханалія, розрахована на мудрих українців, які до цієї пори бояться думати