Хто віддав ядерну зброю? Усі віддали? Та х-й там. Хто зараз воює? Україна яка віддала ядерну зброю. Ви нам бл-ть не нато, ні ядерну зброю.
Готуйте свої резерви, які замінять наших хлопців.
Я би ще додала: хто довірився заходу і його обіцянкам підтримати війну - той в ж-пі повній, як Афганістан. Ви с-ки хочете убивати молодих українців під обіцянки чого? Трьох танків і двох бредлі. Ідіть ви нах-й. Самі воюйте і умирайте, а не жінок українських на захист Європи. Ваша політика обережності - до п-зди, що показала друга світова війна. Усе тільки більше розгорається, кончені ви п-дараси. У Польщі вже сказали, що наше покоління змушене буде взяти в руки зброю. Так може раніше взяти ніж пізніше?
Короче, ці дорогі партнери вже в печінках.
Ответ дляanutaw
расскажите о коррупции попередникив и куда делось наше оружие.а мы были 4 армией мира
Так вот я вас спрашиваю: куда делось наше орудие? Что-то я не припомню массовых митингов тех, кто был против передачи ядерного. Или тех, кто был против передачи кабов в счет долгов за газ. Или когда резали самолеты. А когда сокращались расходы в содержание армии, всем было пофиг. А про поперечникив. Ну Зеленский же не такой 😂
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляSeehund
И что даст эта правда? Никаких рычагов давления.
Так це правда країни, яку загнали в кут та вже добивають.
В такій ситуації виправдані будь-які методи, які дозволяють вижити.
А оте сюсі-мусі реально вже не працюють, тут я повністю згодна.
Ответ дляSova splushka
А то об этом не знают. Как раз и стараются растянуть добивание до максимального срока при минимальных затратах.
Ответ дляОленёнок
Нам еще разосраться с нато и союзниками осталось. Зеленский просто дипломат от бога. А с коррупцией он не хочет побороться? То, что психушки забиты ухилянтами, а прокуроры и другие чиновники покупали инвалидность ни для кого давно не секрет. А гуманитарка куда делась? А на тротуары почему деньги тратятся, а не на поддержку впо и изготовление дронов? Ты смотри. Ножкой он топает) туфлей еще пусть по трибуне постучит 😂
Та хай вони ідуть в ж-пу. Поляки зразу сказали - втратимо Україну і Європі п-зда. Ще на початку війни. Бо поляки знають це на власній шкурі. З власної історії. Це вони повинні боятися розісратися з нами
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляSeehund
У мене теж давно таке враження вже.
Просто використовують Україну як щит. На сам щит всім плювати. І починають щось там суєтіцца лише тоді, коли цей щит починає тріщати та прогинатися.
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляSeehund
Я думаю они до сих пор верят, что все ограничится Украиной.
Мені від себе самій страшно, що я так думаю і пишу, але вже інколи хочеться, щоб Україна просто тихенько відійшла в сторону, щоб наші українці просто десь кудись виїхали та врятувалися, а ця рашистська навала пішла на Європу. Просто щоб вони побачили та відчули на своїй шкурі все це.
Ще раз так саме, як це було в 2й світовій, але тепер в іншому напрямку, зі сходу на захід.
Рятувати Європу життями українських жінок та чоловіків я категорично не хочу.
TATATA1973• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Хоч його політика й експресивна і навіть істерична місцями....
Так а скільки вже можна сюсю мусю.
Хай ще тапком по трибуні постукає
Ответ дляSova splushka
Mariya Prokhorova• 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Ніхто не даст українцям відійти в бік , кацапи вб‘ють військових і їх родини і всіх не слухняних , хто буде волати ’ маємо право ’
А в Европу вони прийдуть не з танком , а з газом , знову посадять на газову голку і на виборах проросійські партії будут перемогати !
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Отже, Україна рано чи пізно закінчиться за таких умов, як зараз, і все буде далі так, як Ви описали.
SantaMonika• 20 октября 2024
потужно пошлють нашого потужного і відновлять торгівлю
Умови ставить не Зеленський
Mariya Prokhorova• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Тільки у Зеленського ці слова були виправданням, коли його спитали що він трампу казав що Україна відновить ядерну зброю
А я би сказала: то не ваша справа про шо ми з трампом перетирали. Я спасаю свою страну і буду це робити усіма можливими способами.
Шойгу лякав амеріканців ’ брудною ’ українською бомбою , йому сказали попий водички , не віримо !
Ответ дляlilu1990
Ну да, спасає. З таким рівнем корупції під час війни він спасає.
Mariya Prokhorova• 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Рано ще повзти на кладовище , просто треба розуміти , що раша хоче і на скільки її вистачить , вони також не всесильні
Ізраїль 9 млн але протистоїть 80 млн ірану
your style• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Так а скільки вже можна сюсю мусю.
Він хай би не дорогим партнерам но-но пальчиком показував, а розвернувся, і подивився у бік України хоча б раз. Що тут твориться. А то якийсь сюр-р. Їм каже ви негідники, а тут бусифікують, їм пригрожує, що зброї немає , а тут корупція зашкварна
Mariya Prokhorova• 20 октября 2024
Ответ дляZaviriuha
Рівень корупції раші , щось не заважає освабаждать нас від життя
Mariya Prokhorova• 20 октября 2024
Ответ дляyour style
Сьогодні нас не корупція вбиває , а російські бомби
І про корупцію ви знаєте , бо в країні є вільні медіа
Ответ дляlilu1990
Перевернути стіл з шахматами теж стратегія. Я фанат хаосу
Тоді все зрозуміло.
Партнери погані?
А нащо Зеленський з армію прибрав найкращих спеців зразу по приходу в тюрму попали генерали Марченко (який звільнив Миколаїв),Павловський та інші..
Звільнив без рапортів ідеолога ССО генерала Кривоноса,Залужного та ще 20 найкращих генералів України.
Фактично обезголовивши українську армію.
Повністю знищив розвідку прибравши Бурбу та Червінського.
Нащо волею Зеленського розстріляли розвідгрупу Шведа?
Партнери погані?
your style• 20 октября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Звісно, що кацапи нас вбивають, ну а свої ж крадії ніяк не добавляють романтичного настрою
Mariya Prokhorova• 20 октября 2024
Ответ дляyour style
Погоджуюсь , що корупція є і треба визнати прості українці також не святі
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
По-перше, у Ізраїля немає при владі зеленського з єрмаком, хмельницьких прокурорів і так далі, довго перераховувати, всі це знають.
По-друге, Ізраїль - ядерна держава, плюс підтримка США в рази краща, ніж нам. А от Ірак якраз не ядерна (хоча б офіційно).
І по-третє, де Ірак, а де раша? Раша (тут з великої лише тому що початок речення) всьому світу яйця затисла, з Китаєм вась-вась, і всі чомусь її бояться, навіть хйла не здатні заарештувати (забула, де він там був недавно, що технічно могли б).
Так що геть не те ж саме, у нас в десятки разів складніше.