неДоЖиру• 20 октября 2024
Порадьте дієві засоби (спреї) для розчісування кота
Кіт пухнастий, шерсть довга. Тому вичесую його майже кожного дня, на вихідних і двічі на день. Колтунів немає, харчування якісне, спина, хвіст, шия - шерсть блищить, а жабо, бока, штани і живіт - стирчить на всі сторони. Просто сама структура її така, що через 10 хв після вичесування він виглядає все одно як Кузя з мультика мого дитинства або Борис Джонсон у вітряну погоду)
Спитала у зоомагазині поради - порадили просто додавати до води людський чи котячий кондиціонер і пшикати перед процедурою. Я поки не пробувала, але ідея сподобалася, то коли замовляла йому корм, замовила один спрей саме для розчісування. Ефект є, але слабкий. Хотілося б, щоб шерсть лягала шерстинка до шерстинки. Якими засобами користуєтеся для таких котів? Порадьте перевірені на практиці.
бифидобактерияЖоржик• 20 октября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ото заботы у людей...
Так это же хорошо, что человек любит своего котика. Если бы у моей была длинная шерсть я бы тоже парилась.
Инстагра_мерша• 20 октября 2024
Автор, не надо. Это ж не собака. Коты с себя потом все это слизывают.
Хай лучше Кузей лазит