Ksona• 20 октября 2024

Дезодорант, який не псує одежу

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, дезодорант антиперспірант, який не псує одежу. Задовбали ці жовті плями на одежі, хоча під пахвами досить сухо. Раніше такого не було… використовуємо рексону, дав, Олд спайс. Не розумію, може змінився состав , але раніше такого не було щоб футболки вистачало на 2-3 місяці:(
useruseruser• 20 октября 2024
Тільки шариковий Рексона або Гарньєр.

sea_zezik• 20 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Тільки шариковий Рексона або Гарньєр.
Ой, не знаю...от них у меня пот воняет кошачьими метками, и этот запах переходит на одежду.
sea_zezik• 20 октября 2024
Возможно, пот изменился. У меня всегда под одной подмышкой жёлтое пятно, а под другой нет. Дезодоранты разные.
useruseruser• 20 октября 2024
Ответ дляsea_zezik
Тогда к врачу на консультацию.Мне помогают они. Прсото мыть и брить надо с хозяйственным мылом до того,как используете дезик.
sea_zezik• 20 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Спасибо, но я не помню, чтобы просила у вас совет, что делать.
klaraneill• 20 октября 2024
попробуйте кристалл
Альфасамка• 20 октября 2024

Popeye the Sailor• 20 октября 2024
Такой давно заказываю, мне нравится
Popeye the Sailor• 20 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
А вам советую домрид )
ShellyBelly• 20 октября 2024
Ось цей плям не залишає взагалі. Єдиний його мінус- при прокручуванні він трохи плюється, треба прилаштуватися до нього. Я вже звикла, просто прокручую дуже обережно.
автор Ksona • 20 октября 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Такой давно заказываю, мне нравится
Це на iHerb?
hrystia• 20 октября 2024
Ответ дляKsona
Це на iHerb?
У мене теж такий був. Плям ніколи не було. Зараз взяла роликовий від Емвей. Легкий приємний запах і теж плям не залишає.
автор Ksona • 20 октября 2024
Ответ дляklaraneill
попробуйте кристалл
Буду пробувати. Купила якийсь натуральний в інстаграмі, багато відгуків було гарних, по вартості с доставкою вийшов 480:( ну що сказати, таке відчуття що в мене під пахвами травили міль😂 дуже сильний запах лаванди, хоча писали що пахне лаймом:)
Popeye the Sailor• 20 октября 2024
Ответ дляKsona
Це на iHerb?
Да
klaraneill• 20 октября 2024
Ответ дляKsona
я покупала без запаха, правда на проме и за 110 грн вроде. летом очень хорош был, а сейчас уже холодно утром подмышки сушить))
useruseruser• 20 октября 2024
Ответ дляsea_zezik
Ну так не задавайте тогда вопросы на Советчице,раз не просили совета.
sea_zezik• 20 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Укажите, где в моем сообщении вопрос?
alisha12• 20 октября 2024
Мені Mussvital зайшов, ціле літо користувалась, жодних плям.
useruseruser• 20 октября 2024
Ответ дляsea_zezik
Укажите, где в моем сообщении вопрос?
Если вы автор вопроса,то перечитайте наш с вами диалог.Я посоветовала хорошие и качественные дезодоранты.И написала,что это роликовые.Но вам мой ответ не понравился

sea_zezik• 20 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Вы не понимаете, как читать ветку на форуме?
Malinka111_• 20 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
она не автор вопроса и отвечала не вам
useruseruser• 20 октября 2024
Ответ дляMalinka111_
она не автор вопроса и отвечала не вам
Спасибо вам :-)
dorik• 05 ноября 2024
Ответ дляKsona
Це на iHerb?
В мене такие, що до плям не скажу, Але він слабенький, я користуюсь тільки дома. Мінімальні фіз навантаження і він не справляється.