Манка Я• Изменено 20 октября 2024

Квартира для сина, як вчинити

Вклалися в новобудову, квартира для сина. Заплатили, умовно, 42 тис$. Для добудови ще потрібно докласти 20 т$.
Син збирається через рік одружуватися, з дівчиною вже разом живуть. І тут ділема виникла. Як краще вчинити. Додати нам ці 20 тис, чи запропонувати цю частку сім´ї дівчині? Бо, як я розумію, наявність квартири її порадує, але ремонт, меблювання ще попереду. Чи захоче вона брати в цьому участь? Квартира ж не її. Раптом щось піде в майбутньому не так.
Але і для нас це теж може стати проблемою, якщо там буде частка невістки.
Поміркуйте зі мною
Результат:
вже голосів: 437
359 (82.15%) 1. Доплатити повністю
54 (12.36%) 3. Результати
24 (5.49%) 2. Розділити з майб.невісткою
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ви вперто пишете про чужу, не читаєте мої коментарі взагалі про право власності? До речі, спочатку, тобто зараз, вони вже живуть у мене
Я не вам відповідала, там цілий діалог саме про чужу квартиру з тим дописувачем

viter33• 20 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
А нащо, якщо одразу можуть орендувати і не займатись нічим іншим? І жити своє життя?
Якщо дешевше орендувати (розуміючи, що щомісячно ’викидають гроші’ орендодавцеві) - можна й так.
І ’жити своє життя’, залишаючись в оренді та фінансуючи когось
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляzy-zy88
Ну якби тільки в шпалерах було питання
Ви знаєте що таке ремонт в новострої?
Це дорівнює ціні квартири
Тоді так, краще все життя на зйомі
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляviter33
Так при ремонті у квартирі, де немає долі - це таке саме викидання грошей
І фінансування чужої квартири))
viter33• 20 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
І фінансування чужої квартири))
Якщо робити ремонт в квартирі, що належить лише автору - то так
Але автор пише, що може віддати долю (умовно - в рахунок ремонту)
Або укласти договір оренди на 10 р. (умовно) без права дострокового його розірвання
Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляviter33
Та не. Автор хочет, чтобы родители невесты доплатили 20 тыс долларов именно за квартиру. А ремонты то отдельно
viter33• 20 октября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Я одразу відписав автору - це поганий варіант
Ідеально для неї - фінансувати самій і бути одноосібним власником
І самій розпоряджатися
Принаймі, на старість ’додаткова пенсія’ від оренди, якщо з дітьми не домовиться на своїх умовах

Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляviter33
І самій розпоряджатися
Ей все так пишут
Но она почему-то делает вывод, что все невестки плохие. И ее плохая, не захочет обои покупать. И будет сына без обоев жить и без унитаза. Больше ж вариантов нет, где обои и унитаз добыть, кроме как если невестка купит.
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ей все так пишут
Бо як це вона там безкоштовно жити буде
Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Бо як це вона там безкоштовно жити буде
Ше й красіва)
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ей все так пишут
Саме варіант, де все сама і на себе я і оберу. Про шпалери, то вже ви , невістки незадоволені, накрутили. І так, унітаз не свекруха повинна, а самі вдвох обирати. Бо собі, а не автору
Ёшки_Матрёшки• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Тоді доплачу і оформлю на себе. Чи у вас інший варіант бы був?
Так, доплачуєте та оформляйте на себе. А то потім у невістки буду варіанти як її використати, а у вас ні.
Є можливість, це взагалі чудово, що допомагаєте дитині своїй. Але допомога повинна бути посильна для Вас та дійсно потрібна синові.

Я би по іншому поставила питання.
Мов. Взагалі, не озвучувала би, що це квартира для сина, сказала би що, можеш синку жити безкоштовно, поки збираєш з дружиною на своє житло. А згодом я вийду на пенсію і буду сдавати її
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Обирати - можливо
А от купувати - ні)
Copy-Paste• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ось мене лякає те, що ще неодружені, а мова про розлучення йде
Запишіть на себе
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки

Я би по іншому поставила питання.
При таких даних - найкращий варіант

П.с. А хто ж ремонт робити буде?)))
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Бо як це вона там безкоштовно жити буде
Бо якщо вже я рік тягнути це на собі буду, і ще далі все сама. То так, краще на зйомі, зато ,років в 40 раптом куплять свою
Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ну так і виберуть. Ваш син оплатить. А тоді невістка ще й до салону сходить, красу навести. Я взагалі не розумію в чому в данному випадку проблема.
Copy-Paste• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Але захоче невістка потім туди щось вкладати, типу, квартира твоя , ти можеш зі мною розвестися, а шпалери з собою не забереш
Нехай купує те, що забереш. Техніку, меблі, посуд...
Настасья Пицун• 20 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
А если не получится забрать?у меня в Украине все осталось в квартире свекров,,компенсировать никто не планирует

БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ок, уявіть, невістка вклалась лише у ремонт, але ось щось в них ттт не склалось з сином і через пару років вони розлучаються
Компенсувати будете?))
Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Компенсувати будете?))
Та чекайте. Ще пару сторінок і автор все на Свідків Ієгови перепише. Аби тій невістці не дісталось)) вони не красяться, дні народження не святкуюсь - прекрасні люди. Не розводяться, опять же
Хочу в БАНю• 20 октября 2024
Я бы не оформляла на чужих «будущих» родственников.
Вариант - они разводятся, у кого-то друг (подруга) сердца, и что?
Второй участник истории не хочет продавать часть квартиры и что делать первому участнику? Идти на сьем? А так и будет. А если еще и дети будут, то автор, на сьем пойдет ваш сын.
Поэтому только оформление на одного человека.
Copy-Paste• 20 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ну жить на всем готовом тоже не совсем правильно. Договариваться надо
Настасья Пицун• 20 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Плюс я не поняла откуда в сюжете автора уверенность что у родителей невесты есть эти 50 т
Даже если б были,то лучше купить своей дочке добрачное и все
Не боюся осуду• 20 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а как делить будете при разводе?
Как, как, невестку под задницу выпхнули и всего делов. Квартира сына добрачная, пусть невестка по судам бегает и доказывает, что она вкладывалась в ремонт.
Люблю_смаколики• 20 октября 2024
Ответ дляМудробаба
А Вам би як майбутній дружині як хотілося б? Як мама вважаю на сина все до шлюбу. Як дівчина хотілося б мати спільне майно. При розлученні проблеми що в тому що в тому випадку, якщо є діти і хлопець буде нормальним батьком, яких своїх дітей нікуди не вижене.
Якщо нормальний батько, то квартиру дітям залишить.
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Перепишу хату на кота)) бо невістки ж повинні в себе вкладатися тільки
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Дякую. Так і вчиню
Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Кіт тоже в вашу хату вкладатись не буде.
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Де уверенность? Якби була, то тут би не обговорювала варіант такої пропозиції з оформленням майна. Але, дякую багатьом, зрозуміла, що не треба такого пропонувати, буду винна все рівно. На зйом.