Манка Я• Изменено 20 октября 2024

Квартира для сина, як вчинити

Вклалися в новобудову, квартира для сина. Заплатили, умовно, 42 тис$. Для добудови ще потрібно докласти 20 т$.
Син збирається через рік одружуватися, з дівчиною вже разом живуть. І тут ділема виникла. Як краще вчинити. Додати нам ці 20 тис, чи запропонувати цю частку сім´ї дівчині? Бо, як я розумію, наявність квартири її порадує, але ремонт, меблювання ще попереду. Чи захоче вона брати в цьому участь? Квартира ж не її. Раптом щось піде в майбутньому не так.
Але і для нас це теж може стати проблемою, якщо там буде частка невістки.
Поміркуйте зі мною
Результат:
вже голосів: 437
359 (82.15%) 1. Доплатити повністю
54 (12.36%) 3. Результати
24 (5.49%) 2. Розділити з майб.невісткою
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 октября 2024
а как делить будете при разводе?

Тану на сонці• 20 октября 2024
Брачный договор или переписать дарчу на сына до брака
Тану на сонці• 20 октября 2024
Или на маму а мама сыну дарение
Блондинка в Шоколаде• 20 октября 2024
Доложить свои и квартира будет добрачной у сына.
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а как делить будете при разводе?
Ось мене лякає те, що ще неодружені, а мова про розлучення йде
Голова колгоспу• 20 октября 2024
Через рік ще багато води убіжить. Дороблюйте самі і не буде у вас головної болі - нікому нічого не повинні.
Блондинка в Шоколаде• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Это жизнь.

Kot_v_meshke• 20 октября 2024
Доплатить полностью и оформить не на сына (если он будет на то время в браке уже).
Перша на селі• 20 октября 2024
Доплатить полностью и оформить на сына до его женитьбы. Так и невестка в дальнейшем будет больше заинтересована в ремонте так как все таки мужа квартира, а про развод сейчас никто не думает, и вам будет спокойнее, так как в случае развода она ее не отсудит.
празники не помню• 20 октября 2024
Пощастило сину, все на блюдці подано, авто теж вже подарували?!🙄
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Доплатити теж через рік потрібно буде. Не зараз
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
из практики. подруга заехала в купленную женихом квартиру, вкладывалась в ремонт. пришло время развода- она выкупала квартиру у жениха
Мудробаба• 20 октября 2024
А Вам би як майбутній дружині як хотілося б? Як мама вважаю на сина все до шлюбу. Як дівчина хотілося б мати спільне майно. При розлученні проблеми що в тому що в тому випадку, якщо є діти і хлопець буде нормальним батьком, яких своїх дітей нікуди не вижене.
Шеллар• 20 октября 2024
Купити за власний кошт, оформити на себе, молодят пустити пожити, щоб збирали на своє спільне.
Альфасамка• 20 октября 2024
хата відійде невістці
Fresh_coconut• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Якщо Ви хочете Сина в майбутньому залишити взагалі без квартири то частину звісно нехай невістка платить. Якщо ні то оформити на себе в першу чергу потім дарчу, або заповіт на сина, а молодята хай там живуть собі.
неДодекаэдр• 20 октября 2024
Квартира добрачная будет на нем, а доплачивать её родители?
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Але захоче невістка потім туди щось вкладати, типу, квартира твоя , ти можеш зі мною розвестися, а шпалери з собою не забереш
Альфасамка• 20 октября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
не треба тут вчити, а як же довіра
Жінка це святе

празники не помню• 20 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
хата відійде невістці
Хіба ділиться майно яке було придбане до шлюбу?!
Мудробаба• 20 октября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Я так зрозуміла, що якщо вони будуть вкладатися, то на обох оформлять
Золота орда• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Если невестка не дура, то не будет. Моя сестра вот вкладывалась, а потом ее все время тыкали носом, что это не ее квартира.
Душа компанії• 20 октября 2024
Ответ дляПерша на селі
Невістка не буде зацікавлена в ремонті взагалі. Хата ж буде оформлена дошлюбно, нахіба їй ремонт?
Люблю порядок• 20 октября 2024
Ответ дляПерша на селі
А чому невістка буде більше зацікавлена в тому, щоб вкладати свої гроші в ремонт чужої квартири, яка при розлученні їй не дістанеться?
Не розумію вашої логіки.
автор Манка Я • 20 октября 2024
Ответ дляМудробаба
Ну так, можна потім типу шлюбного контракту скласти, де виділити частину дружини. Але ж, і діти плануються. А тоді все ділиться вже по іншому
Кондуктор трамвая• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Так вона буде жити безкоштовно, а не тинятися по зйомних.
То хай хоч шпалери купить на свій смак. Не збідніє.
Голова колгоспу• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
А якщо не буде весілля, що тоді? Все одно будете чекати нову невістку щоб вкладалася? Доробіть її до кінця, не вішайте не кому це на шию, і це буде особисто ваша власність.
Настасья Пицун• 20 октября 2024
Доделать за свои и оформить на себя,а не на сына
неДодекаэдр• 20 октября 2024
Ответ дляМудробаба
Написано: квартира ж не її
Альфасамка• 20 октября 2024
я би на місці жінки сказала, або хата на мене або розлучення.