Пишу вірші, дорого• 20 октября 2024
Ви багато витрачаєте на одяг?
Де купляєте?
Все буде• 20 октября 2024
Багато це відносне поняття. В контексті нашої родини,нашого бюджету - так, немало. Але для тих, хто має дохід в 2-3 рази більше це мало.
Все возможно• 20 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
І ці люди ходят на вибори і обирають бачимо що
І не дивляться в Словник Українських слів
за даними Словника української мови (СУМ-20), ’вітрівка’ є правильним варіантом, що описує легку куртку із цупкої тканини, яка захищає від вітру.
І ходять на вибори і обирають бачимо що
Квітка папороті• 20 октября 2024
Стараюсь небагато, саме необхідне.
Восени трохи витратила, бо набрала вагу і а багато речей не влізла, не ходити ж голою.
Купила кросівки champion на осінь по акції в мегаспорті за 1500, 2 штанів ( 900 і 1200 грн) 2 логсліва з сінсею по 219 грн, і сорочку на шафі за 350 грн.
Светри є пару з минулого сезону, ось ще замовила на розпродажі вайкікі 3 шт за 1200 грн, ще не отримала, подивлюсь чи щось підійде, бо ціни смішні, може буде фігня.
Треба була б Демі куртка, але дорого, перебігаю вже в пальто, може навесні чи в кінці зими на знижках знайду щось.
З зимовою курткою складніше - вона впритик, треба щось шукати, можливо щось знайду на шафі.
Взуття зимове є з минулих сезонів, до замовила лише дутики пума на розпродажі, якраз до зими приїдуть.
Фуліганка• 20 октября 2024
Ні,на роботу зара в більшості-джинси,футболки,сорочки,кофти.Мене влаштовує,беру не багато,необхідне,на роботі змінний одяг.Але є ще і спорт і каламбія дещо.
БезникаяЯ• 20 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
І ходять на вибори і обирають бачимо що
Ви завжди лише свої та чужі коменти копіюєте чи можете шось різне писати? 🤣
Все возможно• 20 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Читайте словник української мови !
БезникаяЯ• 20 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Читайте словник української мови !
На все добре 🤣
НуКаНаКа• 20 октября 2024
Купляю все на секонді: і одяг, і взуття, і рушники, і постільне. В місяць виходить до 1000-1500 грн на все. За цей місяць уже набігло 850 грн. Це троє джинсів, один светр і шорти чоловіку, куртка, піджак, кілька сорочок і четверо брюк мені. Також дрібниці типу футболок і шарфіків.