Неваляшкина• 21 октября 2024

А есть, кто с маленьким доходом долго копил на жил площадь, поделитесь как?

И сколько лет копили?
Лорка-хлорка• 21 октября 2024
Женщина работал на оборудовании,простейшая спеціальность,со скромной зарплатой.Вышла на пенсию,купила двушку,сделала отличный ремонт.
Собирала реально всю жизнь.Очень экономная.
Копить начала где то с конца 90х,купила примерно в 2021 весной.
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Де жила?
Скокмоно - стокнуно• 21 октября 2024
Оформила договор пожизненного досмотра. Через 9 лет у меня была моя собственная квартира
Лорка-хлорка• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Де жила?
В общежитии от предприятия.
Латвийские_Номера• 21 октября 2024
Тут в топ темі свекрухи радять дітям збирати на житло самим, а не жити в її квартирі. Так от, в моєму оточенні майже ніхто сам не купив , або дісталася від когось, продали, додали ще та купили кращу, або вже після батьків доживають в їх квартирі. І так, я і оточення це звичайні люди, не айті і не блогери-мільйонники
Лорка-хлорка• 21 октября 2024
Кстати собирать она начала на ремонт в бесплатной квартире,которая ей была положена,но не получила из-за махинаций руководства с жильем.Поэтому так на автомате и копила понемногу.
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ми з чоловіком зібрали самі.
Економили на всьому. Працювали +підробітки. Купили вбиту панельку. Потратили на це кращі роки свого життя і здоров´я.

Як ви думаєте, я витрачу іншу частину свого життя на купівлю житла комусь?
Бавовнятий Пупс• 21 октября 2024
А чому у вас ціль житло, а не більше заробляти. Ви ж не прив´язані до місця, можете шукати кращу роботу
НеГолосую• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Ми з чоловіком зібрали самі.

У Вас діти є?
Латвийские_Номера• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Ми з чоловіком зібрали самі.

Якось читала психолога, батьки які купують житло своїм дітям, економлять 20 років їх життя. Ваш приклад це підтверджує.
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ви вже своїх житлом забезпечили?
А своє життя не треба економити, тільки дітям треба?
Що там психолог про це казав?
Чи це психолог з ’культом дітей’?
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляНеГолосую
У Вас діти є?
Є
Нехай щастить• 21 октября 2024
10 лет строили дом.
Жили в недостроеном .
Но коммуникации подвели.
И бабушку присматривали много лет.
Квартирку нам оставила
НеГолосую• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Є
Хоч освіту і розвиток їм даєте, щоб у них було більше можливостей зібрати на житло швидше, ніж у Вас?
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляНеГолосую
Ні.
Беру приклад з життя в США.
Там студенти самі оплачують своє навчання, самі шукають роботу.

Чи українцям так не можна?
Зараз все скажу• 21 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
це добре якщо в людини нема дітей. Якщо ні- томожливі сюрпризи
НеГолосую• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Ні.
Беру приклад з життя в США.

Чи українцям так не можна?
З чого Ви це взяли? Нормальні батьки збирають дітям на освіту навіть в США, або фінансують їх підготовку до стипендіальних програм.
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляНеГолосую
Всі інші - ненормальні?🤣
Скокмоно - стокнуно• 21 октября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ніяких сюрпризів,коли все оформлено згідно законодавства
НеГолосую• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Всі інші - ненормальні?🤣
Всі інші не дають власним дітям жодних перспектив.
Зоряний Шлях• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Ви вже своїх житлом забезпечили?
Що там психолог про це казав?
Чи це психолог з ’культом дітей’?
Не сприймайте слова психологів так буквально. Мої батьки кілька років відкладали гроші і купили мені житло. У свекрів троє дітей і жодного з них житлом вони не забезпечили. Сказати, що вони жили краще ніж ми, я не можу. Можливостей у них було більше, але скористатися ними розуму не було. Ще й роботи було більше. Все, що заробляли спускали в унітаз. Ні подорожей, ні одягу якогось кращого у них не було. Свекруха лише нажила купу алергій та шкіряних болячок через шоденне поїдання шоколадок та всякої гидоти. Мої батьки гроші до сих пір відкладають, навіть ті, що ми даєм, просто такі люди по-іншому вони не можуть. А свекруха, як транжирила так і транжирить, але вже не свої, а дітей)) Це я не до того, щоб показати, яка погана свекруха, вона в мене молодець і в нас з нею прекрасні відносини. Просто зекономлені роки життя дітей, коли їм купують житло, не означають, що батьки забили на своє. Життя моїх батьків ніяк би не змінилося, навіть якби житло мені не було потрібне, збирали б на щось інше. Та і пахала на рівні з ними з самого дитинства, так що і частина мого життя в моєму житлі теж вкладена))
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Так не у всіх ці можливості є.
Мені себе вбити, щоб дітей житлом забезпечити?
Я ж написала, як нам воно далось.
ГейСюда• 21 октября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Зверніть увагу, що ваші батьки жили у своєму житлі, а там ситуація, коли людина пів життя собі на житло збирала, і в неї вже просто нема сил збирати на житло дитині.
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Ситий голодного не зрозуміє.
Зоряний Шлях• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Так не у всіх ці можливості є.
Я ж написала, як нам воно далось.
Так і я ж не пишу, що купувати дітям житло треба обовʼязково. Просто ті, хто купує не завжди кладуть на це своє життя.
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
А ви, як сюди зайшли, назву теми прочитали?
Чи ви похвалитись зайшли?
Зоряний Шлях• 21 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Зверніть увагу, що мої батьки жили в селі. Щоб купити хату в селі пів життя гроші збирати не потрібно.
Зоряний Шлях• 21 октября 2024
Ответ дляПокращена
Чи ви похвалитись зайшли?
Не заздріть, я все по темі написала.
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
🤣🤣🤣
Я можу зараз купити своїй дитині будинок в селі, але вона не хоче.
Хоче новобудову в обласному центрі.

Купити і всюди горланити, що я забезпечила дитину ’житлом’?
Покращена• 21 октября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Не заздріть, я все по темі написала.
Як позаздрю, то що? Боїтеся, що зурочу?