Перемелица• 20 октября 2024

Узд малого тазу, Київ (правий берег)

Дівчата, підскажіть де є гарний узд-спеціаліст? Мені робили в поліклініці, побачили ендометріоїдну кісту яєчника 5 см. Хочу ще зробити узд, щоб розуміти який там розмір і що з тією кістою робити. Тільки вже середина цикла. Його ж краще на 5-10 день робити? Чи можна не чекати? Дуже хвилююсь і хочу повторне узд
ГороховаЯ• 20 октября 2024
Униклиника.
Доктор Гончарова. Гинеколог, делает УЗД. Также там есть доктора, которые специализируются только на УЗД.
на 5-10 день делать УЗД, но можете и сейчас.
Ромашка -3390• 20 октября 2024
Добробут.Сирук Леонид
mikshyta• 20 октября 2024
Поліклініка обласної лікарні там є центр охорони здоровʼя матері та дитини на другому поверсі (вхід справа від центрального входу), каб 205 лікар Бокучава Руслан Олександрович - кращого не знаю. Він досвідчений лікар і чудова людина.