Лгин• 20 октября 2024
Где можно красиво перевести резюме на английский язык?
Извините за такой пикантный вопрос, но может кто-то знает где можно красиво перевести резюме на английский язык, чтоб не было кучерявых слов. Я вроде английский знаю, но всегда сомневаюсь, что я чего-то не знаю или не так напишу, скажу и будет выглядеть смешно. У кого-то может есть программка какая-то или шаблоны примеров? Буду безумно благодарна.
Тріль!• 20 октября 2024
Лучше поискать вакансии на сайтах и от них плясать. Вам резюме для чего на инглише? Если хотите работать за границей, то резюме нужно делать под конкретного работодателя.
Еще есть сайты с типичными резюме, помогающие составить cv.
Chaterbox• 20 октября 2024
Я зазвичай шукаю вакансії які мені підходять і беру звідти обов´язки, які підходять під мій досвід.
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляТріль!
та я и так делаю что под конкретного, но здесь очень такой специфический работодатель, у него может возникнуть стопятсот миллионов вопросов , очень сложный и хотела хотя бы сымитировать бурную деятельность, меня попросили отправить, но я чувствую что не пройду, там очень сложный отбор..... я даже не знаю как резюме сваять... возможно там и зарплаты не будет как таковой, а просто волонтерство, но мне бы хотя бы посмотреть как этот механизм работает.
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляChaterbox
ой, у меня такой опыт, что ни себе, ни людям. сейчас это не модно и не прогрессивно, стыдно показывать....
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Чат GPT
дайте мне ссылку на работающий вариант чата)))
Chaterbox• 20 октября 2024
Ответ дляЛгин
Ніііі, це не так працює. Кожен досвід - це навичка яку можна застосувати в різних сферах. Подумайте над тим, що ви робили, яку навичку здобули і як її можна використовувати для цієї роботи.
Закордоном досвід цінується, гірше коли багато років взагалі нічого не робили.
По структурі резюме - тут все просто.
Ваші дані з контактами
Посада/роль яку хочете отримати
Ваші професійні навички/знання
Досвід починаючи з останнього (коротко - період, компанія, обов´язки/зона відповідальності)
Освіта (найвища закінчена)
Додаткові навички
По структурі резюме - тут все просто.
Ваші дані з контактами
Посада/роль яку хочете отримати
Ваші професійні навички/знання
Освіта (найвища закінчена)
Додаткові навички
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляChaterbox
По структурі резюме - тут все просто.
Ваші дані з контактами
Посада/роль яку хочете отримати
Ваші професійні навички/знання
Освіта (найвища закінчена)
Додаткові навички
По структурі резюме - тут все просто.
Ваші дані з контактами
Посада/роль яку хочете отримати
Ваші професійні навички/знання
Освіта (найвища закінчена)
Додаткові навички
я так и писала, но все ровно мне кажется оно совдеповское, по дебильному составлено, оно не такое как у американцев, от у них оно очень краткое и в тоже время полный объем нужной информации, а у меня всего много и вроде полезного, но получается целый текст - реферат, поносила меня жизнь.
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Шаблон можете створити в
Там ще є інші функції, але вони платні
ой спасибо
вы настоящий друг, а то я так кучеряво бывает пишу.
Chaterbox• 20 октября 2024
Ответ дляЛгин
Повірте, я бачила дууууже багато резюме людей з різних країн - там все так само як у нас. Тільки, як на мене, вони менш критичні до себе. Як приклад - людина працювала в офісі якимось клерком, потім з батьками відкрила своє кафе, закрила через пару років і подається на бізнес-аналітика. І їм ок, і їх беруть на співбесіду.
Або розпишуть звичайний досвід, ніби вони в космос злітали. Як на картинці ))
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляChaterbox
ну, бывает. у них это, наверное не первый раз. я все-таки более тщательно подумаю насчет резюме в ту контору, что-то мне совсем стремно... и так сижу без работы, не хочется до конца опозориться.
Chaterbox• 20 октября 2024
Ответ дляЛгин
Не опозоритесь. Удачі вам!
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Не опозоритесь. Удачі вам!
дякую) а якщо опис вакансії на англійській, а я їм резюме закину на українській, тому що вони сидять у нас, то це буде по дикому виглядати? скажуть взагалі курка тупа?
Chaterbox• 20 октября 2024
Ответ дляЛгин
Ну не прям курка і не прям тупа... Але краще так не робити.
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляChaterbox
навыть якщо офіс в Україні і місце роботи в Україні всерівно треба писати на мові замовника, наприклад, якщо це Данія або Франція.... до речі, Франція навіть вакансію пише на французькій, а не на англійській.....
Chaterbox• 20 октября 2024
Ответ дляЛгин
На якій мові вакансія, на тій мові і резюме.
У французів окреме ставлення до англійської мови, не у всіх, але у багатьох. Бо французька мова, як і англійська відноситься до мов світового значення. Щодо Данії та і інших країн - буває що і двома мовами вакансія опублікована
Лгин
• 20 октября 2024
Ответ дляChaterbox
так, я помітила, що французи себе люблять))))
Лгин
• 21 октября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Авторе, а що пікантного у вашому питанні??
те що для когось це взагалі не проблема і подумає, що взагалі за таке дивне питання, навіть дитяче - написати резюме, як тоді людина буде справлятися з роботою, і цьому і пікантність. Але робота і резюме - це різні речі...