Горлаю зрання• Изменено 21 октября 2024
Як краще оплатити за зуби карткою? В цьому місяці чи наступному?
Мені треба буде заплатити 80000 ₴ за зуби
Але я буду користуватися кредитними коштами
Як мені краще оплатити це!?
В цьому місяці записатись до лікаря і тоді коли мені треба буде оплатити борг щоб не нараховувались відсотки?
Чи краще на початку листопада?
І які там будуть відсотки? Дуже великі?
Як мені краще оплатити це!?
Чи краще на початку листопада?
І які там будуть відсотки? Дуже великі?
Не служанка• 21 октября 2024
Откройте ваш кредитный договор и почитайте. У разных банков разные условия для разных групп клиентов
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Смотря, какие условия в вашем банке
Приватбанк
Викупана• 21 октября 2024
. Безкоштовний період до 25 наступного місяця ніби. Тому найкраще платити 1 числа і буде майже 2 місяці безкоштовного користування кредитом. Якщо платите кредитними коштами
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляВикупана
Оо це ж я хотіла знати
Бо лікар бігом бігом
Давайте в цьому місяці записуватись
Бо лікар бігом бігом
Давайте в цьому місяці записуватись
Леннон_Жив!• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Приватбанк
Не подскажу тогда, у меня другой банк. Читайте условия договора
Тундиринда• 21 октября 2024
Ответ дляНе служанка
навіщо, якщо
порадниці знають все
Не прохожу мимо• 21 октября 2024
В первых числах выгоднее конечно.
Так вам надо булет погасить до конца декабря.
А если сейчас платить, то до конца ноября
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
В первых числах выгоднее конечно.
Допоможіть розібратись як вигідніше
Дикая Роза• 21 октября 2024
80 тисяч прям зразу? це защо, за золоту щелепу? не можна якось розбити платежі?
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляВикупана
Допоможіть розібратись
Ищу-брожу• 21 октября 2024
Ответ дляДикая Роза
За два імпланти наприклад
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляДикая Роза
Ось написав приват
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляДикая Роза
Зараз стоматологи дуже дорого надають послуги
Дикая Роза• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
і вам за 1 раз чогось зроблять на 2 тисячі доларів???
чи незадорого це для людини яка ні копійки власних коштів не має?
Кудесница_с_пургеном• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ось написав приват
Вам вище написали, найкраще знімати в перших числах місяця, наприклад ви зняли 1 листопада, то до 25 грудня можете повернути кошти без відсотків
Не прохожу мимо• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Допоможіть розібратись як вигідніше
В чем помочь? Я написала выше, еще 1 человек, приват написал. Платите 1 ноября, положить надо будет до 25декабря
Не прохожу мимо• 21 октября 2024
Ответ дляИщу-брожу
За два імпланти наприклад
Импоанты делаются в несколько этапов, оплата не сразу за все идет
Дикая Роза• 21 октября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
имплант стоит тысяч 20 и его установка растягивается на несколько визитов в течение пары месяцев, как и платежи
в любом случае можно стоматологу сказать что за раз оплатить нет возможности, какой бы ни была услуга
КохайтесьЧорнобровi• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Извините за нескромный вопрос, а какой доход у вас с такими расходами?
ПультОт_БМВ• 21 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
держите себя в руках
у нее могут быть любые доходы, не ходить же беззубой
КохайтесьЧорнобровi• 21 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
держите себя в руках
Та не ну вы знаете сумма не маленькая ..тоже подумала а чё сразу надо столько денег?
Почему не частями по 5 тыс или 10?
Так человек сможет выплачивать
Почему не частями по 5 тыс или 10?
Так человек сможет выплачивать
Мішечок щастя• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Приватбанк
В приват краще з 1 числа, тоді у Вас буде майже два місяця)
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Почему не частями по 5 тыс или 10?
Так человек сможет выплачивать
Почему не частями по 5 тыс или 10?
Так человек сможет выплачивать
В мене там 4 вініра і 6 коронок
Їм треба оплачувати кошти до того як вони їх роблять в лабараторії
Баба Йога• 21 октября 2024
Якщо витрата з картки Привату буде до останнього дня жовтня, то повернути цю суму без відсотків потрібно буде до 25 листопада.
Якщо ж витрата буде вже 1 листопада, то повернути суму без відсотків потрібно буде до 25 грудня.
І якщо Ви будете знімати нал, то буде одразу списано 4 відсотка комісії за це зняття, тому краще за все мати можливість сплатити карткою за допомогою POS-терміналу.
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
А скільки % треба буде оплатити якщо не встигнеш оплатити?
Баба Йога• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
3,5 відсотки на місяць.
Але врахуйте, що у такому разі відсотки будуть нараховуватись безпосередньо із дня витрати.
Тобто якщо витрата була 1 листопада, і до 25 грудня не погашена, то 1 січня відсотки будуть нараховані вже за повних два місяця (листопад та грудень).
І треба в грудні все ж таки внести так званий мінімальний платіж.
Горлаю зрання
• 21 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
3,5 відсотки на місяць.
Та так
Я планую майже все погасити
А якщо наприклад не встигну 10000 грн то на ці 10000 буде нараховуватись ?
Я планую майже все погасити
Баба Йога• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Та так
Я планую майже все погасити
Відсотки будуть нараховані за кожень день відповідно до суми заборгованості на кінець дня.
ПультОт_БМВ• 21 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Та так
Я планую майже все погасити
можно будет перекинуть с карты другого банка и там будет льготный период снова