Дама_с_караваем• Изменено 21 октября 2024

Київ. Надворі +8. Коли опалення?

Розумію, що запитання в нікуди, але вибачте... У квартирі +20, ніс мерзне, теплі шкарпетки і светр не рятують.
Сегодня не целуюсь• 21 октября 2024
В нас - 2.
В суботу включили.
З опаленням в квартирі +18🥶
Не Київ.
Путающаяся• 21 октября 2024
Хз, теж саме , фліска або флісовий халат. вперше за 12 років життя в Києві, оділа піжаму штани і кофта. Бо холодно. 19-20 , я мерзляк.
Миловидна леді• 21 октября 2024
Конкретно в случае нашего дома- когда КМДА поможет договориться с нафтогазом о запуске газа на котельные. То есть, скорее всего, не скоро. Но у нас подобная ситуация каждый год с небольшими вариациями. И отопление в прошлые годы появлялось примерно в декабре.
Mariya Prokhorova• 21 октября 2024
Тепло в квартирах , не вигадуйте !
Весь тиждень буде в середньому +12 - 14
Магиня• 21 октября 2024
А шо такое , кричали же что тепло
У нас уже три недели дубак.
Сейчас дома +14
Отопления нету
За окном +1 👍
Уже неделю такая температура , мороз был .
Тепло не дают.

Если бы у этих упырей было центральное отопление включили бы бегом.
Млинець Мій• 21 октября 2024
Ой, автор, сейчас секта горячих женщин расскажет о грядущем потеплении до +12. А то что ночью по нулям, то фигня.
Молода і нерозважлива• 21 октября 2024
Авторе, почитайте про норми температури у житлових приміщеннях. +20 - це норма. То просто чекайте і все
АБВГДейка• 21 октября 2024
В нас опалення в квартирі вже є з середи, але ніхто його не включає. 21 градус для мене нормально.
заварний look• 21 октября 2024
В квартирах тепло і затишно, вмикають на вечір центральне опалення, Бориспіль
АБВГДейка• 21 октября 2024
В Києві зараз сонячно. В квартирі тепло на сонячній стороні точно.
Вилами по Воде• 21 октября 2024
Хз коли дадуть те опалення. Але мені з ним не краще( Холодно дома взимку 😪
заварний look• 21 октября 2024
Ніс мерзне , бо ймовірно вологість відчувається. Якщо маєте кондиціонер ввімкніть на осушення. Якщо кондиціонеру немає, то інші способи( наприклад хлорид кальцію в гранулах добре вбирає вологу.)
Фізик-ядерщик заочно• 21 октября 2024
Хоч щось як у Європі 😂
Б´ю байдики• 21 октября 2024
Я не пойму, ну холодно вам, да включите кондей на обогрев или дуйчик. Толку от нытья в инете
Астановитесь• 21 октября 2024
Ответ дляМлинець Мій
ночью тоже теплее
jabka ya• 21 октября 2024
Зараз вас заклюють, ті хто не вміє батерею вимикати )) будуть кричато що їм жарко і що вулицю гріти. А додуматися встановити регулювання на батарею не можуть
Топтунша• 21 октября 2024
Так у вас ещё норм, 20 градусов. У меня вот 15. У вас дом утеплённый?
Одеваю 2 тонких шерстяных носков, 2 шерстяные кофты + халат флис или куртка, тогда норм
Потребую апгрейду• 21 октября 2024
Ответ дляТоптунша
15 - це вже капець(
А 19-20 нормальна здорова температура.
Телепузик• 21 октября 2024
Ответ дляjabka ya
А платити також як за вимкнену?
Тектологиня 80lv• 21 октября 2024
Кличко наверное ждет первых смертей от отравления угарным газом. Когда люди начнут газовые конфорки включать на обогрев, если кондишина нет или дуйки.
jabka ya• 21 октября 2024
Ответ дляТелепузик
А платити також як за вимкнену?
тобто у вас платіжки однакові що вимкнені що не вимкнені ?
Бавовна• 21 октября 2024
Для тих, хто розказує про те, що в Києві в квартирах тепло. От, будь ласка, сьогодні зранку зробила фото.
ЯкаКраля• 21 октября 2024
Ось.
Манула• 21 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ось.
В листопаді хоч зігріємось
автор Дама_с_караваем • 21 октября 2024
Ответ дляТоптунша
У нас електрична 25-поверхівка, новобудова. Ми на 20 поверсі, північна сторона
ЯкаКраля• 21 октября 2024
Ответ дляБавовна
Щойно зробила фото, я у майці
ЯкаКраля• 21 октября 2024
Фото
ЯкаКраля• 21 октября 2024
Ага, 3МБ не проходить. 20.5 градусів в мене зараз
ДаЗдраПерма• 21 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Грітися газом від плити? Серйозно? Чай, коньяк, теплі шкарпетки, вовняні светри вже не працюють? Тепловентилятор в Епіцентрі 441 грн.
Тектологиня 80lv• 21 октября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Это вы пенсионерам расскажите или людям, у которых нет денег на коньяк. Каждый год такое происходит.