Дама_с_караваем• Изменено 21 октября 2024

Київ. Надворі +8. Коли опалення?

Розумію, що запитання в нікуди, але вибачте... У квартирі +20, ніс мерзне, теплі шкарпетки і светр не рятують.
Фиктивная• 21 октября 2024
Ответ дляТоптунша
Так у вас ещё норм, 20 градусов. У меня вот 15. У вас дом утеплённый?
Одеваю 2 тонких шерстяных носков, 2 шерстяные кофты + халат флис или куртка, тогда норм
В нас утеплена квартира. На кухні зараз 16,5. В кімнатах десь 17,5-18,5
jabka ya• 21 октября 2024
Ответ дляФиктивная
Так у когось може центральне опалення зверху вниз, а не окремо на кожну квартиру, і немає інд.лічильників. Навіть якщо вони перекриють подачу на свою батарею, то платити все одно доведеться, бо ділиться на всі квартири по стояку.
то річ про оплату чи про те що жарко?
jabka ya• 21 октября 2024
Ответ дляТелепузик
А платити також як за вимкнену?
а у вас однакова оплата що за вимкнену що за включену?
Фиктивная• 21 октября 2024
Ответ дляjabka ya
то річ про оплату чи про те що жарко?
Одне з другим пов´язане. Людям не треба жари, бо вони за неї платять. Якби не платили, то ніхто б не обурювався - просто вілкрили б вікна
Фиктивная• 21 октября 2024
Ответ дляjabka ya
Ну от в мене, якщо я вимкну, а 20 квартир піді мною ні, буде майже однаково. А ще ж мзк...
Жена брата Админа• 21 октября 2024
Ответ дляАБВГДейка
В нас опалення в квартирі вже є з середи, але ніхто його не включає. 21 градус для мене нормально.
Так 21 и не включать это сырость. Все равно проталкивать надо. У меня тоже 21, но вещи не сохнут и сыро. Я включила отопление.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 октября 2024
Не знаю, в нас сьогодні +13 було вдень, сонечко.
Постелила в ліжко собі електричну ковдру, періодично вмикаю.
Ну і хожу комфортно вдягнена. Мені норм.