Вмію заміряти найкраще• 21 октября 2024
Лайфахи для переезда, как упаковать обувь? Коробки или сумки?
Девочки, поделитесь опытом, что лучше брать, коробки или сумки? Клетчатые к примеру, как компактно упаковать обувь? Одежду?
куркулиха• 21 октября 2024
Я взуття перевожу лише в рідних коробках, але це не про компактність, а про збереження вигляду.
СМСница• 21 октября 2024
Точно не в коробки. Заворачиваю в пакеты и складываю в чемодан или большую дорожную сумку
ЗабежАЛОЧКА• 21 октября 2024
подивіться у органайз.юа органайзери для взуття, можна спакувати в них і потім в них же і зберігати.
Зрадорозганячка• 21 октября 2024
Взуття в коробках рідних. Речі можна і в баулах. Але мені зручніше коробки. Їх легше пакувати в машину, потім на місці рівно скласти стопочкою і рухати, а не баули горою навалювати. Коробки купувала на новій пошті, потім використовувала для посилок. До того стояли в пласкому вигляді в кладовці.
Свекруня• 21 октября 2024
У вас там что, целая гардеробная? Я свою обувь перевезла за границу в чемодане, 5 пар всего)
ТаПрямТам• 21 октября 2024
Смотря какой переезд и куда. В другую страну я перевозила в коробках, коробки в клетчатых огромных сумках
Вмію заміряти найкраще
• 21 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Переезд в новую квартиру в другой город..
Вмію заміряти найкраще
• 21 октября 2024
Ответ дляСвекруня
Я не одна переезжаю, есть еще дети, куча вещей..
ТаПрямТам• 21 октября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вообще проще. В другой город при переезде мы заказывали бусик. Туда все аккуратно складывалось. Возвращаться не планируете? Хранить есть где? Я бы все в родных коробках забирала
Не кую, не мелю• 21 октября 2024
Не щодо взуття, а загалом: дуже зручно коробки підписати в якій що лежить. Щоб потім на новому місці легко було знайти умовний консервний ніж. Коробки я ніколи не купувала: заходила просила непотрібні в аптеках, Єві і т.п. Завжди радо віддавали.
Файна дівка• 21 октября 2024
Я все пакувала в коробки, мені так зручніше було. І одразу їх підписувала. Взуття в мене зберігається в рідних коробках, тому переїжджало воно в них
Файна дівка• 21 октября 2024
Ответ дляСвекруня
То у вас так. А у нас родина 4 людини, у кожного на сезон декілька пар взуття, + капці, + гумові чоботи у дітей, +взуття в басейн чи на пляж. Дофіга коротше кажучи
Сизоока бестія• 21 октября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В рідних коробках.
Мексиканочка• 21 октября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
обувь в коробках, вещи складывали в новые чистые мешки для строительного мусора, покупала на кассе в эпицентре, типа как для сахара, мешков было дофига...сумок столько не было
Свекруня• 21 октября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так детям все равно каждый год новая обувь покупается, прошлогоднее нет смысла брать