Коли мовчу- приємна жінка• 21 октября 2024
Какой город посмотреть на пару дней с дочкой 14 лет?
Кроме Львова, Одессы, Каменец-Под.
Погулять, побродить, музеи, исторические памятники.
Не боюся осуду• 21 октября 2024
Волинь-Дубно, тараканівськиий форт, Луцький замок.
БАтурин, Чернігів, Канів, Качанівка, Летичів, Меджибіж
Анонім Перший• 21 октября 2024
Я очень хочу посмотреть Черновцы и почему-то Луцк. Тоже 14 лет, только сын.
Вот как тянет меня в те города, никогда не была.
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
В Черновцах были проездом, успели только университет. Не знаю даже, что там еще есть
Королева спама• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В Чернівцях вам одного дня вистачить. Університет, Кобилянська, історичний центр. Навіть не знаю, що тут ще може зацікавити. Місто маленьке, тому одного дня б вистачило.
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
А Луцк? Не знаете?
Королева спама• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А Луцк? Не знаете?
Не була, але хотіла б поїхати. Сама живу в Чернівцях
Анонім Перший• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ну я умею находить в любом случае классные места в любом городе) Не обязательно туристические.
Вот девушка написала о Нежине, проездом была там несколько раз и каждый раз задерживалась, нашла случайно то ли озеро, то ли залив Десны с лилиями и аистами , чудо чудесное. Вообще Черниговскую область обожаю. Ту же Семеновку раньше любила , помню как сейчас ул Коминтерна , длинючая такая, и там дома с сенями и крыльцо у каждого с лавочками на дорогу. А в конце улицы лес сосновый с белыми грибами, а на болотах рядом клюква и брусника. А какие в столовой вареники на пару с черникой, ммм)
Блин, орки-соседи даже и это нам перегадили.
Анонім Перший• 21 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Тернополь можно, но это прям реально на пару дней. Не дольше
Ледыхов там рядом, знаменитость живет
АнтиТанкист• 21 октября 2024
Чернігів, Мукачево, Івано-Франківськ, Луцьк, Хуст, Хотин, купа міст де замки
АнтиТанкист• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А Луцк? Не знаете?
Луцьк - чарівне місто. крім замка там дуже приємно гуляти
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А Луцк? Не знаете?
Я вже 2 рік в Луцьку. Нещодавно батьки приїжджали, то ми дня 3 чисто погуляли по місту. Не поспішаючи )
До луцького замку можна підійти десь о 10 ранку, там взяти загальну екскурсію. То покажуть і вежу, і підземелля, і всілякі невеличкі кімнати типу з дзвонами, одягом і таким іншим. Там поряд ще одне підземелля є, забула як називається. Теж підійшли, білет купили, пройшлися. На наступний день гуляли в парку. Пройшлися, зайшли до зоопарку )
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
О! Напишите еще куда сходить! Уже хочу!))
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Может посоветуете что?
Не боюся осуду• 21 октября 2024
Ответ дляok1904
ООО, Батурин
До речі (на продовження скіфської теми)
Вчора були в Радомишлі, гарний Замок (реставрований млин) є музей всередині.
Не боюся осуду• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А Луцк? Не знаете?
півдня на замок. Все.
Хіба що поруч в Дубно, тунель кохання. В самому місті робити нема що.
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 октября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
До речі (на продовження скіфської теми)
Были еще до войны, мало, но круто
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 октября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
півдня на замок. Все.
Как расходятся мнения)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тут просто по місту погуляти можна ) маленьке, зелене (восени золотисте) :)
Якщо цікаво - пошукайте в інтернеті Екскурсії Луцьком. Памʼятаю що можна було зателефонувати записатись і тебе по старому місту поводять. Історії порозказують, цікавинки покажуть :) подружка в минулому році ходила на вечірню екскурсію по старому місту. З факелами :) каже прикольно було )
Я тільки з сином була в підземеллях, в замку, в музеї військової техніки - це ми коли тільки приїхали то потрапили до гуртку для дітей впо. Там багато всілякого для дітей влаштовували.
А так просто по місту на вихідних гуляли. Вийшли і пішли.. кудись дійшли і погуляли
А, можете ще подивитись сходити на будинок скульптора Голованя (місцевий будинок з хімерами) :)
Не боюся осуду• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Как расходятся мнения)
Авторе, я вище скрін кидала тур агенції, зайдіть подивіться що вони пропонують (як на мене дорогувастенько) і їдьте самостійно. Або з ними, якщо не дуже доствідчені, боїтеся чи хочете компанію)
парк Беремицьке ще згадала.