Ку-кусик• 21 октября 2024
Какие у вас отношения с родителями в 28 лет?
Дело было давно• 21 октября 2024
Та как всегда. Но мы в разных городах. С мамой общаемся почти каждый день, с папой реже
Инфотуфелька• 21 октября 2024
В 28 років у мене була півторарічна дитина, тож на сварки з батьками часу не було)
Стосунки були нормальні. Правда, мама намагалась повчати про догляд за дитиною, але я зразу дала зрозуміти, що дитина моя, відповідальність моя, тож і правила мої.
НеВРотик• 21 октября 2024
Це не від віку залежить) А від загальної атмосфери в родині, чи добрі у вас були стосунки. Мені 30 років, зідзвонююся з батьками щодня, хоча й живемо в 5 км одне від одного. Приїжджаю щотижня. Це не норма, це просто наші стосунки. Мене любили, коли ми жили разом, коли я була дитям, підтримували, тому мені не все одно на них. Батьки ж є різні)
Фрекен бок• 21 октября 2024
в 28 я уже 8 лет как жила отдельно. отношения были хорошими, часто приезжала в гости к маме с отчимом. но я тогда еще была ’удобной’ дочерью. как перестала быть такой - с отчимом почти перестала контактировать, с мамой все отлично
Ку-кусик
• 21 октября 2024
У меня отношения позвонить,выслушать крики.Приехать в гости опять послушать крики и все.Рассказывать о своей личной жизни или просто ы тёплой атмосфере с мамой посидеть поделиться женскими секретами не выходит.Она вечно чем-то недовольна ходит.С папой тоде не посидишь-он вечно занят чем-то или телик смотрит и не отвлекай его.
Ку-кусик
• 21 октября 2024
Чтоб вы даже себе понимали я не могу родителей познакомиться с мамой парня даже.Они никуда не хотят ездить
Фрекен бок• 21 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Сократите общение до минимума, чисто как дела и все. родители разные, дети разные, взаимоотношения тоже очень разные.
Вы уже взрослая девушка (женщина) и не зависите о мамы папы, чтобы просто выслушивать крики.
Вишня на торті• 21 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
так пусть мама парня к ним приедет)
Злюка-закусюка• 21 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Ну так ми ж не знаємо яке життя було у вашої мами. Може чоловік ледар, алкаш, може грошей не вистачало, може сама вона травмована
Живчик-счастливчик• 21 октября 2024
Хороші , теплі .
Спілкуюсь рідко . Раз на тиждень зустрічаємось . Не дзвоню кожного дня , може раз на тиждень окрім зустрічі . Татові дзвоню взагалі рідко , ми більше в переписках .
Вони мені дають гарні поради , штовхнули на покупку квартири , допомагали щ ремонтом . Не знаю що ще . Їздимо відпочивати разом . Всі свята теж разом святкуємо .
Злюка-закусюка• 21 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Я б в такому випадку прийняла батьків от такими
Від цього б вже будувала відносини.
Оберігала б свої кордони.
І не боялась би озвучувати людям що от у вас такі батьки, тому на зустрічі їх не буде
Від цього б вже будувала відносини.
Оберігала б свої кордони.
Давно без алко• 21 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Ви ж розумієте, що вони вже не зміняться.
Можете звести до мінімуму спілкування й вам буде легше
Цветочница• 21 октября 2024
В 28 я уже як 12 років жила окремо. З 24 моїх років опинилися з батьками по різні боки баррикад. Вони в окупованому Криму, я в Києві. Вони любили рашку, я ненавиділа. Це сказалося на стосунках. Зараз мені 34, проблеми не вирішились, стало тільки гірше.
Злюка-закусюка• 21 октября 2024
В мене в пам´яті відклалось.
Я декілька років прожила з бабусею ( не тому що мене батьки кинули, вони жили на сусідній вулиці) просто бабуся була старенька, а до мами жити не хотіла йти, і я була їй як компаньйон.
І ми мали багато душевних розмов, вона мені розповідала про своє життя ( вона 1913 року народження)
Якось мама мені сказала що ніколи не відчувала любов від бабусі, що вона холодна була, не приголубить, не спитає як справи.
Я навна і спитала бабусю, а чого ти маму не любиш?
Бабуся розплакалась, як же не любила.
Я ж працювала за трудодні, а потім вечорами підробляла швацтвом, щоб купити цукор, і мамі шматочок хліба вмочити в цукор.
Розумієте? Для моєї мами любов була обійняти, поговорити.
А для бабусі в післявоєнні роки віддати всю себе фізично, щоб дитина цукор мала.
Любов була, але кожен розумів по своєму
Бабуся розплакалась, як же не любила.
Любов була, але кожен розумів по своєму
Цветочница• 21 октября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
В мене в пам´яті відклалось.
Бабуся розплакалась, як же не любила.
Любов була, але кожен розумів по своєму
Бабуся розплакалась, як же не любила.
Любов була, але кожен розумів по своєму
А ваша мама вам любов давала? Чи, наслідуючи приклад бабусі, теж увагою не балувала?
Злюка-закусюка• 21 октября 2024
Ответ дляЦветочница
В мене не просто гарна мама, вона просто еталон материнства
Вона мене приймала завжди якою я є, вона була ніжною, вона захищала мої інтереси перед батьком ( бо я то в теніс іду, то на радіо кружок, то на англійську) вона мені казала що щоб в житті не сталось її дім і її обійми відкриті для мене.
Окрім цього вона цю безумовну любов дарувала і моїм донечкам.
Я далеко не така як вона, хоч моя доросла донька каже що я ідеальна мама
Соображалочка• 21 октября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Погані. З усіх 5-ти дітей я сама нелюбима
Аналогічно
Ку-кусик
• 21 октября 2024
Ответ дляЦветочница
И что вы ради страны отказались от родителей?странная вы
Цветочница• 21 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Це ви дивна. Вже не перший раз пишете подібний коментарій. Ви проектуєте на мене свою відмову від батьків. Не треба цього робити.