муха в кедах• Изменено 21 октября 2024
Новини з ЦЕНтру, кому цікаво
Маю піти хвилинку часу. Кому цікаво будь ласка інформація, скоро буде виток випробування кліматичної зброї, буде дуже аномально тепло, Трамп буде президентом це я писала ще влітку це 1000 відсотків підтвердилось вчора. Дякую за увагу . Гарного усім дня
Христя в тiстi• 21 февраля 2025
Ответ длямуха в кедах
Я знала причини аномального тепла ще влітку, коли застосовувалась кліматична зброя, зараз її знову розгортають
Докази
Христя в тiстi• 21 февраля 2025
Ответ длямуха в кедах
Ні пуховик потрібен, адже зброя не може працювати довго, а ось всі ці потопи в Європі це якраз і наслідки цієї зброі( яку застосовували влітку) тому наслідки непередбачувані якою буде зима наразі, може потім будеінфа
В Валенсии они были столетиями , покрали на строительстве и обновление защиты
Где еще в ЕС?
Бутербродница• 22 февраля 2025
Дякую автор, прохання як будете знати щось про розподіл теріторій, будемо чекати інфу
Басноплетка• 25 февраля 2025
Авторе, добрий день.
Скажіть, чи не чули Ви новин стосовно виборів.
Дуже активно нам просувають арестовича, невже це буде він і він знищіть нас нещадним розподілом
Верочка 100%• 25 февраля 2025
Ответ дляБасноплетка
Авторе, добрий день.
У Арестовича меньше трех процентов. И те Латынина. 🤣🤣
Басноплетка• 25 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
мені подруга подарувала курс Капцової, я подивилась її декілька уроків.
Вона зачепає величезну кількість людей своєю хамською поведінкою, клоунським вихвалянням дорогих речей. І безкінечно тулиь інфо про того арестовича.
Її позиція стосовно україни досить розмита, як і його.
Якраз під час початку війни вони стали мегапопулярними і стали заробляти мільйони на повітрі.
Мені прийшла думка, що це проєкт фсб для певног прошарку людей, такі ціигани ведуть за собою мільйони, як вона сама каже ЛОХІВ, яким просто вливати в голову все що потрібно.
Навряд чи в нашій країні будуть вибори чесними, враховуючи всі події на світовій арені.
А побачила сьогодні, що цей клоун адрестович вже в костюмі десь в кабінетах. Безперервно талдичить своїм підписникам, що він президень і вже планує перелік законів
Верочка 100%• 25 февраля 2025
Ответ дляБасноплетка
Ну так, дурень думкой багатіє. 🤣🤣
Моя донька зустріла його у Відні, рік тому, просто на вулиці. Арестович голосно говорив, привертая увагу до себе. Зрозумівши, шо студенти його впізнали, говорить: ’- Давайте сфотографируемся, я же следующий президент України!’
Діти поржали і пішли подалі від полоумного. 🤣🤣
Басноплетка• 25 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Ну так, дурень думкой багатіє. 🤣🤣
Дай бог, щоб не підсадили нам арестовича в президенти, а капцов в міністри освіти.
ВЫВсеВрете• 01 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Доброго дня, маю мало часу тому викладу тезисно
1 теза, за що буде торгуватись пуйло. Перше що його цікавить повернення рашки на велику політичну арену і в грейт ейт, і сам пуйло забуває про ордер і стає знов великим гравцем в світовій політиці і до цього вже йде, так і буде печально але(((
2 теза поділ про який я писала вже давно і не раз кому цікаво перечитайте, далі будуть йти торги що залишиться ще ніхто не знає
3 теза В Україні будуть добувати ці рідкоземельні копалини
4 теза великого піз де ця ( пробачте )не буде в Україні, так буде тяжко але хто розраховує що тут піде хана ні, занадто в нас важлива земля.
Теза 5 Європа не вирішує нічого, списана можете не слухати евро політиків це пусті слова в нікуди
Теща 6 памʼятайте перед світанком ніч найтемніша буде багато провокацій ще і ударів але процес пішов, скорого фіналу не чекаємо, ближче до весни буду знати якусь ще інфу
А що тепер після вчорашньої зустрічі?
муха в кедах
• 01 марта 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
А що тепер після вчорашньої зустрічі?
Нічого все без змін, переговори і торги йдуть і будуть іти, копалини видобуватимуть, нам не пізззз … Да, так Трамп безперечно гванюк і жорсткий дід, але він і обіцяв бути нашим сантаклаусом , щодо нашого ( якби ним не захоплювались багато хто зараз це провал) і це зрозуміють, дипломатів немає, немає таких людей за його спиною здатних вести дипломатію, хто там праворуч Єрма ( на противагу, провал і призведе до гіршого( і ні не потрібно було кланятись потрібно було просто лавірувати. Якісь агоністичні діі -Ось щойно читаю про позику в Британії на 2,5 мільярда, ало, друзі схаменіться.
муха в кедах
• 01 марта 2025
Ответ дляБасноплетка
Виключено
Жена брата Админа• 01 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
дякую ! якби ще переклад був на більш зрозумілу мову.
муха в кедах
• 01 марта 2025
Позика в Британії на 2,5 лярда, цуко позика ! Тими ж копалинами віддавати будем чи чим?, в Трамп хоч щось було, за копалини, а тут повітря просто віддаси, розводять нас розводять нашого як не хочу писати кого, рвуть шматують
МадамОхмури• 01 марта 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Автор бухає і випускає новини, вірять 😂
муха в кедах
• 01 марта 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Питайте що переписати, додам відповідь бо зараз на емоціях сильних пишу(
Жена брата Админа• 01 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Автор бухає і випускає новини, вірять 😂
яке бухло ? то емоції !
муха в кедах
• 01 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Автор бухає і випускає новини, вірять 😂
Не вірте, тема давно не в топі, чого ви ходите за цією темою досі, і до вашого відома я не бухаю, немаю такого способу проводити вечір
Жена брата Админа• 01 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
та мені ніц нічого в цьому пиздорізі не понятно. не нервуйтесь, бережіть себе.
муха в кедах
• 01 марта 2025
Ответ длянеДоЖиру
Автор, так а що в результаті чекати і коли?
Новини не статичні, чекати чогось хорошого не потрібно в найближчий час, потрібно готуватись до реальності, до речі кожен з нас вже має в голові ось той нехороший варіант.десь так і буде наскільки я зрозуміла з того що мені сказали.
Стефанія• 01 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Так, який же це «поганий варіант»?
Авторе, напишіть, будь ласка ?
Слобожаночка• 01 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Какой нехороший вариант? Сколько еще? Вечность?
Я живу в Киеве. Каждую ночь шахеды. Когда это закончится? Когда закончиться война? Перемирие/остановка/заморозка/размопозка/ она будет? Когда выпустят мужчин? Я жить хочу, а не ждать чего-то
Слобожаночка• 01 марта 2025
Автор, скажите хоть вы, что делать?
Мне надо жилье новое покупать, уже два года сижу и жду, мне 43, двое детей, муж. сколько мне ждать? До пенсии?
Уезжать ? Я не хочу жить в воюющей стране. Не хочу жить с придурошным президентом. Не желаю ему зла, но пора с ним прощаться.
Когда он уйдет с поста?
Слобожаночка• 01 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Виключено
Вот Арестовича все поносят на чем свет стоит. Он конечно самовлюбленный нарцисс, но он же правду пишет! Неприятную, вызывающую, но правду. А никто не хочет в это верить. Ведь лучше не думать, а просто « путин хуйло, мы победим».
Басноплетка• 02 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Все ж який то варіант.
України не буде?
Частина під рашу
Частина під Польщу
І по трошки ще іншим сусідам?
України не буде?
Частина під рашу
Частина під Польщу
І по трошки ще іншим сусідам?
Верочка 100%• 02 марта 2025
Ответ дляБасноплетка
Все ж який то варіант.
України не буде?
Частина під рашу
Частина під Польщу
І по трошки ще іншим сусідам?
України не буде?
Частина під рашу
Частина під Польщу
І по трошки ще іншим сусідам?
Так писала она уже.
Украина останется в тех границах, что и сейчас. То оккупированное, будет оккупировано и дальше. Больше не захватят.
Никаких Польш и других соседей не присоседятся. Это адекватные страны, а не варвары с болот.
Стефанія• 02 марта 2025
Ответ дляВерочка 100%
Так писала она уже.
Нет
Торги идут за Херсон и Запорожье
И судя по всему не в нашу сторону
Торги идут за Херсон и Запорожье
И судя по всему не в нашу сторону
Слобожаночка• 02 марта 2025
Ответ дляСтефанія
Нет
Торги идут за Херсон и Запорожье
И судя по всему не в нашу сторону
Торги идут за Херсон и Запорожье
И судя по всему не в нашу сторону
Ну я не верю, что мы просто уйдем из ЗП и скажем « забирайте, он же у вас в конституции». Я думаю, даже Рашка не верит.
У меня родители в Запорожье :)
Верочка 100%• 02 марта 2025
Ответ дляСтефанія
Нет
Торги идут за Херсон и Запорожье
И судя по всему не в нашу сторону
Торги идут за Херсон и Запорожье
И судя по всему не в нашу сторону
Торги то идут.
Но Херсон и Запорожье никто уйлу не отдаст больше.
Для этого курскую область и держат, чтоб менять на юг.
Басноплетка• 02 марта 2025
Ответ дляВерочка 100%
Торги то идут.
А якщо не буде зброї, то він сам забере і Одесу і Дніпро